Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość Stefek bawidamek
Nojka- nie jestem kobieta -ha,ha,h!- rozbawilas mnie Ty kochana trzpiotko... ha,ha,ha! tak sie usmialem, ze weszlem na sasiedni topik i nawet nie zauwazylem, bo tam jsa tez twoje nick!!!!!!!!ha,ha,ha,ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Dzisiaj jest dla mnie fajny dzien bo Piatek.. a Piatek to ostatni dzien pracy u nas.. Idziemy dzisiaj do przyjaciol na kolacyjke.. Wczoraj zazylam proszki przeciwbolowe i ucho przestalo bolec.. :-) Nojko Ty nasz disc-jockeju co bysmy bez ciebie zrobilli?? Ale jezeli mam byc szczera to muzyka z typu \"New Age\" nie jest moja ulubiona :-O Jakas jest taka monotonna..Zamiast relaksowac mnie to mnie denerwuje.. :-O Ale oczywiscie to jest tylko moja opinia.. :-) Jedz w plener i wracaj naladowana dobrymi nabojami.. i kupa zamowien na nastepne obrazy.. Stefku, ja cos czulam ze ty jestes chory ale nie bylam pewna... Pamietaj ze jak wyjdziesz ze szpitala to masz o siebie dbac.. Godzina gimnastyki czy spaceru codziennie to jest MUS.. No mozesz go zamienic na godzine tanca towarzyskiego he he he Wszytkich ktorych nie wymienilam pozdrawiam serdecznie 🌻 Juz kiedys to wyrazilam ale nie jestem typem zeby koniecznie potrzasac reka kazdemu w towarzystwie.. wiec pozdrawiam ogolnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STAWIAM flachę z okazji okrągłego...1300 wpisu/postów/...:D stefku...i sofko....zdrowiejcie nam! ...dla was stawiam winko czerwone na serducha...niech dyndają jak najdłużej...a sofci na zbicie ciśnienia...nalewkę czosnkową na spirytusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że ci mogło nie spasować...bo to moja muzyka z lat wcześniejszych 10 bodajże.Może dlatego , że mój M GRAł W ZESPOLe właśnie taką...jeździłam czasem z nimi w trasę koncertową, w domu były non stop próby solówek gitarowych czy chciałam czy nie...no i przesiąknąwszy nią...sama zaczęłam tworzyć.A mój wocal nie podobał Ci się belvo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz belvo jaką muzykę lubisz...to poszukam...ok? ...dla Ciebie Renata Przemyk...będzie u nas na koncertach pod churką a więc za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka ja nie powiedzialam ze nie podoba mi sie muzyka ktora mi wyslalas tylko ze nie lubie Wollenwajdera i muzyki \"NEW AGE\" Twojej muzyki jeszcze nie wysluchalam bo za kazdym razem jak ktos mi cos chce przekazac WAZNEGO to musze miec na to odpowiedni moment aby mu poswecic tyle uwagi jak na to zasluguje... Nie bede pisac tutaj na topiku wszystkiego tego co mysle bo trudno jest wyrazic co sie czuje szczegolnie dla tak waznej sprawy jak \"muzyka\' ktora dla mnie jest moim zyciem.. Jak pojede do pracy to napisze ci na skypie ok? W kazdym razie wszystko co dotychczas wam wyslalam na tych dwoch topikach bylo dla mnie bardzo wazne..Nie wszyscy zwrocili na to uwage bo sa rozne gusta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka!!! A mnie tam wszystko jedno, a mnie tam bez roznicy!!!!!!!!!!!!!! Smieje sie, bo przypomial mi sie Kabaret Olgi Lipinskiej. Pamietacie tam gral Janek z Czterech Pancernych i taki smieszny facet, ktory sie ciagle dopytywal \" mam grac\" zapomialam jak on sie nazywl!? Tak nasza Nojeczka nam gra.ze hej:) Pozdrawiam Was wstystkie:❤️ Osobne pozdrowienia sle Copertce👄Odezwij sie prosze! Stefanku duzo zdrowia zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno jednak mi bez WAS moje drogie Nojeczko dzieki WIELKIE za dedykacje biore to w ulubione enneczko juz odzywam sie na twe wołanie zofinko , belvo i inne które przywołuja tu do porządku obiecuje bede grzeczna a oto pozstałe linki w ulubionych które ktoś kiedys tu podał i podobaja mi sie i słucham ich wtedy kiedy mogę http://www.tvp.pl/_zdjete/opole/piosenki.htm http://www.youtube.com/watch?v=Q1VGoKBKR3I&mode=related&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka wysluchalam utworu ktory wyslalas mi mailaem przedwczoraj... 🌻.. :-) Jestescie SUUUUUPER!! Az mi sie nie chce wierzyc ze to ty??? Dziewczyno marnujesz sie i twoi towarzysze tez...Co ty tu robisz? Powinnas pracowac i gdzies sie udzielac a ty czas tracisz na gadanie z nami ... Najlepiej porozmawiajmy prywatnie bo tu nie jest na to miejsce.. Dzieki za tango ale ja niekoniecznie lubie tylko tango.. :-) Moze troche przesadzilam wam z tym tangiem he he he:-) Ennko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo no prawie prosto w oko mi dalas nawet nie wiem czym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto!! Wspaniala jestes, ze jestes..Tak sie bardzo ciesze!!! A piosenki superrrrrrr!!!!!!!!!!! Mysle, ze to piosenki naszej mlodosci i wszystkie je kochamy :) Bo ja uwielbiam je dzieki . Zmykam do lozeczka bo mnie zimno trzesie:) A przeboje niech mnie do snu tula... Pa, pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko, jeszcze Ciebie o jedno poprosze, nie znikaj tak juz nigdy dobrze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Mnie troche to martwi ze tak duzo wspanialych tutaj naszych wynurzen idzie w przestrzen bez zauwazenia.. Powinnysmy bardziej sie wczytywac w nasze posty i moze poczytac tez troche do tylu.. :-O Ennko to jest tez krytyka dla mnie samej bo... ja przegapilam gdzie ty napisalas ze jestes chora??? Przepraszam cie .. 🌻 Teraz rozumie Coperte :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie skarże na swój los... a skoro wszystko lepiejj wiesz, bo patrzysz na nas z lotu ptaka to powiedz czemu tak juz jest , że tylko siaśc i płakac.. ja sie nie skarże na swój los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie skarżę na swój los Potulna jestem jak baranek I tylko mam nadzieję że Że chyba wiesz co robisz Panie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile mam grzechów, któż to wie, a do liczenia nie mam głowy Wszystkie darujesz mi i tak, nie jesteś przecież drobiazgowy Lecz czemu mnie do raju bram prowadzisz drogą taką krętą I czemu wciąż doświadczasz tak, jak gdybyś chciał uczynić świętą To życie minie jak zły sen, jak tragifarsa, komediodramat A gdy się zbudzę, westchnę -cóż, to wszystko było chyba zamiast Lecz póki co w zamęcie trwam, liczę na palcach lata szare I tylko czasem przemknie myśl, przecie nie jestem tu za karę Dziś czuję się jak mrówka, gdy Czyjś but tratuje jej mrowisko Czemu mi dałeś wiarę w cud A potem odebrałeś wszystko. Nie chcę się skarżyć na swój los Choć wiem, jak będzie jutro rano. Tyle powiedzieć chciałam ci Zamiast pacierza - na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto😍 Belvo 😍 Ennkaa 😍 Nojeczko 😍 Zofinko 😍 Libra 😍 Mendelku 😍 Stefku Bawidamku 😍 Szarooka 😍 Nojeczko dziekuję za muzyczke , swietna dobrze wybrałaś. Niestety nie udało mi się przesłuchać tej z e-maila, muszę uruchomić syna, zeby mi pomógł. Jak się cieszę, że już jutro nic nie muszę.Nie potrwa to jednak długo, ponieważ zbliża się gorący okres u mnie w pracy i będę musiała mocno zweryfikować niektóre plany. Tymczasem odpoczywam i spotykam się z moimi topikowymi przyjaciółmi póki moge. Nojko , a Ty znow w plener na plener, ha, ha. Nie przemęczaj się kochana nie rób nic ponad siły, wracaj do nas szczęśliwa, zdrowa i radosna jak zawsze.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T.Love - Jest super 1. Popatrz na wspaniałe autostrady Na drogi, na których nie znajdziesz wybojów Rosną nowe bloki i nie ma wypadków W czystych szpitalach ludzie umierają rzadko Mamy extra rząd i super prezydenta Ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy Ufam im i wiem, że wybrałem swoją przyszłość Za rękę poprowadzą mnie do Europy REF. Jest super jest super Więc o co ci chodzi 2. Mamy tolerancję wobec innych upodobań Kościół zaciekle broni najbiedniejszych Bogaci są fajni i w miarę uczciwi Policja surowo karze złych przestępców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIś ..biegam i piszę i wklejam i do sklepu zaraz a potem pakowanie ale zajrzę bo chcę wkleić coś z czego się pośmiejecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto tez kocham Edytę Geppert, ale nie mogę spiewać jej piosenek, ponieważ głos odmawia mi posłuszeństwa i płaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateraz moje Panie w plener i ze śpiewem na ustach plisss gdybym miał gitare to bym na niej grał opowiedziałbym o swej miłości którą przeżyłem sam Fajki ja nie palę Wódki nie piję Ale z żalu, z żalu wielkiego Ledwo co żyję Ludzie mówią głupiś Po coś ty ją brał Po coś to dziwcze czarne, figlarne Mocno pokochał A wszystko te czarne oczy Gdybym ja je miał Za te czarne, cudne oczęta Serce, duszę bym dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×