Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Legwanku , wrocilas z wakacji!! Daj znac.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć belvuś....jak miło Cię tu zastać i legwanka mojego👄👄👄 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna z
naiwna podaj link o tej ameryce belvy, ku-zwa wywale ja z tamtad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej pozno niz wcale... Legwanku, Jolu serducho wielkie jak stodola dla was ❤️ Jola ja na skypie jestem od waszej 20 gdzies tak.. Daj znac. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanko - przepiękny kościół i ładnie pokazany. Wyczytałam , że jest to kościół NMP Nieustającej Pomocy inaczej Kościół Żeglarzy w Montrealu. Dziękuję.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne nowiny
Belvo, sorki, ze mąż Ci powiedział, że znudziłaś mu się. Znajdziesz szybko kogoś innego mimo, że nie jesteś pierwszej młodości. Głowa do góry. Nie jesteś sama. Olej dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano widzi pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak szalala szalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jestem zła na chłopów. Mam ochotę im podokuczać... Znalazłam takie męskie \"mądrości\" :classic_cool: Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, a zdrowie jest potrzebne, żeby pić wódkę. Ile razy znajdę klucz do sukcesu, to zawsze znajdzie się jakiś dupek co zmieni zamek! - Jak się nazywa najpopularniejsza piracka broń? - Kopia. - Tato, ty masz taki brzuch od piwa?! -Nie, synku, DLA piwa. Mężczyzna może zajmować się seksem ile tylko może, kobieta - ile wlezie. Gdy mężczyźnie źle -szuka żony. Gdy mężczyźnie dobrze - żona jego szuka. Spodnie są ważniejsze od żony. Istnieje wiele miejsc, do których można iść bez żony i niewiele, dokąd można iść bez spodni... Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem; toż to nie piwo. Ja to mam takiego pecha, że nawet jak mi kamień z serca spadnie, to trafia mnie w stopę... Stara ludowa prawda -wyślij głupka po flaszkę to przyniesie jedną... Kobieta w ramach równouprawnienia może robić co zechce, byle było smaczne. Najlepsze zwierzątka domowe to rybki. Nie szczekają, nie drapią, błota nie naniosą, nie chrapią, a jakby co, to jest zagrycha. Nie mam problemu z alkoholem, mogę go pić zawsze. Nie jestem leniwy. Mam zawyżone wymagania motywacyjne. Mózg jest zadziwiającym organem. Zaczyna już funkcjonować sekundy po tym jak obudzisz się rano i działa nieprzerwanie aż do chwili gdy znajdziesz się w pracy. Syn do ojca: - Tato, ile ty już lat służysz u mamy? - Co to takiego matriarchat? - Matriarchat jest wtedy, kiedy żona odwraca się do ściany i chrapie, a Ty - cały we łzach - zabierasz dzieci i jedziesz do swojego ojca. Jestem maksymalistą - ile postawią, tyle wypiję.. Powiedziałem wódce stanowcze \"NIE\", ale ona nie chce mnie słuchać... Jaka jest różnica pomiędzy Afrodytą a polskim rządem? - Afrodyta powstała z morskiej piany, a rząd z bałwanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczęta...legwanku....belvuniu.Napiszę jak będę mniej zmęczona....teraz padam, muszę lulu....całuję Was mocno:))) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano widzi pani
chcialam wiedziec gdzie znajde jole i belvus gdzie sie teraz udzielaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak szalala szalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo wazne
***** BARDZO WAŻNE.Proszę przeczytajcie i wyciągnijcie wnioski !!! ***** Oszczędności trzymajmy w Polskich bankach tj. Bank Pocztowy, PKO BP, BOŚ, BGK, Banki Spółdzielcze ! OSZCZĘDNOŚCI Z "OBCYCH" BANKÓW DO POLSKICH PO TO BY WZMOCNIĆ ZŁOTEGO, PRZECIWSTAWIĆ SIĘ TRANSFEROWANIU WALUT ORAZ GRĄ SPEKULACYJNĄ ZAGRANICZNYCH INSTYTUCJI FINANSOWYCH NA ZŁOTYM POLSKIM. NIE POZWÓLMY BY NASZE OSZCZĘDNOŚCI PRACOWAŁY I WZMACNIAŁY CENTRALE BANKÓW-CÓREK ZA GRANICĄ I INNE INSTYTUCJE FINANSOWE,GDZIE PRACUJĄ NIE DLA NAS, A PRZECIWKO NAM POLAKOM I POLSCE !!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Cześć Belvuniu!🌻 Zaglądam tu od czasu do czasu, ale nic się nie dzieje.... Widocznie jeszcze dziewczyny nie obudziły się z zimowego snu!😴😴😴 U nas już wiosna, chociaż dzisiaj podał drobniutki śnieżek, ale w ogródku kwitną krokusy, przebiśniegi i ...nie wiem jak się jeszcze nazywają te małe śliczności, które zapowiadają weselszy czas w przyrodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana belvuniu
o czesc belvo, wrocilas dochodzisz do siebie? bedzie lepiej,zostaw tego starego i nie pekaj.trzymam kciuki niech ci sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam....nikogo tu nie ma? Jestem troszkę podziębiona i siedzę w domku, dlatego mam chwilkę. Belvuniu...dziękuję za pozdrowienia i ja Cię pozdrawiam.Mogłabyś czasem napisać tutaj coś.Wiesz jak jest z tym skype....mnie tam prawie wcale nie ma. Wierzę, ze czasem siedzicie na kafeterii jak dawniej tylko za zasłonką i popijacie drinka.Ja przeważnie siedzę w domu po pracy ale jestem mocno zmęczona i zaglądam tylko na portal nasza klasa, bo tu na kafe , ostatnio wieje chłodem i pustką a ja nie lubię rozmawiać ze ścianą. Z ciekawostek....miałam program w tv odra na temat mojej pasji.Znajomi oglądali i twierdzą, że wypadłam super.Musiałam urywać tremę i zmęczenie po pracy.Pierwszy raz oglądałam się w tv i nie wiem co było gorsze....nagrywanie programu czy oglądanie siebie w tv?..he he he. Belvuniu....proszę Cię zapisz się na potral nasza klasa.Chyba nie jest to trudne?Mam znajomych z różnych stron świata i jakoś mnie odnaleźli.Tam mogłybyśmy pisać do woli i nikt nie ma prawa tego czytać.To jak....spróbujesz? Legwanku...a może chciałabyś przyjechać do mnie?Wybrałybyśmy się do aqaparku na odnowę....są tam super masaże pod wodą i jakuzzi w cenie wstępu.Bilet za dojazd ode mnie w obie strony to zaledwie 8 zł. Jak zagląda tu Marynia, cooperta,eenka i reszta dziewcząt to bardzo serdecznie pozdrawiam....odezwijcie się czasem:)))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola❤️ cześć! Gratuluję Ci występu w TV ! Nie widziałam tego programu :( Mogłabyś zawiadamiać o takich SUPER wydarzeniach. Za zaproszenie do Lubina dziękuję bardzo, ale na razie nie mogę przyjechać, bo jest okres narciarski i albo sama wyjeżdżam, albo przydaję się do pilnowania kotka, pieska albo chałupy któregoś z moich dzieci. Mój \"środkowy\" syn żeni się na początku czerwca... Zaczęło się zdobywanie niezbędnych dokumentów. Ostatnio wpadłam w lekką panikę, bo okazało się, że do ślubu potrzebny jest akt chrztu a można go uzyskać tylko w parafii, gdzie dziecko było chrzczone. To niby jasne i proste , ale tylko w Polsce! A w ogóle, to myślałam, że jak ktoś był dopuszczony do następnych sakramentów ( komunia, bierzmowanie ) i ma na to dowody, to znaczy, że i poprzednie były udzielone, ale nie, akt chrztu musi być i to aktualny, wydany najwcześniej na 3 miesiące przed zawarciem związku małżeńskiego!!! No i zaczęło się! Młody był ochrzczony w afryce! Tam ciągle wszystko się zmienia. Adresy, religie, partie rządzące. Nie wiedzieliśmy nawet, czy ten kościół jeszcze istnieje, czy są tam jacyś polscy albo katoliccy księża czy siostry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziewczyny tak mi jest was brak.❤️ ale jak widzicie jakis babsztyl za mna lazi ( wiem doskonale kto to jest) i nie moge byc tu szczera bo zaraz rozniesie po calym swiecie. Babsko po prostu zyc nie moze bezemnie.. Zakochala sie czy co? Jola ja jestem na naszej klasie ale mam problem bo zapomnialam hasla jak sie tam zalogowac..drugi raz znalazlam nawet kolezanki ze szkoly podstawowej. Legwanku ja mam do ciebie pytanie serio a propos Afryki.. Musze skontakowac sie jakos z toba na skypie. oj jak mi jest was brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvuś bywam na skyp\'ie codziennie. Napisz, nawet jak akurat tu nie siedzę to odpowiem pod koniec dnia. W sobotę znowu wyjeżdżam na narty. Tym razem na tydzień do Bukowiny Tatrzańskiej . Korzystam z zaproszenia i miłego towarzystwa dopóki jeszcze mi się chce i dopóty mogę pojeździć. Pozdrawiam wiosennie wszystkie urocze, znajome i nieznajome dziewczyny. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe dlaczego
zwracacie uwage na czyjes zlosliwosci,lubicie spotykac sie na topicu i robcie to dalej - powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...nareszcie.Pomarańczka ma rację.Wszystko co było pisane na temat belvuni wypuściłam drugim uchem, bo wstyd mi było, że ta pani ma tak mało taktu i kultury.Nawet jeśli wie się coś o kimś dobrego czy złego to nie pisze się na forum publicznym wątków z cudzego życia bez jego zgody, to oczywiste.Oczywiście jedyne do czego mamy prawo to napisanie o własnych odczuciach n.t jakiejś osoby a i tak trzeba mieć sporo wiedzy i klasy, żeby w tych odczuciach nie było kpiny i oceny.Ocena jest zwykłą krytyką do której nikt nie ma prawa i może wywołać do piszącego sporo niesmaku i agresji ze strony czytających.Taki jest finał oceniania kogoś w celu ośmieszenia go. Osoba, która pisze te przykre rzeczy, będzie wiedziała jak bardzo nie jest w porządku i jak rani innych kiedy sobie wyobrazi, że ktoś ktoś pisze te rzeczy właśnie o niej.Zobaczy, jak jej będzie przykro zwłaszcza, że we własnym mniemaniu nie zasłuży sobie na to. ❤️Aniu...cieszę się, że uprawiasz sport...że piszesz tu, że pamiętasz o nas.Ja zawsze będę miała Cię w sercu i może doczekam się kiedyś Twojego przyjazdu.Mam tera nieco lepszy komfort w mieszkaniu niż wtedy.Pomalutku dochodzę do siebie w różnych sferach życia.Nie powinnam narzekać choć wiadomo,że człowiekowi zawsze brakuje tego czego nie ma aktualnie a i latka lecą , często choroby krzyżują nam plany.Tak jest ze mną ale i tak tryskam energią, bo postanowiłam nie poddawać się...a ja jak się uprę....he he Bardzo brakuje mi Was...legwanku, belvuniu i naszych koleżanek z którymi pisałyśmy sobie tutaj o różnych bzdetach na wesoło lub o naszych bolączkach. legwanku...program pokazują na okrągło jak się okazuje.Mam swoje prawie dwa tygodnie już.W sobotę program leci o 7.45 a w niedzielę o 13.25 Ładnie to zrobili a do tego mam ładny podkład muzyczny.W tle różne prace i dyplomy przedstawiane u mnie w domu.Oczywiście rozmowa z redaktorką na początku.W sumie jestem dobrze odbierana przez odbiorców, którzy piszą lub dzwonią.Muszę zrobić wystawę w maju...mam za mało prac i zastanawiam się czy właściciele moich obrazów, wypożyczą mi własne prace na tą wystawę. Miałam dziś malować....he he....przełożę na jutro.Gdybym wiedziała, że dziś sobie popiszemy to zostawiam wszystko i jestem z Wami👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dam rady dzisiaj popisać, bo pakuję się a jest jeszcze tyle innych rzeczy do załatwienia... Jadę niby tylko na tydzień, ale niektórych spraw nie mogę odłożyć. Do zobaczenia na WIOSNĘ!🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pakuj się maleńka..a nie zapomnij rękawiczek i czapki:) Ja kupię sobie biegówki w przyszłym roku...a lasów u nas nie brakuje i w najgorszym razie pobiegam po leśnych dróżkach...a jak mi się z nudzi to co 2 tyg.oja firma daje gratis busa do Karpcza lub w okoliczne miejscowości narciarskie na cały dzień...i z powrotem tego samego dnia. legwanku👄 belvuniu👄 już mnie bolą plecy....idę do łóżka tymczasem....potem zajrzę,czy któraś z Was się odezwała.Bardzo kaszlę:( Jednak ogólnie jest ok:)👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie choruj Jolu. :classic_cool: Na biegówki nie mam siły. Trzeba na nich mieć niezłą kondycję. Na nartach zjazdowych zawsze jest lżej, bo odpoczywa się w kolejkach;) i na wyciągach a później już tylko fiuuuuuuu z górki na pazurki:D N a Gwiazdkę dostałam kijki do biegania stylem nordic walking. Poczekam na ciepełko i spróbuję 👄. Zdrówka wszystkim życzę!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×