Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość piorun sycylijski
strata czasu-to kobiety? PINDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorun sycylijski
kobiety sa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorun sycylijski
Paskudny podszywaczu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorun sycylijski
paskuda,paskuda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorun sycylijski
mendle,zjezdzajcie z drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorun sycylijski
hehehehehe pan wscieklicowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,chlopaki! Tu nie ring.Mam wielka prosbe,prosze przeniescie sie na inny topik.Tu nie bylo i nie bedzie rozgrywek.Prosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorun sycylijski
ej,Gabryska zjezdzaj z drogi,nie twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorun sycylijski
grzecznie do kobiet buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorun sycylijski
spadaj wiesniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zablokowałam bubka
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba ja mialam byc ta trafiona i zatopiona.. Jako taka lezalam na dnie morza hi hi hi A co to??? pioruny sie rozdwoily?? Ja sie zadnych piorunow nie boje, a juz szczegolnie tych sycylijskich ... Zatopiona to faktycznie bylam ale w pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba ja mialam byc ta trafiona i zatopiona.. Jako taka lezalam na dnie morza hi hi hi A co to??? pioruny sie rozdwoily?? Ja sie zadnych piorunow nie boje, a juz szczegolnie tych sycylijskich ... Zatopiona to faktycznie bylam ale w pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioruny nam się roziorunowały i po problemie. Pracuj Belvo spokojnie. Jeszcze tak zupełnie Cie nie zatopili hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsenna noc więc czytam Czym jest miłość? Miłość jest uczuciem pozytywnym, uczuciem silnym, uczuciem tak prawdziwym, że dla kogoś kto kocha, wyzbycie się miłości jest tak samo niemożliwe, jak zamach na własne życie - powiedział Van Gogh, patrząc na delikatny woal fioletowych wzgórz, które błyszczały jak śniedź w porannej poświacie słońca. - A zatem czym jest miłość? - zapytał Mistrza młody uczeń. - Całkowitą nieobecnością lęku - odpowiedział Mistrz, nie odrywając wzroku od płótna. - A czego w życiu najbardziej się lękamy? - Miłości - odparł ponownie Mistrz, dając tym samym młodemu adeptowi sztuki wiele do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po burzy. Jak miło. Przeleciał jeden piorun, odbil się z echem i już cisza. A zpowiadał się ciekawy fajerwerk. Taki chciał byc cool! :classic_cool: dobrze, że nikogo nie poraził...hhahhha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzisiaj tanecznie-muzycznie.Juz ktorys kolejny raz slucham \"dance with me\".Dziekuje munlajf.Pospiewalam wraz z Adriano Celentano oraz chorkiem sliczne \"Azzuro\'.Rozmarzylam sie i zastanowilam sie przez moment nad pytaniem coperty:Czym jest milosc? Moja miloscia jest muzyka,taniec.Czulosci,delikatnosci i adoracji pragne cale zycie,ale M czasem trudno jest odczytac z mojego zachowania... Cztery mendle dobrze,ze pogonilas ogniste pioruny,nie---sycylijskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo! Poszukaj jeszcze cos muzycznego.Ten utwor jest ekstra. Sama,jestes w drodze? Troche mi smutno bez Ciebie. Sara-trasa jest oznakowana.Przybywaj! Hadviga,Terka50-czy jeszcze nas pamietacie? A ja jeszcze...w cieplych krajach? Munlajf-wpadnij do nas! Dzisiaj mialam piekny sen,usmiecham sie do niego.Czy to ma cos znaczyc? Wierzycie w sny?Pozdrawiam WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pare razy zgłaszałam niektóre gupie wpisy do wycofania u moderatorów ale blokować to nie wiem jak to sie robi miłego wieczoru kobietki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic tu po mnie skoro nawet takiej szarej myszki pod miotłą boicie sie i uciekłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko kochana! .Mialam wrazenie,ze Cztery mendle lapala wscieklego pioruna.Okazuje sie,ze tez nie umie. Ktos jednak zastawil sidla! Wsrod nas jest moderatorka/sic!/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko! Na pewno nie ja! Osobiscie ciesze sie,ze jest w naszym klubie.Milo mi przebywac w jej towarzystwie.Na pewno publicznie nikt sie nie przyzna.Powiedz mi,czy to takie istotne kto? Najwazniejsze,ze jest.Od dzisiaj jestem spokojna.Nie groza nam zadne swiszczace ,miotajace i niebezpieczne\"niewypaly\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×