Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość zakochany z amfi
Belva, czarodziejko wroc. Uwielbiam porady seksualne - jestes mistrzynia nie tylko w praktyce.....marnujesz sie w Ameryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie....ale tu pusto, dobrze, ze choć legwanek coś pisze....a w ogóle to wydaje mi się czy może się mylę, że te zdania a temat naszej koleżanki belvy są podszyte ironią?:( Jakoś niezbyt dobrze się z tym czuję, bo przecież każdy wchodzi kiedy chce i pisze o czym chce.Ten, który czyta, powinien podziękować, że ma o czym czytać, bo może się zdarzyć, iż jakaś treść pomoże mu pewne rzeczy zrozumieć lub po prostu załata dziurę samotności przez chwilę. Może też polemizować ale jawnie a nie z ukrycia i koniecznie po to by krytykować lub ośmieszyć.Jaki w tym cel?Lepsze samopoczucie?Czy koniecznie w ten sposób?Kochani...proszę..piszmy nawet o byle czym ale bez uszczypliwości.Nie sztuką jest dołować lecz od siebie coś dać.Ja jestem za m drugim. Miłego dnia i wszystkim WBW życzę wspaniałego Nowego Roku 2009, obitego w zdrowie i miłość do bliźniego!:)))🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka dociekliwa
Belva nadaje: Nie z bardzo rozumiem dlaczego mi odpowiadasz niegrzecznie?? Czy po to aby sie wypowiedziec trzeba koniecznie tam byc i widziec na wlasne oczy?? Czy ja popieram przemoc?? Nie przeczytalas mojego wpisu ?? Skad wiesz ze nie przeczytalam wpisu Kazia?? Nie wiem skad nagle ta agresja?? Albo... hmmmm.... chyba juz wiem.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź zdrów, Stary Roku. Kiedy wskazówka całą zmierzy tarczę I głos dwunastej przerwie nocy ciszę, Odejdziesz w wieczność, niewidoczny starcze, Czas wyrok śmierci na ciebie podpisze. Nad twoją trumną w mroźną noc Sylwestra Zabłysną w tłumie z kryształu puchary, Tryumfem zagrzmi szalona orkiestra I w skocznym tańcu sunąć będą pary. Rok temu tobie wyprawiano gody i pito beczki win jednym haustem, Lecz, mimo życzeń, przyniosłeś zawody, Byłeś po prostu zwyczajnym oszustem. Gdy północ ujrzym na zegara tarczy, Nadzieją Nowy Rok w serca zapuka. Lecz i on zamrze też na uwiąd starczy I, jak ty, w końcu także nas oszuka. K.Ćwierk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ....
✬⋰ (.•´`*.✬⋰ *.*✬⋰´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨)✬⋰ ¸.•´¸✬⋰.•*´¨)✬⋰ (¸✬⋰.•´ (¸.•` * ¸.✬⋰•´¸.•*´¨)✬⋰ ......\~~~~~/.....\~~~~~/ .......\~~~~/.......\~~~~/ ........\~~~/.........\~~~/ .........\~~/...........\~~/ ..........\~/.............\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\........../ ****\. ✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰ ŻYCZĘ WAM SZAMPAŃSKIEGO HUMORU ! I zasuwam do gości hihihi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ....
________________________$$$$$$$$$$ _______________________$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___________§$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___________§$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___________§§$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __________§§§___________$$$$$$$$$$ ____$$$$$$§§§$$$$$$$_____$$$$$$$$$ __$$_____§§§_______$$______$$$$$$$ __$_$$$$$§§§$$$$$$$$_$$ _$__§§___§§§__________$ $$§§§§___§§___________$$ $$§§____§§§___________$$ $$§__§__§§_____________$ $$____§§§_____________$$ $$____§§§§________§§§§$$ _$$§__§§§§§§§§§§§§§§§$$ __$$§§§__§§§§§§§§§§$$$ ___$$§§§§§§§§§§§§§$$$ _____$$$§§§§§§§§$$$ _______$$$$$$$$$$ __________ $$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ _________$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Marzeno ślicznie przywitałyście Nowy Rok!! Dziękujemy!! Bawiłam się w gronie starych dobrych znajomych do 4:15. Już odespałam czas hulanki. :D Ślę wszystkim pozdrowienia i mnóstwo serdeczności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku... marzenko....a co tak skromnie i na pomarańczowo??? Może wejdź i porozmawiaj z nami piszącymi🌻 pomarańczko...mam nadzieję, że nowy rok będzie dla Ciebie przychylny a nawet bardzo obfity zwłaszcza w miłość❤️🌻 legwanku....dziękuję za list na nk Sylwestra spędziłam w niewielkim gronie ludzi młodych i częściowo nie znanych, którzy przybyli z Londynu i pewnie są już tam z powrotem.Trochę mi ich żal,że muszą się tak błąkać.Niewiele mówili ale widać było przygnębienie więc zrozumiałam, że układa im się różnie i nie pytałam o nic. Troszkę ich rozerwałam sesją fotograficzną na wesoło, bo w tym roku to nawet nikomu nie chciało się tańczyć.A Wy jak się bawiłyście? Pozdrawiam z Nowym Rokiem bardzo ciepło:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANI ! Niech Nowy Rok przyniesie Wam radosc, milosc, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy one sie spełnią, niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens:):) Hania Uściski dla WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mój syn wyjechał do UK. Inni wracają powoooli po Sylwestrze. We Wrocławiu od rana sypie śnieg....:D Nie wiem jak jest w innych regionach Polski. U nas bialutko, czyściutko i cichutko... -utko,-utko,-utko! :classic_cool: Maluszki - krasnoludki wyciągają dziadków, tatów i mamy na sanki. Cudnie jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Pozdrawiam WBW ! Witaj Jarzębinko 👄 Ja i w święta miałam dyżur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Tęsknota - Adam Asnyk Obłoki, co z ziemi wstają I płyną w słońca blask złoty, Ach, one mi się być zdają Skrzydłami mojej tęsknoty. Te białe skrzydła powiewne Często nad ziemią obwisną, Łzy po nich spływają rzewne, Czasem i tęczą zabłysną. Gwiazdy, co krążą w przestrzeniach Po drogach nieskończoności, Są one dla mnie w marzeniach Oczami mojej miłości. Patrzą się w ciemne odmęty Te wielkie ruchome słońca... I ja miłością przejęty, Patrzę i tęsknię bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Wam tez Składam Spóźnione życzenia Noworoczne... Zdrowia , szczęścia , pomyślności na ten nowy rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OL...dziękuję w imieniu swoim i reszty koleżanek za przepiękny wiersz i życzenia.Tobie i wszystkim koleżankom również życzę jasnego nieba nad każdą myślą i nad każdym czynem, mocnych i pięknych uczuć, kieszeni banknotów na własne wydatki, zdrowia i siły do dalszych motywacji, przyjaźni trwałych i mądrych, podpory w rodzinie i znajomych, kwiatów we włosach, w wazonie od kochających ludzi, buzi uśmiechniętej szeroko jak księżyc, ramion pełnych uścisków, ciała pokrytego deszczem pocałunków przez kochającego mężczyzny, widoków zapierających dech w piersiach, szafy pełnej wspaniałych kreacji, szafki pełnej kosmetyków, lodówki pyszności, niesamowitych przygód,szampana w upalne lato,snów przyjaznych i twórczych.Tylko trosk nie życzę a w zamian radości, opieki Bożej o morza czułości:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mordulka
Belva, kochana dziewczyno, wracaj. Brakuje nam Twoich bzdurek i opowiadan o rodzince. Czy ciagle masz klopoty z zieciem? 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Zapadłyście w zimowy sen? Pięknie dzisiaj było n a dworze, chociaż mroźno. Wczorajsza wieczorna mgła i przymrozek spowodowały, że cały świat pokrył się szronem i było jak na Szrenicy zimą:D Przebyłem noc właśnie Przebyłem noc właśnie i nikt mnie nie wita nikt mi żaden nie mówi - bądź pozdrowiony bądź na śniadaniu tako na wieczerzy a sen niech cię ma między tym a tamtym Przebyłem noc właśnie i nikt mnie nie wita a pracowałem ciężko nad szukaniem nad wyszukaniem tych bram nieśmiertelnych tych bram zatraconych poszukując Przebyłem noc właśnie i nikt mnie nie spyta nikt mnie żaden nie spyta - jak ci się szło jak też ci się szło przez czarne listowie Przebyłem noc mówię i jestem zmęczony nie odwiedził mnie faun ani anioł stróż ani też najmniejszy robaczek świetlisty. Edward Stachura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie babeczki i przesyłam buziaczki👄 DOBRY WIECZÓR!!! Oda do komputera. Ty mój najdroższy komputerze, w twoje umiejętności wierzę! Cenna jest z tobą każda chwila, moje życie stale umilasz. Zapadł w pamięci tamten dzień jak spełniony cudowny sen. Kiedy zakupiłam cię w sklepie od razu poczułam się lepiej. Lubię też podzespoły twoje, wiesz o tym i działasz ze spokojem. Gdyby monitora zabrakło miałbyś duszę bardzo wyblakłą. Nie będę trzymała w domu kota bo mógłbyś znaleźć się w kłopotach. Przecież skonsumowałby myszkę, twoją oddaną towarzyszkę. Gdy postukuję w klawiaturę, przyciski śpiewają ci chórem. Czasem, gdy ją dotykam palcem, rozbrzmiewają przepiękne walce. Ty ciągle się ze mną bratasz zapewniając dostęp do świata. Pisanie wierszy umożliwiasz i za to wszystko cię podziwiam. Tajniki przede mną obnażasz, dzień bez ciebie rzadko się zdarza. Dziękuję ci, że ze mną jesteś choć nie odpowiesz żadnym gestem. MIŁEGO WIECZORU Tak się złożyło , ze ostatnio brak mi na komputerek czasu ... ale pamiętam i jeszcze raz gorąco pozdrawiam Was kochane koleżanki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszycie to ja:) Wołaj, aż ktoś usłyszy wołaj na przekór ciszy wołaj w świat skuty mrokiem aż się otworzą źrenice okien. Wołaj, zaufaj sobie wołaj, aż ktoś odpowie wołaj do śpiących ludzi aż między nimi człowieka zbudzisz. Dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj u nas ksiądz po kolędzie chodzi. Mieszkanie duże, wiele osób zameldowanych a nie ma komu księdza przyjąć. Będę sama w domu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jeszcze chodzą gdzieś kolędnicy? Parę lat temu w podmiejskiej miejscowości przyszli do domu kolędnicy, ale nie umieli tekstu przedstawienia, nie umieli nawet żadnej kolędy! Dostali poczęstunek i jakieś drobne pieniążki i prośbę, żeby na przyszły rok nauczyli się chociaż jednej kolędy. Nie chciało im się... więcej kolędników w tym domu nie zapraszano.... Przychodzimy po kolędzie czy co będzie czy nie będzie dajcie nam tu co nie mało bo nam zimno dodybało jeden nagi, drugi bosy, ten najgorszy co wór nosi w każdym kątku po dzieciątku, a na łóżku po dwoje A teraz już odchodzimy za kolędę dziękujemy niech da Wam Bóg szczęście zdrowie i majątek w waszym domu! Hej kolęda, kolęda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legwanku, ja natomiast pamiętam z dzieciństwa ,ze kiedy do naszego domu przychodzili kolędnicy to oczywiscie śpiewali przeróżne kolędy :). A pod koniec tych występów, wyskakiwał jeden z grupy kolędników z parcianym workiem i śpiewnie recytował. \" A ja jestem biedny Florek a co dla mnie to we worek \" pęto swojskiej kiełbasy i i kawałek makowca wkładała, potem gdy juz Florek odchodził wyskakiwał drugi kolędnik z kapeluszem i na cale gardło wołał \" A ja jestem biedny Feluś a co dla mnie to w kapelusz \" widziałam , ze wtedy tatuś mu tam jakieś drobniaki w kapelusz wkładał... Potem odchodząc życzyli wszystkim wesołych świąt i za wszystko dziękowali... Jaka to to była wielka radosc, dla nas (dzieci) widzieć takich przebierańców... Moje dzieci już tego nie znają , chyba tylko z moich opowiadań...Szkoda , ze tradycja zanika, no cóż świat postępowy .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×