Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

copertko bardzo pzrepraszam za pomyłke .. jestem gapa ... pomyliłam ciebie z Belva... ... a zagapiłam sie na Iławe w ktorej jeszcze nigdy nie byłam ... jest przepiekan z taka iloscia wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko .. nie mysl tak ...zanim przeczyta sie tekst ...zanim sie odpisze ... i jeszcze troche trzeba nacieszyc oczy tymi wszystkimi zdjeciami to troche minie czasu ... moj komputer bardzo powoli pracuje .. wiec troche czasu mnie zanim otrzymasz odpowiedz... 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko ... bardzo dziekujemy za pozdrowienia od Nojki... życze jej tworczej weny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już raz proponowałam spotkanie w Iławie więc ponawiam ok ok Szarooka spoko dzis mam humorek mysle ze wsio ok :D Zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chetnie bym pojechała do Iławy.. jak pisałam nigdy tam nie byłam... jak widze okolice przepiekne....mozemy sie dogadac i zrobic zlot biedronkowy w te okolice .. jeste za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna ta twoja Ilawa copertko ale dla mnie troche daleko :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle , ze w wakacje bedzie bardzo trudno o kwatery... wczsowiczow bedzie bardzo duzo... moze tak jakos we wrzesniu ... co?? musimy to przedyskutowac jak bedzie wiecej dzieczynek ...jak myslisz copertko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede już zaklepywac wolne pokoje robie rezerwacje i wsio ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze juz zmykać dzisiaj dobrej nocy moje drogie słodkich snów paa🌼👄❤️ belvo a Tobie udanego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy copertko spij spokojnie ... jatez ide juz spac .. jutro wstaje o 6-tej do pracy...bede po południ pa pa pa pa dobranoc wszytkim dziewczynkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokad zyli moi rodzice bylam w Polsce 2-3 razy do roku ale teraz juz nie.. Moze przyjade na jesieni? Napewno bede we Wloszech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belva, mnie bardziej podoba się Anna Netrebko i jej głos...ale ja się nie znam :)) Zazdroszczę dziewczynom, że mają dobre aparaty i robią śliczne zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto, to o twojej okolicy pisała Maria Konopnicka? Na jeziorze Woda – taka cicha, Jak sen... Wiatr – lekuchno wzdycha, Jak sen... Łódka – tak ucieka, Jak sen... Myśl – taka daleka, Jak sen... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ Wieczór Kto cię, miła, wymarzył Z ciemną smugą na twarzy, Kto wymyślił twoje imię najsłodsze? Kto cię z obłoków wyłowił Podobną mgle i duchowi, I kto do twych wysokości dotrze? Nasze dni są coraz to krótsze, Może jutro, może pojutrze Zblednie miłość wymyślona omylnie, Liście, co już pożółkły nieco, Odrywają się od drzew i lecą Jak w rysunkowym filmie. A tu spływa niebieski wieczór, Wiatr szeleści w dziwnym narzeczu I zdmuchuje twoje oczy najmilsze, Słowa gasną, stygną i bledną I już kocham cię tylko jedną, I wieczorną radością milczę. Jan Brzechwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki!!! Przytulam Was wszystkie do serca... Pamietajcie drogie mojemu sercu kolezanki, ze bede o was zawsze pamietac! Musze szybko z bardzo waznach powodow, bardzo daleko wyjechac:( A jesli bede miala tylko okazje to sie odezwe. Trzymajcie sie zdrowo Pa,pa Wasza Ennkaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enkaaa juz tesknie bo ostatnio za mało kontaktu z Tobą dorwałam:( mysle ze jak wrócisz nadrobimy co nie co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mendelku w moich okolicach mieszkał i tworzył Zbigniew Nienacki i jesli znasz Pan samochodzik i Templariusze to mam całą serie tego No niestety ja tego nieprzeczytałam tylko synowie to czytali Moze kiedyś przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto znam oczywiście książki pana Nienackiego. Czytałam je razem z synami i oglądałam filmy nakręcone na ich podstawie. Pozdrawiam w ten upalny dzionek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry babeczki... smutno ze tak Enka musi nagle bardzo daleko wyjechac i DZIWNE :-O Moze Gabi tez tak musiala ? I Sara? I SAma??? Jezeli ja bede gdzies jechalam to wam powiem kiedy wroce dokladnie OK? Ja tego opuszczania topiku nie rozumiem... Gdyby nagle cos sie stalo z internetem to zatracilybysmy zupelnie ze soba kontakt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba na wszelki wypadek wymienić się może adresami pocztowymi (tak do użycia tylko w nagłym ,niespodziewanym wypadku utraty internetu)? No, nie wiem..może jakieś inne propozycje? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane klubowiczki,🌼 co tu się dzieje? znowu biedronka? jakby coś to ja też , ja też.... Odppoczęłam troche i wróciłam. Pozdrawiam wszystkie panie; Belvo 😘 coperto 😘 cztery mendle 😘 jak Twoje zdrówko? ennkaa 😘 szarooka 😘 zofinko 😘 nojeczko gdziekolwiek jesteś 😘 libro47 😘 stefku bawidamku 😘 Dziewczyny myslę, że cztery mendle ma dobry pomysł z tą wymianą adresów w poczcie e-mailowej, kto jest to zapraszam do mojej poczty a ja w odpowiedzi podam swoj adres. Pozdrawiam miło w ciepłe popołudnie, wpadnę później.Pa , pa całuski 102:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miłe wszystkie :) Jesli chodzi o biedronkę , nawet wrzesniowa to ja też !! :) Taki upał , nie do wytrzymania , ale idę zaraz do ogroda , dziś w moim miasteczku , gdzie pracuję , pan podcinał ogromny zywopłot z pnączy, których nazwy nie znam ale widziałam ,że rośnie szybko i ma masę zielonych liści!! Powybierałam więc co okazalsze poobcinane pedy , z oczkami korzeniowymi i zaraz wsadzę do wody w wannie ogrodowej :) tak na kilka dni , potem do ziemi pod siatką!! Więc trzymajcie się , pozdrawiam copertkę bardzo serdecznie :) iskiereczkę też :) szarooką no jasne! :) cztery mendle :) belvę :) ennkaa czemu tak? 😘 i wszystkie , których nie wymieniłam :) A czy ty iskiereczko masz adresy tu piszących? bo ja nie mam :( więc napiszę do ciebie 😘 nara!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie kochane ze jestescie ❤️ i 🌻 A na ta biedrone to moze i ja zdaze??? lece po salate do ogrodu ( pierwsze ciecie) U nas niemozliwa susza :-( Martwie sie bo wczoraj znalazlam martwe piskle w gniezdzie..juz podrosniete Moze brak wody? A ja napelniam wciaz poidelka dla ptakow i psikam w ogrodzie.. Fajnie jak ptaszki sie ciesza i \"biora prysznic\" Sa takie smieszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się masz miłośniczko wszystkich stworzeń? Ale zrobiłabyś nam miłą niespodziankę, gdyby udało Ci się przyjechać! We Wrocławiu też upalnie 32C ale już zapowiadają burze, ciśnienie też leci na łeb na szyję w dół....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kochane co roku mam u siebie na balkonie jaskółki. Kiedyś wróbelki miały tam gniazdo , ale biało-czarne je wygryzły. Właśnie mają małe pisklęta, jaki to cudny widok kiedy je karmią. Z gniazdka wystają małe dziobki,, a dorosłe podlatuja i wkladają im w nie papu. Cud natury mówię Wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, to musisz mieszkać gdzieś wysoko! ? Ze zwierzątek,które mi się rozmnażały na balkonie ,to miałam kiedyś żółwie... A wiecie ,że nieme żółwie wydają piski,kiedy się kochają? Robią tuk tuk skorupami i popiskują ! Chyba z rozkoszy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×