Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Widzę,że mnie olałyście, do zadnej sekty nie należę a w Boga może wierzę bardziej niż Wy.Zycie dało mi popalić nieżle,a kosciółek jeszcze dobijał.W koncu czy chodzi o to,żeby sobie nawzajem kadzić?W naszym wieku możemy chyba ciekawiej pogadać,każda z nas ma na grzbiecie przeżyte doświadczenia,rozczarowania,osiągniecia.Chyba to nie ten topic.trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka49...... dziękuję ❤️ Wszystkiego dobrego dla Ciebie i dla pozostałych Pań. Jesteście wspaniałe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...libro...czy ty nie zauważyłaś...spójrz powyżej...wymieniłam Cię w pozdrowieniach i wkleiłam serducho.Nie pisałam na maila bo tu u mnie co chwilę ktoś w realnym świecie przychodzi, maluję cały czas...nawet ja iskiereczka dzwoniła na skypa to nie przestawałam malować...kochana nie obrażaj się.No chyba że oczekujesz rozmów na konkretny temat to powiedz nam...my tu jesteśmy od tego, żeby pomagać,wspierać ale i też bawić się.Tylko trudno odgadnąć co kto myśli i czego oczekuje.Nie było Cię z nami...trzeba się przemóc i zagadać do nas.Zastanów się proszę...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko...jak się cieszę, że Cię widzę....tak Cię ściskam....żeby tylko nie za mocno...hehehhe❤️ Dziś na skypa iskiereczka pytała...co z Tobą, dlaczego nie piszesz z nami...tęskniłyśmy jak zawsze zresztą...:D łobuziaku jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...idę do łózka...zmęczenie materiału...nic nie myślę...libro...dobranoc❤️...kochane dziewczynki...pa!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziewczynki!! Pczytalam Was i tak mi dobrze na sercu i duszy:) Zycze milych snow: Nojce, Iskiereczce,Belvie,Cztery medle, Rozi,Liberce47,Szarooka ,kochana dzieki za piosenki Slawy Przybylskiej cudowne tak sie rozmazylam:)Copertko kochana bym o Tobie zapomiala:) I Mile mila pomaranczko caluje Was i przytulam do serca.....Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod Budą - Na całość Piąta rano - zabawa skończona, różowieje już niebo na wschodzie. Jakim słowem przywita mnie żona, bardziej święta niż proboszcz dobrodziej. Głowa ciężka, leciutkie kieszenie i w łazience unika się lustra, bo najtrudniej z obitym sumieniem razem z sobą doczekać do jutra. A jutro znów pójdziemy na całość - za to wszystko, co się dawno nie udało; za dziewczyny, które kiedyś nas nie chciały; za marzenia, które w chmurach się rozwiały; za kolegów, których jeszcze paru nam zostało. A jutro znów pójdziemy na całość - miasto będzie patrzeć twarzą oniemiałą, bo kto widział, żeby z nocą się nie liczyć, na dwa glosy nagle śpiewać na ulicy, że w tym życiu to nam jakoś życia ciągle mało. Tak mijają miesiące i kraje, coraz mądrzej gadają dokoła, a my starym złączeni zwyczajem nasze wojny toczymy przy stołach. A nad ranem, gdy boje skończone wstaje słońce - jak zwykle z ochotą. W błogi spokój otulą nas żony i pozwolą zwyczajnie odpocząć. Bo jutro znów idziemy na całość..... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Dzień dobry :) Wybór nalezy do Ciebie ! cztery mendle..... dzieki za tekst tej piosenki , zawsze bardzo ją lubiłam , taka życiowa , optymistycznie dodajaca skrzydeł !!! pozdrawiam sąsiadeczki z pokoiku obok... ale chyba już spicie? Wiec mówię wam grzecznie dobranoc i kolorowych snów!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jeszcze jestem.. :-) Pije sobie male Pinot Griggio i usmiecham sie do monitora bo jest ciemno w pokoju i jak usmiechalabym sie do kogo kowiek innego to i tak nie widac... Zofinko!!! 🖐️ Cztery Mendle nasze kochane... zawsze cos wynajdzie niewyobrazalnie romantycznego .. Czin czin dla Ciebie ..Nastepnym razem jak bedziesz markowac do tak pozna to daj znac ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libro 47 co ty mowisz??? Dlaczego cie olalysmy??? No wiesz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belva i Inne Panie witam serdecznie ❤️🌻 Zycze Wam jak najlepszego czwartku. Walcze ze zdjeciami, ktore wczoraj zciagnelam po raz pierwszy z mojej nowej kamery do komputera. Moze ktores z nich pokaze Wam, ale jeszcze nie jestem pewna ;) Zycze bardzo dobrego dnia i ide do kuchni szykowac lunch, co po polsku jest oczywiscie obiadem. Dzisiaj tutaj pada wspaniale deszcz, pewnie to Wasze zyczliwe dmuchanie deszcze, w moja strone pomoglo :) ? Lubimy oboje geste zupy, a wiec do dziela. Na wszelki wypadek zrobilam wiele przysiadow rano (to na moj brzuszek pomaga, Wam tez polecam) i bede sobie niedlugo zajadala moja ulubiona zupe, a slubny dostanie ja jak wroci z biura. Bardzo sie ucieszyl na wiadomosc o zupce, bo tez lubi takie jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry , miłe panie 🖐️ Pozdrawiam dziś cieplutko bo za oknem leje i ponuro, ciemno..... ale dobrze , bo podlewa! :) Miłego dnia , spadam do pracy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie sie wygłupiłam - wybaczcie.Byłam wczoraj u lekarza,kiepsko sięczuje.jak zmierzyła mi ciśnienie- 205/85 to niedopiero zdołowało.Mam obecnie jak dla mnie b.duzy problem - stąd pewnie nawrót nerwicy.Chciałabym pogadać z jakąś doświadczoną babką na temat relacji - dzieci - rodzice.moze któraś mi pomoże zrozumieć co się dzieje.Ale te rozmowy to już nie na forum.Teraz pada piękny deszczyk a ja siędzę w dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......miłe moje Wpadam na chwilkę życzyć miłego dnia!Dziś nie będę miała czasu pisać z Wami...mam wiele spraw na głowie...ganiania...kers...zakupy...obiad..pranie...dokończenia obrazu...itd...muszę zrobić syropy na gardło...coś mnie bierze.kupię cytryny i zrobię sok z buraka.Muszę to wyleczyć choćby nie wiem co.Do Wrocka chcę pojechać...choćbym miała wrócić po czterech godzinach. ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libro, służę uchem...może coś pomogę. Pisz na @ pod nickiem. Tutaj nikt nikogo nie olewa. Czasem czegoś nie zauważymy, czasem lecimy w temacie jakimś gorącym a czasem nie wiemy, czy na pewno ktoś chce żeby o nim gadać...ale jak mocniej stukniesz w klawiaturę, to na mur odzew będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...libra47...do mnie też napisz...najwyżej odpowiem wieczorkiem...żyję w wiecznym stresie...tyle spraw...ale pomocy udzielę jak na ile będę umiała.:D 👄🌻 mendelku...👄...mszę lecieć!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo, siedzę zwykle dość długo, ale kiedy wklejam wiersz, to jest znak, że za chwilę wyłączę komputer i pójdę w objęcia Morfeusza. A wczoraj mały kielonek pewnie by sie przydał...Y...:classic_cool: Nojka, jak my się spotkamy? O której będziesz we Wrocławiu i gdzie?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aha ja na te objawy stosuję herbatkę z dziurawca i melisy szczególnie przed snem a na obniżenie ciśnienia...czosnek.Przy szwankującej wątrobie zalać 4 ząbki czosnku...pokrojone w kostkę...wrzątkiem, chwilę musi naciągnąć, odcedzić i wypić lekko ciepłe.Kontroluj sobie zapas wody w organiźmie...pij często po szklaneczce wody niegazowanej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę pojechać do południa i z przystanku odbierze mnie Zofinka.Najlepiej mieć ze sobą telefony komórkowe...i na miejscu dać znać gdzie się jest.Pierwsze kroki kieruję do sklepu plastycznego...nie pamiętam...czy to był Plac Solny w centrum...ale po wyjściu z busa...chyba w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz wieczor po 8-ej, na chwile tu znowu zerknelam. Wlasciwie to mowie Wam Wszystkim dobranoc i zerkne jutro rano (u mnie) aby Was powitac i zyczyc wiele dobrego. Jeszcze nie skonczylam \"zabawy\" ze zdjeciami. Moze do jutra zdaze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnoV, czekamy z niecierpliwością ! Papugi byly piękne, poczytałam przy tej okazji więcej o ich życiu i pooglądałam niemal wszystkie dostępne w internecie zdjęcia . Dziękujemy za już i czekamy na więcej!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnoV, czekamy z niecierpliwością ! Papugi byly piękne, poczytałam przy tej okazji więcej o ich życiu i pooglądałam niemal wszystkie dostępne w internecie zdjęcia . Dziękujemy za już i czekamy na więcej!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Ale numer? A chciałam tylko odświeżyć stronę! No to coś aktualnego: 2-aj maturzyści Gdy księżyc stęchłym \"Sidolem\" złe miejskie niebo wyczyści, wychodzą na głupi spacer dwaj maturzyści. Postacie prawie bliźniacze, jak wałek podobny do wałka, przystając, jeden zapłacze, a drugi załka: Bo cóż, że skończyli szkoły, cóż, że w kieszeniach matury? Jeden z nich niewesoły, drugi ponury. Dzień cały stukali-pukali - niestety: wszystko zajęte... Żebyż choć zostać kelnerem lub konfidentem! Nazajutrz, kiedy się ściemni, bez celu znów i korzyści w noc ciemną wyjdą jak cienie dwaj maturzyści. K.I.G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam jeszcze coś pięknego....A gdzie Wy wszystkie jesteście? U mnie pada i siąpi, i leje, i mży,i kropi, i....i. Jest ciemno i smutno brrrrrrrr Dajmy się zaskoczyć miłości Nie kupujmy marzeń jak mebli, nie bądźmy zanadto przebiegli, nie wstydźmy się własnej nagości, tylko dajmy, dajmy, dajmy się zaskoczyć miłości. Nie paktujmy z panem Bogiem, z panem diabłem, nie mówmy, że jest głupie, to co nagłe, zamknijmy stare życie na klucz, na dwa, wystarczy spuścić ze smyczy to słowo \"ja\", \"ja\", \"ja\"... Nie kupujmy nieba na kredyt, nie planujmy szczęścia ni biedy, nie grajmy w dwa życia jak w kości, tylko dajmy, dajmy, dajmy się zaskoczyć miłości. Niech przyjdzie zbyt nagle zdyszana, niech nie da dotrwać do rana, niech przyjdzie nie na czas, nie w porę, niech krzyknie: \"Gore... gore, gore, gore...\" Zamknijmy stare życie na klucz, na dwa, na trzy, wystarczy spuścić ze smyczy to słowo, jedno słowo: \"my\", \"my\", \"my\"... Niech przyjdzie znienacka zdyszana, niech nie da doczekać do rana, niech przyjdzie nie na czas, nie w porę, niech krzyknie: \"Gore, gore, gore, gore!...\" A.Osiecka Mimo wszystko - Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery Mendle SUPER !! kocham Agnieszke Osiecka :-) Ale ale..... czy to znaczy ze ty juz idziesz spac??? Chyba NIEE!!!! :-D Szkoda ze wczoraj sie zgapilam i nie spotkalysmy sie tu wieczorem.. Aniu V ciesze sie ze sie troche rozkrecilac... Fajne zdjecia.. Wysylaj czesciej.. Dziewczyny ( moge to chyba zdradzic) Ania jest moja przyjaciolka z dziecinstwa.. Odnalazlysmy sie po latach ,,,Ja w Stanach a ona w Australii... dzieki internetowi.. Czy to nie wspaniale??? jpg][img=http://img147.imageshack.us/img147/2841/maggio2007007nz6.th.jpg] To dla was z ogrodu mojego kochanego.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×