Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Go艣膰 zakochany z amfi
Belva, czarodziejko wroc. Uwielbiam porady seksualne - jestes mistrzynia nie tylko w praktyce.....marnujesz sie w Ameryce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie....ale tu pusto, dobrze, ze cho膰 legwanek co艣 pisze....a w og贸le to wydaje mi si臋 czy mo偶e si臋 myl臋, 偶e te zdania a temat naszej kole偶anki belvy s膮 podszyte ironi膮?:( Jako艣 niezbyt dobrze si臋 z tym czuj臋, bo przecie偶 ka偶dy wchodzi kiedy chce i pisze o czym chce.Ten, kt贸ry czyta, powinien podzi臋kowa膰, 偶e ma o czym czyta膰, bo mo偶e si臋 zdarzy膰, i偶 jaka艣 tre艣膰 pomo偶e mu pewne rzeczy zrozumie膰 lub po prostu za艂ata dziur臋 samotno艣ci przez chwil臋. Mo偶e te偶 polemizowa膰 ale jawnie a nie z ukrycia i koniecznie po to by krytykowa膰 lub o艣mieszy膰.Jaki w tym cel?Lepsze samopoczucie?Czy koniecznie w ten spos贸b?Kochani...prosz臋..piszmy nawet o byle czym ale bez uszczypliwo艣ci.Nie sztuk膮 jest do艂owa膰 lecz od siebie co艣 da膰.Ja jestem za m drugim. Mi艂ego dnia i wszystkim WBW 偶ycz臋 wspania艂ego Nowego Roku 2009, obitego w zdrowie i mi艂o艣膰 do bli藕niego!:)))馃尰馃尰馃尰鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pomaranczka dociekliwa
Belva nadaje: Nie z bardzo rozumiem dlaczego mi odpowiadasz niegrzecznie?? Czy po to aby sie wypowiedziec trzeba koniecznie tam byc i widziec na wlasne oczy?? Czy ja popieram przemoc?? Nie przeczytalas mojego wpisu ?? Skad wiesz ze nie przeczytalam wpisu Kazia?? Nie wiem skad nagle ta agresja?? Albo... hmmmm.... chyba juz wiem.. 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
B膮d藕 zdr贸w, Stary Roku. Kiedy wskaz贸wka ca艂膮 zmierzy tarcz臋 I g艂os dwunastej przerwie nocy cisz臋, Odejdziesz w wieczno艣膰, niewidoczny starcze, Czas wyrok 艣mierci na ciebie podpisze. Nad twoj膮 trumn膮 w mro藕n膮 noc Sylwestra Zab艂ysn膮 w t艂umie z kryszta艂u puchary, Tryumfem zagrzmi szalona orkiestra I w skocznym ta艅cu sun膮膰 b臋d膮 pary. Rok temu tobie wyprawiano gody i pito beczki win jednym haustem, Lecz, mimo 偶ycze艅, przynios艂e艣 zawody, By艂e艣 po prostu zwyczajnym oszustem. Gdy p贸艂noc ujrzym na zegara tarczy, Nadziej膮 Nowy Rok w serca zapuka. Lecz i on zamrze te偶 na uwi膮d starczy I, jak ty, w ko艅cu tak偶e nas oszuka. K.膯wierk

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dziewczyny ....
✬⋰ (.•麓`*.✬⋰ *.*✬⋰麓篓) .•麓,•*麓篓)赂.•*篓)✬⋰ 赂.•麓赂✬⋰.•*麓篓)✬⋰ (赂✬⋰.•麓 (赂.•` * 赂.✬⋰•麓赂.•*麓篓)✬⋰ ......\~~~~~/.....\~~~~~/ .......\~~~~/.......\~~~~/ ........\~~~/.........\~~~/ .........\~~/...........\~~/ ..........\~/.............\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\........../ ****\. ✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰ 呕YCZ臉 WAM SZAMPA艃SKIEGO HUMORU ! I zasuwam do go艣ci hihihi !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dziewczyny ....
________________________$$$$$$$$$$ _______________________$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___________搂$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___________搂$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___________搂搂$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __________搂搂搂___________$$$$$$$$$$ ____$$$$$$搂搂搂$$$$$$$_____$$$$$$$$$ __$$_____搂搂搂_______$$______$$$$$$$ __$_$$$$$搂搂搂$$$$$$$$_$$ _$__搂搂___搂搂搂__________$ $$搂搂搂搂___搂搂___________$$ $$搂搂____搂搂搂___________$$ $$搂__搂__搂搂_____________$ $$____搂搂搂_____________$$ $$____搂搂搂搂________搂搂搂搂$$ _$$搂__搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂$$ __$$搂搂搂__搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂$$$ ___$$搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂搂$$$ _____$$$搂搂搂搂搂搂搂搂$$$ _______$$$$$$$$$$ __________ $$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ _________$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ :):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny, Marzeno 艣licznie przywita艂y艣cie Nowy Rok!! Dzi臋kujemy!! Bawi艂am si臋 w gronie starych dobrych znajomych do 4:15. Ju偶 odespa艂am czas hulanki. :D 艢l臋 wszystkim pozdrowienia i mn贸stwo serdeczno艣ci!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku... marzenko....a co tak skromnie i na pomara艅czowo??? Mo偶e wejd藕 i porozmawiaj z nami pisz膮cymi馃尰 pomara艅czko...mam nadziej臋, 偶e nowy rok b臋dzie dla Ciebie przychylny a nawet bardzo obfity zw艂aszcza w mi艂o艣膰鉂わ笍馃尰 legwanku....dzi臋kuj臋 za list na nk Sylwestra sp臋dzi艂am w niewielkim gronie ludzi m艂odych i cz臋艣ciowo nie znanych, kt贸rzy przybyli z Londynu i pewnie s膮 ju偶 tam z powrotem.Troch臋 mi ich 偶al,偶e musz膮 si臋 tak b艂膮ka膰.Niewiele m贸wili ale wida膰 by艂o przygn臋bienie wi臋c zrozumia艂am, 偶e uk艂ada im si臋 r贸偶nie i nie pyta艂am o nic. Troszk臋 ich rozerwa艂am sesj膮 fotograficzn膮 na weso艂o, bo w tym roku to nawet nikomu nie chcia艂o si臋 ta艅czy膰.A Wy jak si臋 bawi艂y艣cie? Pozdrawiam z Nowym Rokiem bardzo ciep艂o:)))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
KOCHANI ! Niech Nowy Rok przyniesie Wam radosc, milosc, pomy艣lno艣膰 i spe艂nienie wszystkich marze艅, a gdy one sie spe艂ni膮, niech dorzuci gar艣膰 nowych marze艅, bo tylko one nadaj膮 偶yciu sens:):) Hania U艣ciski dla WBW馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ju偶 m贸j syn wyjecha艂 do UK. Inni wracaj膮 powoooli po Sylwestrze. We Wroc艂awiu od rana sypie 艣nieg....:D Nie wiem jak jest w innych regionach Polski. U nas bialutko, czy艣ciutko i cichutko... -utko,-utko,-utko! :classic_cool: Maluszki - krasnoludki wyci膮gaj膮 dziadk贸w, tat贸w i mamy na sanki. Cudnie jest!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OL
Pozdrawiam WBW ! Witaj Jarz臋binko 馃憚 Ja i w 艣wi臋ta mia艂am dy偶ur...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OL
T臋sknota - Adam Asnyk Ob艂oki, co z ziemi wstaj膮 I p艂yn膮 w s艂o艅ca blask z艂oty, Ach, one mi si臋 by膰 zdaj膮 Skrzyd艂ami mojej t臋sknoty. Te bia艂e skrzyd艂a powiewne Cz臋sto nad ziemi膮 obwisn膮, 艁zy po nich sp艂ywaj膮 rzewne, Czasem i t臋cz膮 zab艂ysn膮. Gwiazdy, co kr膮偶膮 w przestrzeniach Po drogach niesko艅czono艣ci, S膮 one dla mnie w marzeniach Oczami mojej mi艂o艣ci. Patrz膮 si臋 w ciemne odm臋ty Te wielkie ruchome s艂o艅ca... I ja mi艂o艣ci膮 przej臋ty, Patrz臋 i t臋skni臋 bez ko艅ca.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OL
Wam tez Sk艂adam Sp贸藕nione 偶yczenia Noworoczne... Zdrowia , szcz臋艣cia , pomy艣lno艣ci na ten nowy rok...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
OL...dzi臋kuj臋 w imieniu swoim i reszty kole偶anek za przepi臋kny wiersz i 偶yczenia.Tobie i wszystkim kole偶ankom r贸wnie偶 偶ycz臋 jasnego nieba nad ka偶d膮 my艣l膮 i nad ka偶dym czynem, mocnych i pi臋knych uczu膰, kieszeni banknot贸w na w艂asne wydatki, zdrowia i si艂y do dalszych motywacji, przyja藕ni trwa艂ych i m膮drych, podpory w rodzinie i znajomych, kwiat贸w we w艂osach, w wazonie od kochaj膮cych ludzi, buzi u艣miechni臋tej szeroko jak ksi臋偶yc, ramion pe艂nych u艣cisk贸w, cia艂a pokrytego deszczem poca艂unk贸w przez kochaj膮cego m臋偶czyzny, widok贸w zapieraj膮cych dech w piersiach, szafy pe艂nej wspania艂ych kreacji, szafki pe艂nej kosmetyk贸w, lod贸wki pyszno艣ci, niesamowitych przyg贸d,szampana w upalne lato,sn贸w przyjaznych i tw贸rczych.Tylko trosk nie 偶ycz臋 a w zamian rado艣ci, opieki Bo偶ej o morza czu艂o艣ci:)))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mordulka
Belva, kochana dziewczyno, wracaj. Brakuje nam Twoich bzdurek i opowiadan o rodzince. Czy ciagle masz klopoty z zieciem? 馃槏

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny! Zapad艂y艣cie w zimowy sen? Pi臋knie dzisiaj by艂o n a dworze, chocia偶 mro藕no. Wczorajsza wieczorna mg艂a i przymrozek spowodowa艂y, 偶e ca艂y 艣wiat pokry艂 si臋 szronem i by艂o jak na Szrenicy zim膮:D Przeby艂em noc w艂a艣nie Przeby艂em noc w艂a艣nie i nikt mnie nie wita nikt mi 偶aden nie m贸wi - b膮d藕 pozdrowiony b膮d藕 na 艣niadaniu tako na wieczerzy a sen niech ci臋 ma mi臋dzy tym a tamtym Przeby艂em noc w艂a艣nie i nikt mnie nie wita a pracowa艂em ci臋偶ko nad szukaniem nad wyszukaniem tych bram nie艣miertelnych tych bram zatraconych poszukuj膮c Przeby艂em noc w艂a艣nie i nikt mnie nie spyta nikt mnie 偶aden nie spyta - jak ci si臋 sz艂o jak te偶 ci si臋 sz艂o przez czarne listowie Przeby艂em noc m贸wi臋 i jestem zm臋czony nie odwiedzi艂 mnie faun ani anio艂 str贸偶 ani te偶 najmniejszy robaczek 艣wietlisty. Edward Stachura

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie babeczki i przesy艂am buziaczki馃憚 DOBRY WIECZ脫R!!! Oda do komputera. Ty m贸j najdro偶szy komputerze, w twoje umiej臋tno艣ci wierz臋! Cenna jest z tob膮 ka偶da chwila, moje 偶ycie stale umilasz. Zapad艂 w pami臋ci tamten dzie艅 jak spe艂niony cudowny sen. Kiedy zakupi艂am ci臋 w sklepie od razu poczu艂am si臋 lepiej. Lubi臋 te偶 podzespo艂y twoje, wiesz o tym i dzia艂asz ze spokojem. Gdyby monitora zabrak艂o mia艂by艣 dusz臋 bardzo wyblak艂膮. Nie b臋d臋 trzyma艂a w domu kota bo m贸g艂by艣 znale藕膰 si臋 w k艂opotach. Przecie偶 skonsumowa艂by myszk臋, twoj膮 oddan膮 towarzyszk臋. Gdy postukuj臋 w klawiatur臋, przyciski 艣piewaj膮 ci ch贸rem. Czasem, gdy j膮 dotykam palcem, rozbrzmiewaj膮 przepi臋kne walce. Ty ci膮gle si臋 ze mn膮 bratasz zapewniaj膮c dost臋p do 艣wiata. Pisanie wierszy umo偶liwiasz i za to wszystko ci臋 podziwiam. Tajniki przede mn膮 obna偶asz, dzie艅 bez ciebie rzadko si臋 zdarza. Dzi臋kuj臋 ci, 偶e ze mn膮 jeste艣 cho膰 nie odpowiesz 偶adnym gestem. MI艁EGO WIECZORU Tak si臋 z艂o偶y艂o , ze ostatnio brak mi na komputerek czasu ... ale pami臋tam i jeszcze raz gor膮co pozdrawiam Was kochane kole偶anki...:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
S艂yszycie to ja:) Wo艂aj, a偶 kto艣 us艂yszy wo艂aj na przek贸r ciszy wo艂aj w 艣wiat skuty mrokiem a偶 si臋 otworz膮 藕renice okien. Wo艂aj, zaufaj sobie wo艂aj, a偶 kto艣 odpowie wo艂aj do 艣pi膮cych ludzi a偶 mi臋dzy nimi cz艂owieka zbudzisz. Dobranoc鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzisiaj u nas ksi膮dz po kol臋dzie chodzi. Mieszkanie du偶e, wiele os贸b zameldowanych a nie ma komu ksi臋dza przyj膮膰. B臋d臋 sama w domu. :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czy jeszcze chodz膮 gdzie艣 kol臋dnicy? Par臋 lat temu w podmiejskiej miejscowo艣ci przyszli do domu kol臋dnicy, ale nie umieli tekstu przedstawienia, nie umieli nawet 偶adnej kol臋dy! Dostali pocz臋stunek i jakie艣 drobne pieni膮偶ki i pro艣b臋, 偶eby na przysz艂y rok nauczyli si臋 chocia偶 jednej kol臋dy. Nie chcia艂o im si臋... wi臋cej kol臋dnik贸w w tym domu nie zapraszano.... Przychodzimy po kol臋dzie czy co b臋dzie czy nie b臋dzie dajcie nam tu co nie ma艂o bo nam zimno dodyba艂o jeden nagi, drugi bosy, ten najgorszy co w贸r nosi w ka偶dym k膮tku po dzieci膮tku, a na 艂贸偶ku po dwoje A teraz ju偶 odchodzimy za kol臋d臋 dzi臋kujemy niech da Wam B贸g szcz臋艣cie zdrowie i maj膮tek w waszym domu! Hej kol臋da, kol臋da!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Legwanku, ja natomiast pami臋tam z dzieci艅stwa ,ze kiedy do naszego domu przychodzili kol臋dnicy to oczywiscie 艣piewali przer贸偶ne kol臋dy :). A pod koniec tych wyst臋p贸w, wyskakiwa艂 jeden z grupy kol臋dnik贸w z parcianym workiem i 艣piewnie recytowa艂. \" A ja jestem biedny Florek a co dla mnie to we worek \" p臋to swojskiej kie艂basy i i kawa艂ek makowca wk艂ada艂a, potem gdy juz Florek odchodzi艂 wyskakiwa艂 drugi kol臋dnik z kapeluszem i na cale gard艂o wo艂a艂 \" A ja jestem biedny Felu艣 a co dla mnie to w kapelusz \" widzia艂am , ze wtedy tatu艣 mu tam jakie艣 drobniaki w kapelusz wk艂ada艂... Potem odchodz膮c 偶yczyli wszystkim weso艂ych 艣wi膮t i za wszystko dzi臋kowali... Jaka to to by艂a wielka radosc, dla nas (dzieci) widzie膰 takich przebiera艅c贸w... Moje dzieci ju偶 tego nie znaj膮 , chyba tylko z moich opowiada艅...Szkoda , ze tradycja zanika, no c贸偶 艣wiat post臋powy .:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×