Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczyny!!! Pozdrawiam was serdecznie i życzę milej niedzieli ... U mnie pracy co niemiara, tapetujemy sypialnie, łazienkę, kuchnie i duży przedpokój... Mamy w rodzinie malarza to praca jest zorganizowana , ale pomimo to kobiece ręce potrzebne:-D Na Wielkanoc będzie czyściuteńko... W końcu namówiłam małżonka, bo on zwlekał z tym do maja... Szarooka! Twoja nieuwaga rozsmieszyla mnie do łez, tak to wszystko obrazowo i pięknie opisałaś...:-D A taka pomyłka, każdej z nas mogłaby się przydarzyć, jednym słowem musimy do toalety okulary nosić. hi hi ! Jolu❤️ ❤️ I wszystkie pozostałe panie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola.. myslalam ze wyslesz na twoj link z tym czyms za co jestes dumna.. a tu widze jakiego 19 letniego wymoczka na golasa.. :-D On dobry dla tych 15 latek... Ja tam lubie faceta bardziej meskiego hmmm... :-) Jezeli chodzi o mojego fachowca to po prostu nie dalam sie wykorzystac.. Dumna jestem ze umialam powiedziec NIE.. wtedy kiedy mi nie bylo na reke cos.. Ja mam skypa w pracy tylko i nie zawsze akurat jestem pod tym komputerem . Ja dostaje e-maile od ciebie ale nie moge ci odpowiedziec.. bo cos masz z Interia nie tak.. Wiec wyslij mi twoj adress Skypowy i ja do ciebie wykrece.. Niedobrakobieto to chyba jakas podpucha... ;-) Enko... tapeta??? Ola.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha chcialam wam powiedziec ze ta reklamana na gorze o dziewictwie jest ochydna... Wstyd dla tego portalu zeby takie .... twuj... paskudztwa pokazywali.. Ani krzty gustu kurcze.. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKYPE kurczak1978125 i mam już GG OD PARU GODZIN...HUUUURA!12105937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETONIEDOBRA....to, że wszyscy faceci krążą za przygodą po necie, to już odkryłam ale niekoniecznie zrobi coś przeciwko Tobie.O ile wiem to w jego wieku panowie boją się przemijania i chcą się sprawdzić pisząc bzdury na czatach czy jakaś poleci na nich.Jak bierze leki, to ma obniżone libido i wielki stres...może nawet mieć prostatę dlatego unika współżycia.Boi się, że brykawka wysiadła może.Sprawdź go, czy na niego działasz, bo jak nie,to możesz być atrapą na jego ekstrawagancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ściskam Was! belvuś...po ostatniej awarii nie mam Cię na skype!Prześlij mi adres a ja Cię dodam do znajomych i wkleję tam linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko małe
Drogie Panie, uprzejmie prosze o poradę. Pytam tu i tam, żeby mieć jasność. Chcę kupić mamie (51lat) na Dzień Matki skuteczny zestaw kosmetyków do walki ze zmarszczkami (Vichy uzywa, więc chodzi o coś lepszego). Mama ma suchą skórę i głębokie zmarszczki. Kosmetyków jest tak dużo, że nie wiadomo co wybrać. A bardzo chcę żeby to było coś naprawdę rewelacyjnego i w całym zestawie (kremy na dzień i noc, serum, tonik, płatki przeciwzmarszczkowe pod oczy i może jeszcze coś co by się przydało a o czym nie wiem). Proszę o Waszą pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy piling to głęboki wdech nosem, wstrzymanie, wypuszczenie powierza ustami, na świeżym powietrzu a na noc oliwka dla niemowląt , dobrej firmy.Polecam!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://video.google.com/videoplay?docid=330945914471163504 belvo, zwracam sie do Ciebie jedynej zainteresowanej osobie takimi problemami , ten link jest jednym z setek, załączonych do stonu : www.prawda.w.pl -- nie zgłebiłam nawet 1% tego co tam jest ... zamieszczona przeze mnie stona nie jest aby wywołać panikę lub strach tylko , jak jestesmy manipulowani przez \'\'gorę\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvus , dopiero skonczyłam ogladac druga połowę filmu, fakt jest długi bo 2 h z hakiem , ale ile daje do myslenia , śmiem twierdzic , ze jest to prawda... prowokacja i fałszywa flaga , to taktyka politykow... bardzo dziwne , ze wszystko sklada sie to w jakąś logiczna całość Jakoś mnie to bardzo dotyka osobiście , ten incydent w metrze londynskim ....syn wrocił dosłownie kilka dni z Londynu , przed wybuchem , a jeżdził dokłanie ta linia i przejezdzał o 9 przez stacje king\'s cros... jak sobie pomysle to mam ciarki na plecach chyba ten dzien jest dla mnie złym dniem... rok temu nadmieniałam , ze moja kolezanka z pracy ( 38 lat) miała rozległy zawał , dzisiaj dowiedziałam się , ze zmarła .... jestesmy zszokowane tą wiadomościa , nie umiem sobie znaleść miejsca... jest mi bardzo , bardzo smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaroooka... tule cie do mojego zielonego szlafroka... Sa takie dni.. Ale wiesz po co one sa?? Po to zeby rozroznic szczescie od nieszczescia... To szczescie jeszcze nastapi.. zobaczysz. Nie wiem do jakiego stopnia ten film pokazywal prawde. Ale wiem ze ona tam jest po czesci.. Nasze zycie zawsze ,odkat istnieje cywilizacja ,bylo manipulowane przez ludzi rzadnych wladzy.. Tak ze zycie toczy sie dalej a nasi Panowie i Wladcy nieraz ida na polow ..ryb.. i Lowia , lowia... az sie nazra... Ja staram sie byc ta ryba ktora im sie wyslizgnie z rak.. Dotychczas mi sie udawalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...mądrze mówisz belvo...ja tam ostatnio mam taką taktykę...uczę się uników i jak najmniej wiedzy o świecie.Kiedyś było odwrotnie ale po co mi taka świadomość, która przysporzy więcej myślenia na tematy, które nie przyniosą ani uśmiechu ani nie dadzą mi chleba a jedynie wprowadzą strach i obawę a jak wiadomo te czynniki blokują nas do działań.Jak to obejrzałyście to już jesteście zmanipulowane...bo komuś o to chodziło, żeby się martwić...i jak znam życie ma nas to przestawić na inne tory, żeby zamydlić widzenie na temat prawdy o rządach....i schematach eliminowania ludzi.Zaczynają więc od tego...żeby ktoś się rozchorował i ze zmartwień zszedł....nie dajmy się manipulować!))) Całuję Was mocno (usta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu mnie chie tyle chodzi o martwienie sie tylko o to zeby wiedziec.. i ten sposob zrobic unik.. Jezeli ryba wie o wielkim polowie to bedzie sie starala gdzies ukryc pod skala a w najgorszym wypadku tak sie wic zeby sie wyslizgnac z rak rybaka.. Nie chce byc \"zlota rybka\" ktora musi sluzyc Panu i spelniac jego wyimaginowane zyczenia... Chce byc rekinem ktorego panicz sie boi... a ktory .. wystarczy zebya otworzyl paszcze i predko plynal..juz je.. Co powiedziawszy, udaje sie na sniadanie w szybkim tempie.. moze cos samo mi wpadnie do geby jak bede szybko szla???:-D :-D Caluje was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ma rację belvo....chciałam tylko powiedzieć, że już wiele lat temu odkryłam schematy, manipulowanie społeczeństwem, jeszcze wtedy próbowałam rzucać się z siekierą na księżyc...rozpierało mnie silne poczucie niezależności i sprawiedliwości...oraz nadzieja o lepszych ludziach...Jak widać nic się nie zmienia, prócz ludzi i stanowisk przez nich zajmowanych.Na propagandzie..też zarabiają...i tak się ten świat kręci. Kiedyś napisałam taki wiersz...jest na początku wiersza coś odnośnie moich spostrzeżeń Awers Autobiografii Siedzę na tratwie w morzu alkoholu oglądam \"GRUBE RYBY\"...pijane ze szczęścia małe rybki ćwiczące uniki beztroskie słońce - sprawca bytu ciepło mnie podgrzewa do grzechu Miłość lub...jej brak daje ascezę duchowej rozpaczy iluzję wolności topię w ironii butelki trzymanej w ręku Odkrywam prawdę o samotności wewnętrznej muzyki Wyklinam hiperstezję do jedynej przyjaciółki która jest we mnie Rozważam możliwość wyboru: -Życie na tratwie -Życie pod nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy znacie mnie ze strony cynika....to też wiersz napisany z 10 lat temu a preentowany był na wieczorku poetyckim dwa lata temu...wyjęłam zżółknięty z szuflady i przepisałam na czysto: Prywatka Pamiętał... była puszysta nie pamiętał koloru oczu za to.. Zapamiętał...że Ona obiecała pamiętać Był fantastyczny...to pamięta ale... nie pamięta jej imienia również daty zdarzenia Ależ miała tyłek ! ...zapamiętał koliste jego parametry Nie zapamiętał przy której to było ulicy jednak najważniejsze zapamiętał ...Miał Powodzenie ! ...wszystkie - podobały mu się ! Pamiętał...była puszysta nie zapamiętał koloru jej oczu za to zapamiętał że... ona obiecała go pamiętać był fantastyczny...to dokładnie pamięta ale... nie pamięta jej imienia...jak również daty zdarzenia ależ miała tyłek....rozpamiętywał koliste jego parametry i jeszcze przy której to było ulicy? najważniejsze z tego zapamiętał. miał powodzenie... wszystkie mu się podobały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się zdublowało...kurna generalnie sporo wierszy dotyczyło wad mężczyzn ale i pewnej kobiecie się oberwało...jak znajdę to wkleję ooo mam: NIEDO - kończona historia W TESCO - pewna Pani przykrywszy czołowe zmarszczki pod obscenicznym kapeluszem - rozciągając wąskie usta na boki ku uszom oraz.... pionie litery "O" - OZNAJMIŁA kolejkowiczom - jakim skandalem jest... ŻE...ONA - TYLE tu już stoi a kolejka nie POSUWA jej ... ANI od przodu ANI od tyłu!)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
hi hi hi !DOBRE...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihihi...
hi hi hi !DOBRE...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wierszy o alkoholiku.... Alkoholik W pijanym widzie nie doczołgał sumienia do brzegu poduszki Przedziurawił ją tygodniowym zarostem padł na szczęki Mucha pożądliwie zaciera łapki W butelce masturbacja procentów, jedyny akt jaki pozostał Opuścił powieki nocy Kot Przyduszony pieszczotą drewnianej ręki Kołysankę śpiewa mu dno butelki Spocone myśli Ukrył na ścianie kreśląc kreski Zdradził własną moralność Na dowód jaki jest męski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jeden krótki (okolicznościowy) ZWIERZENIE Pewien dziennikarz zwierzył mi się na ucho cichym szeptem ,że... najbardziej w kobietach podniecają go ...OKULARY Pomyślałam: - widocznie przez nie kobiety lepiej dostrzegają JEGO męski..."walorek" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola !! fiu fiu.. Fajne!! 🌻 Bravaaaaa!!!!! Szkoda ze ja moje pogubilam i ich nie pamietam.. A obecnie nic mi do moje lepetyny nie przychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu zastoj?? Dobrze ze jestem tez na innym forum bo tu mozna sie nie doczekac az ktos cos naskrobie.. Nieraz mysle ze ludzie ktorzy potrzebuja drugiej osoby.. moga w miedzyczasie sie powiesic.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvuniu...ja często mam te same odczucia....mnie zrobiło się głupio, bo przecież kto,jak kto ale ja, jestem jak \"Wierna Rzeka\". Zaglądałam po moich wpisach parę razy i też od razu nikt nie odpisał....na tyle Was znam...i wiem...macie podobną wrażliwość, stąd podobne przemyślenia i zachowania. Nie zawsze mam włączony komp ostatnio, bo muszę uważać.uzależniłam się kiedyś, jak pisałam na początku.Poza tym wtedy byłam z kimś i nie martwiłam się o byt i że muszę regularnie malować, szukać pracy i dalej wykonywać te wszystkie sprawy odnośnie domu.Nikt mi nie pomaga.Myślę, że teraz zostanie mi to wybaczone.Kwestia zaakceptowania mojej nowej sytuacji.Oczywiście po tym wpisie, będę tu zaglądała czy któraś miła osoba odezwie się.Jest tu tak jak w rodzinnej sypialni...mówi się szczerze i intymnie ale przebywa się rzadziej, jak sprzyja wolny czas i natchnienie. Całuję wszystkie koleżanki, które tu zaistniały.Cieszyłam się z wpisów ennkii, szarookiej, coperty...wpisów nowych pań, które gdzieś zniknęły, bo pewnie myślą , że ktoś je zignorował...a przecież każda ma takie odczucia co jakiś czas, gdyż jest to topik kameralny..mało nas i jesteśmy osobami czynnymi w życiu...stąd te puchy...mam nadzieję...i zostawiam dla Was w tej sypialni...różyczki w wazonie z bilecikiem...na którym napisałam....byłam tu....zostawiam swój zapach i pocałunek....jeśli mnie będzicie potrzebowały jak ja Was potrzebuję....będę w pobliżu.Zostawiam również numer skypa....zawołajcie mnie po prostu: kurczak1978125 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam klub nasz i popieram słowa Joli , nie zawsze mamy ochotę pisać co boli, jestem z Wami myślami, kiedy wolny czas, wracam do wspomnień i szkolnych lat, kiedy z radością był człek za pan brat. czas ucieka nieubłaganie, a nasz wpis tutaj pozostanie . Miłego dnia co dnia kochane 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....copertko....jaki fajny, rymowany wierszyk o nas....drobiazg a cieszy..całusek za wierszyk i pozdrowienia dla wszystkich!....idę ćwiczyć....he he....na materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkie bez wyjątku kochane moje koleżanki👄 Jola👄 Mendelek👄 Belva👄 Coperta 👄 Szarooka👄 Zofinka👄 Przyznaje bez bicia , mnie tez mało ostatnio w klubiku, ale uwierzcie mi , ja naprawdę mam powody i dlatego tak odsuwam się od netu... Nie mam po prostu żadnej chęci i miotam się sama ze strachem... Nie mogę spać, nie mogę jeść i nic mi się nie chce... Jak będzie już po wszystkim to wam o tym napisze OK? pozdrawiam Was serdecznie i ściskam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMPD58
Nie duś w sobie smutku ,podziel się swoją dolą ,a będzie Ci łatwiej znieść nieszczęście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane.. a ja dzisiaj i wczoraj robilam ozdobki swiateczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×