Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Co się nażyłam... Jacyśmy byli, przyjaciele moi, czy nam o ważną sprawę szło, o co się który z nas niepokoił, czy o dobro, czy o zło? Ja wam na to powiem godnie, nie nosiliśmy się modnie, ani chcieliśmy wygodnie sobie żyć... Co się nażyłam, to się nażyłam, co się napiłam, to się napiłam, co wymarzyłam, to moje! Co przetańczyłam, to przetańczyłam, co pogubiłam, to pogubiłam, a co znalazłam, to moje! Co przegapiłam, to przegapiłam, a co zrobiłam, to moje! Jacyśmy byli, przyjaciele moi, czy nas pamięta jeszcze kto? Czy nas legenda pięknie przystroi, czy popłyniemy gdzieś na dno? Myśmy żyli jak na wietrze, myśmy żyli niezbyt grzecznie, myśmy żyli niebezpiecznie, ale jak! Co się nażyłam, to się nażyłam, co nawarzyłam, to nawarzyłam, co naprawiłam, to moje! Co zapłaciłam, to zapłaciłam, co przebaczyłam, to przebaczyłam, a co pamiętam - to moje ! Agnieszka Osiecka Dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) wiem , wiem , deszcz pada , o szyby szwoni , nie jesienny lecz wiosenny , :) wstać się nie chce? No to poleżcie sobie , odpocznijcie po imprezie , ja biegnę do pracuni hihihihihi Miłego dnia , cieszę się że jesteście :) Aniu dzięki za wiersz Osieckiej pasuje do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Mendelku Kochany jakże słowa Agnieszki Osieckiej pasują również do mnie...szkoda, że jej nie ma...tyle sobą wnosiła...śledziłam ją poprzez jej teksty...❤️ Witam ❤️...trochę żle spałam...od pewnego czasu moja kotka śpi na mojej głowie, tak się wtula...tak mnie całuje...gada...i patrzy takimi miłosnymi oczami...że chyba mężczyźni przy niej wysiadają.Patrzę na nią ...dalej jest piękna...i ma ten figlik w oczach jak małe kocię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie,🌼 Zabierzcie tego kota co tak dzisiaj Zofince tupie po dywanie!!!!!! A moze to tylko tupot białych mew o pusty pokład, Zofinko ? Mendelku to tez moje życie.... ileż ja w zyciu rzeczy przegapiłam.... Dzisiaj wyjatkowo pracuje w godzinach popołudniowych dlatego wpadłam się przywitac i życzyć miłego dnia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam! Po śmierci T. Nalepy wydrukowano w Gazecie Wyborczej: Modlitwa Wysłuchaj mojej pieśni Panie, do Ciebie wznoszę dzisiaj głos. Ty jesteś wszędzie,wszystkim jesteś Ty, lecz kamieniem nie bądź mi. Do Ciebie pieśnią wołam Panie, bo ponoć wszystko możesz dać, więc błagam daj mi szansę jeszcze raz. Wystarczy żebyś skinął ręką, wystarczy jedna Twoja myśl, a zacznę życie jeszcze raz, więc o boski błagam gest. Do Ciebie pieśń tę wznoszę Panie, czy słyszysz mój błagalny głos? Raz jeszcze daj mi od początku iść, daj mi życie jeszcze raz. Już nie zmarnuję ani chwili, bo dni straconych gorycz znam, więc błagam daj mi szansę jeszcze raz, daj mi ją ostatni raz. A jeśli życia dać nie możesz, to spraw bym przeżył jeszcze raz tę miłość, która już wygasła w nas, spraw bym przeżył jeszcze raz. Do Ciebie pieśnią wołam Panie, do Ciebie wznoszę dzisiaj głos. Ty chlebem, ptakiem, słońcem możesz być, więc kamieniem nie bądź mi. muzyka Tadeusz Nalepa, słowa Bogdan Loebl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w drugiej zwrotce opuściłam ostatnią linijkę. Należało dodać : \" daj mi ją ostatni raz.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane...zajrzyjcie na nasz starszy topik...tam dziś kulinarne szaleństwa...z niczego coś.Ja już piekę to co tam opisałam.To jest topik...zapraszam na kawę panie 50-60.Smacznego życzę...a Nalepa...jak inni wielcy spotka się kiedyś z tymi co im w duszy grało...oby nie było to za wcześnie!W sercu życie mam...śmierci się nie dam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna, piekna ta modlitwa :-) Dzieki Nojko i Cztery Mendle ...dobry ranek dla mnie ...Spalam sobie jak 18 latka dzisiaj... Nie wiem od czego to zalezy ze raz sie tak zle spi a raz tak dobrze.. Czy to hormony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Panie Mendelku wyslalam potwierdz czy dostalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzisiaj jeszcze raz wysluchalam tego nagrania ktore dopiero wam wyslalam i......sie poplakalam... Az zatyka gardlo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kobitki...wypiek pachnie w całym domu apetycznie i apetycznie smakuje...tylko za krótko piekłam i część zjadłam na wpół surowo.Dogorywa w piekarniku ponownie...dawać talerze...bim bam...obiadek!!!!! iskiereczko...czytałam pocztę...dziękuję słoneczko...👄! belvuś...ja też się rozpłynęłam po tej piosence mendelkowe poezje naszych wielkich...cudnie okraszają topik....więcej ..proszę...bo inaczej wkleję swoje...a to już może być bardzo śmieszne:D witaj liszko...👄...no fajowo, że wpadłaś...dawaj talerzyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo! wcale nie dziwie, ze odplynelas bo to i piekne:) Ale ty tez to rozumiesz, dlatego pewnie tak sie wzruszylas kochana.. Nojeczko pozwolisz , ze sie poczestuje Twoim daniem.. Jestem jak wilk glogna dasz czy nie dasz biore kawalek i zmykam:-D Pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj ryczałam belvuś i dziś rano po piosence...nasza klasa ...ale dziś już koniec z beczeniem...jak w kawale....pani pyta się Jasia czemu dzisiaj taki smutny? a Jasio na to: - a bo ja się wczoraj śmiałem.Pani zdziwiona znów pyta: - a z czego Jasiu tak się wczoraj śmiałeś? - a bo babcia prała...cisza i konsternacja Po chwili pani stwierdza... - ale to przecież nie jest śmieszne - śmieszne - odpowieda Jasio...bo babcia prała i wkręciła sobie cycka do wyżymaczki Pamiętacie te pralki \"Frania\"...no to mogło być niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ennkoo...jeszcze pół garnka zostało...dlatego mówiłam ogólnie dawajcie talerzyki...częstuj się ennko...a może ktoś jeszcze głodny...to proszę a jutro zrobię nowe.No bo za chwilę muszę wyjść na pocztę i pranie wstawić...posegregować...itd....to już stres przed wyjazdem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje!!!!!! Nojeczko, nawet nie wiesz jak to szczerze brzmi... Naprawde nie sposob Cie nie polubic! Jestes bardzo kochana 👄 Wpadne wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane,😍 😍 love] dorzucam cały gar łazanek z kapusta i grzybami!:D :D :D Nojeczko chetnie skubnę Twojego dania , bo uwielbiam wszelkiego typu placki ziemniaczane. Ennkaa 🖐️ jedz kochana wszystko na co masz ochotę tutaj można , ponieważ tutaj nie utyjemy. Liszeczko 🖐️ widzę , że i Ty tutaj bywasz, jak miło Cię widzieć. Mendelku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku to jest baaaaardzo stara piosenka meksykanska... Juz ja spiewali wszyscy ale on chyba najpiekniej.. Mnie jeszcze glod nie wzial dzisiaj po tej porannej uczcie...duchowej ale niedlugo bede musiala serwowac pastasciutta alla putanesca czyli w tlumaczeniu makaron po kur...sku..hi hi hi Kto sie chce uraczyc to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zwariuję
Belva to moja ukochana piosenka. Słucham często w wykonaniu Julio Iglesiasa. Równie pięknie zaśpiewana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny BIEDRONKI z Wroclawia wyslalam Wam na maila zdjecia i filmiki, powiedzcie ktora dostala filmiki, poniewaz wyslalam do Mendelka i twierdzi ,ze nie dostala Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liszeczko 😍 ja dostałam i serdecznie dziekuję, niestety filmiki nie udało mi sie otworzyć , bo nie mam czegoś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku probuje jeszcze raz, nie wiem od czego to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×