Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

czesc mile panie... ostatnio bardzo rzadko ktos sie wpisuje... nie wiem dlaczego? U nas lato na calego w zwiazku z tym duzo pracy w ogrodzie.. Obejzalam juz chyba piaty raz "Katyn: Wajdy... Super film!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Panie na tym topiku. A ponieważ też należę do tych \"z lekka przechodzonych \", może uda mi się zagnieździć i popisać razem z Wami, ale najpierw muszę poczytać, by Was troszkę poznać. Co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolkaza! Ubawiłaś mnie setnie tym "z lekka przechodzoną". Witam Cię i zapraszam serdecznie! Ostatnio wyludniło sie u nas, ale może Twoja "świeża krew" doda animuszu i wróci nam wena twórcza :D ? Życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolko witaj, witaj!!! Tak Legwanku chyba potrzebna nam jest jakas nowa osoba.. ze swieza krwia... he he he he :-D :-D :-D My stare gacki... juz zmeczone.. hi hi hi hi:-D Od dzisiaj odchudzam sie metoda MZ.. Dwa dni juz to trwa.. i co prawda jeszcze nic nie schudlam ale juz sie dobrze czuje.. psychicznie.. Zobaczymy jak mi to pojdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...hej...żyję...pracuję....chudnę... pysio mi się cieszy! Pozdrawiam Was bardzo cieplutko!zaraz mam gościa dlatego nie będę się rozpisywała....witam nową Jolkęza...cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belwuniu co to za metoda odchudzania MZ ? Mniej Żreć?? hihihihihi :D Grunt, że dobrze się czujesz! Czytam, że Nojeczka też chudnie i cieszy się z tego, a może ta radość wynika z pracy? Napisz Joluś co robisz, gdzie i w ogóle co to za pan -gość? Ja przyjmuję gości, jeżdżę z nimi po Polsce i podejmuję kolacyjkami (czasem nieco zakrapianymi). Przejmuję się też dziećmi i wnukami ;) Napiszcie jak się odchudzacie, bo ten temat ciągle mnie interesuje. Mam jednak słaba wolę i...słabość do jedzenia.:)) Ale ciągle chcę coś zrzucić, żeby móc spojrzeć w lustro i wcisnąć się w kieckę sprzed lat. (albo żeby zawiązać sznurówki w bucikach bez stękania :D:D:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie odzywacie... Opowiadała mi koleżanka, że jej rodzina czeka zawsze na nią z obiadem. Kiedyś miała dużo pracy i uprzedziła ich (męża i synów 2, prawie dorosłych), że wróci później , żeby sami coś zrobili i zjedli. Na co oni: No trudno, poczekamy aż wrócisz i...zrobisz! Znalazłam wiersz Andrzeja Waligórskiego: List do żony Kochanie, ty po lasach brodzisz A tu z kiciusiem twoim klapa, Twój kiciuś nie ma już w czym chodzić, Zużył bielizny cały zapas, Całkiem dziurawe ma skarpetki, Boso kuśtyka po ogródku, Patrzy na dalie i nagietki A serce żre mu robak smutku. Ty sobie bawisz na Marienbadach W Sobótkach, względnie w Obornikach, I nie wiesz co twój kiciuś jada, Jakie paskudztwa czasem łyka, Jak mu nie służy kalarepka Jakie mu brzuszek robi harce Gdy je spleśniałe skórki z chlebka, Coś zostawiła je w spiżarce, Czasami kiciuś w łóżku leży Gorzko przeklina swoją dolę Patrząc na brudny stos talerzy Wyrastający wzwyż na stole, Popatrzy, pośpi i popłacze, Zabeczy jak zabłąkana owca: - O miła, kiedy cię zobaczę? Wróć z tej Ostendy czy z Wągrowca! Zjaw się, zaceruj dziury w spodniach, Spraw by znów wszystko zajaśniało, Nie zdradzam cię już od tygodnia Zupełnie mi się odechciało, Karty nie bawią mnie i goście, Inne rozkosze teraz wolę - Ot, chciałbym sobie przewlec pościel, Raz spróbowałem. Nie wydolę. Kochanie moje, wróć z Lidzbarku, Porzuć Hawaje, Dardanele, Możesz mi dać po karku, Lecz weź mnie znów pod kuratelę!!! Przyjedź, pocałuj czółko łyse, Zrób obiad, spodniom przywróć kancik.... Kiciuś już nie chce być tygrysem. ...chce być kiciusiem swojej pańci...!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku... nie mialam dzis humoru ale przywrocilas mi go..:-D :-D 🌻 a wierszyk Waligorskiego SUPER!!! Nieraz mysle ze my kobiety jednak potrzebujemy tych ktorzy nas potrzebuja.. Prawda?? Moja metoda MZ jest kontynuowana ale na razie nic mi nie spadlo.. z wagi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Przez zupelny przypadek odkrylam Wasze forum. Pisze prace mgr z psychologii, w swoim badaniu dotyczacym preferowania dziel sztuki w zaleznosci od osobowosci i wieku bede badac osoby po 60 r zycia. Jak myslicie, kto z Waszych rowiesnikow jest zainteresowany najbardziej sztuka? Czy zainteresowania sztuka wraz z wiekiem zwiekszaja sie czy maleja? Mam na mysli poezje i malarstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Refetko ..chyba sie zwiekszaja ale ja nie mam jeszcze 60 wiec moze nie wiem? Ja ze sztuki nabardziej lubie muzyke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane dziewczyny , po tak długiej przerwie oczywiscie odpoczywałam nad mozem , ale ze stroju nic nie wynikało, ze to prawie lato, kutrka zimowa i tylko +9stC http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4bf0f5231f8de2bc.html reszte zdjec zalacze jak wzrzuce na fotosika całuje wasz wszystkie acha, schudłam 6 kilosow , to nie był wypoczynek to był chyba katunek basen , siłownia, sauna, no i rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezanka...
Jak zwykle piękna szarooka👄 Milo ciebie widzieć Oleńko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezanka...
Serdecznie pozdrawiam.:) MEDEKKA👄 JOLE👄 Coperte👄 ENNKE👄 BELVE👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta...witam!Witam również pomarańczową koleżankę!Dziękuję Ani za życzenia na komórkę. Oleńka....wyglądasz świetnie!!!Tylko ten korzeń...myślałam, że to jakiś rozbebeszony zwierzak...he he! Od ubiegłego roku, gdzie po plenerze w Swieradowie ważyłam 83kg....do teraz schudłam sporo i ważę 65...ale sporo ruchu trzeba i basen raz w tygodniu , wyeliminowałam schabowe i jem małe ilości chleba.Staram się też jeździć rowerkiem i chodzę czasem na tańce.Reszta to nie oszczędzanie się w różnych czynnościach ruchowych jak np.sprzątanie...ależ tego nie lubię! Całusy ślę i kładę się spać!Dobranoc!❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coperta.
witam pozdrawiam w imieniu coperty, prosiła napisac abyscie nie zapomniały o niej jak wróci to będzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Ola.. a to ty bylas na plazy na Syberii?? he hehe e:-D :-D Gratuluje wszystkim schudniecia..Ja na razie ZM ale nic nie schudlam.. :-( Copertko a co ty tak na pomaranczowo?? Zapomnialas hasla?? No po takim dlugim okresie nieobecnosci to wcale sie nie dziwie.. :-P Wszystkie babki caluje.. Jak schudne cos to tez sie wam pokaze Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane dziewvczyny Belvuś👄 legwanka👄 jola49👄 granatka👄 copretke👄 joalkaza👄 pomaranczowa kolezanke (dziekuje za tak zyczliwe i ciepłe słowa) tylko dlaczego nie chcesz sie ujawnic i piszesz pod pomaranczowym nickem? słonko ty moje kochane -ujawnij sie bardzo prosze Belvuniu , dobrze napisane , to była Syberia ... w południe opalałam sie za parawanem , innego wyjscia nie było , bo głowe chciało urwac z plucami , a wieczorem kurtka zimowa , tylko +9st C... jednej nocy spałam w 2 swetrach , pod kołdra i 2 kocami, pozniej juz było znacznie cieplej. no niestety byłam sama i nie miał mnie kto ogrzac najgorzej było na rowerze... nie wiem jak byłam grubo ubrana i tak gil leciał do pasa . słonca wy moje kochane całuje jeszcze ra bardzo , bardzo mocno skrobnijcie cos !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooooo matko, dwa razy weszły mi rowery ale nie chciałam, skasowac sie chyba juz nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezanka...
Witam! Olu Szarooka, zawsze mówiłam , ze jesteś super babeczka... Jak zwykle fotki śliczne:) Wybacz , ze pisze na pomarańczowo, ale uwierz nie mogę i nie chce pisać pod starym nickiem a nawet zapomniałam już swoje hasło! Ostatnio jestem bardzo, bardzo zajęta a potem wyjeżdżam na urlop ... Jak będę dysponowała czasem napisze do ciebie na pewno na e-maila... Napisze do ciebie na pewno... Uśmiałam się tego gila po pas :-D Bardzo ciebie lubię Oleńko... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny w klubiku.... Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj \"kolezanko\"-do tej pory nie wiem kim jestes , ale to nie ma znaczenia, wiem , ze jestes bardzo serdeczna i ciepla osoba dla mnie , to sie liczy ,chyba najbardziej .Licze na twoj e-mail, bardzo, napisz bardzo prosze, zycze ci udanego , wspaniałego, urlopu,wypoczywaj i nabieraj sił. całuje i przytulam do ❤️ pozdrawiam wszystkie pozostałe dziewczyny, trzymajcie sie ciepło, wypoczywajcie ,wakacje przece!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄....dla wszystkich.Nie mam kiedy pisać ale cały czas pamiętam o Was i zastanawiam się jak Wam się układa.Ja mam bardzo wyczerpującą pracę , jak wracam nie mogę już ruszać ani głową ani ręką.Jak minie te 3 miesiące i zostanę tam na pewno będzie mi lżej na sercu.Nie mam lekko a pracować muszę.Bardzo tęsknię do wieczorów w których beztrosko mogłam z Wami pisać o różnych porach! Całuję mocno!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pieknie...daawno mnie nie było i sporo u mnie się zmieniło... nie mieszkam czasowo w domu i nie mam dostepu do netu.... poprostu bliżej natury na okres letni. Pozdrawiam WSZYSTKICH SERDECZNIE MENDELKU👄 JOLU👄 BELVA👄 SZAROOKA👄 koleżanko i pozostali zagladający tutaj 🌼 WSZYSTKIEGO DOBREGO WAM ŻYCZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×