Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gugis

ile zarabiacie jako konsultantki oriflame

Polecane posty

Gość gość
taaa, koleżanka w ori- od 10 mies.- ma gryupe, zamawia, chwaliła misie że ostatnio zarobiła na czysto 170 zł w jednym katalogu... Suuper. Ale.... ostatni rachunek telef wyniósł ją o 110 zł więcej od jej normalnego przeciętnego.... doliczmy czas....I na przekonywanie do wstepowania do ori, zakupy , dowóz do klientek towaru, rozliczenia, sprawdzanie ile punktów brakuje do premii , ile się zarobiło procent, czy ktoś zamówi do 20, czy nie te nerwy...WARTO???????????NAPRAWDĘ WARTO??? no chyba KPICIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest taki marny sposób na jakiś właśnie dorobek przecież..Zdecydowanie lepiej jest po prostu się tym nie zajmować i po prostu brać jakieś nadgodziny w pracy i będzie to lepszy zdecydowanie wybór przecież ; ) jeśli chodzi o mnie to z tej pracy zrezygnowałam bo za tyle czasu poświęconego zarabiałam tylko około 200 czasem 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny artykuł – dużo o tym zarabiać na kosmetykach też tutaj jakzarabiacjakoszczedzac .blogspot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlazOriflame
Szczerze powiedziawszy zaczęłam historię z Oriflame niedawno, i jak narazie nie zarabiam, tylko inwestuję zarobione pieniądze w dalszy rozwój, ale nie będę mówić nie warto. Po pierwsze bycie konsultantką zmusza mnie do wychodzenia z domu, a tak siedziałam po całych dniach przed komputerem, telewizorem, najczęściej w piżamie. Po drugie, jak ktoś myśli, że zapisując się do firmy MLM nagle zacznie się sypać kasa z nieba, to rzeczywiście nie warto, żeby taka osoba wchodziła do grupy. MLM to ciężki chleb i trzeba się mocno napracować, żeby coś osiągnąć. Jak ktoś chce mieć kasę za nic nierobienie, to chyba powinien dorosnąć. Żeby nie było wątpliwości, nie jestem zdania, że na pewno mi się uda, będę dyrektorem jakimś tam i będę zarabiać mnóstwo pieniędzy. Ale żeby mieć jakieś zdanie to trzeba spróbować i popracować trochę w MLM. Podkreślam popracować, tak jakby to była założona przez Ciebie firma, z której musisz opłacić ZUS i skarbówkę. Ja mam zamiar popracować... jak się nie uda, to trudno, ale to co zdobędę jest moje. A do wzięcia jest poprawa pewności siebie, zwiększenie liczby kontaktów, które kiedyś mogą się przydać, nauka dyscypliny i organizacji czasu, a przede wszystkim nauka samodzielności. Więc zamiast gderać trzymajcie kciuki i wspierajcie tych co próbują cokolwiek zmienić w swoim życiu :) Bo wsparcie innych jest drogą do sukcesów. Zapraszam na moją stronę, możecie tam śledzić, czy mi się udaje :) gdyby ktoś chciał spróbować razem ze mną, to jest mile widziany :) www.facebook.com/olazoriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbujemy
Powracam aby podzielić się z Wami moimi doświadczeniami z ori. Tyle czasu i zaangażowania ile trzeba temu poświęcić... tyle spotkań, jeżdżenia, wykonanych telefonów, tłumaczenia tysiące razy tego samego... Według mnie warte zachodu. Przypływu gotówki żadnego nie odczułam, wręcz przeciwnie. Jak dla mnie odpada ten "biznes"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zostać konsultantką Oriflame ale nie wiesz od czego zacząć? A może chcesz zarobić więcej na opcji biznesowej firmy? Dowiedz się więcej. Patrycja 737585040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wygląda to jak piramida.Ostatnio dałam się namówić na spotkanie promujące kosmetyki, pokaz pielęgnacji twarzy u mnie w domu.Wszystko super ale potem nachalnie namawiano mnie na zostanie konsultantką i od razu miałam się zdecydować na zestaw za ponad 200 zł!i jeszcze ponad godzinę mówią jak wręczać katalog i zachęcać do kupna Dobrze ze nie dałam się zmanipulowac jak to jest cudownie a po mojej odmowie następnego dnia do mnie wydzwaniala i napisała ze mam jej odesłać pocztą dwa katalogi i dwie mini próbki!a naprawdę byłam gotowa kupić te kosmetyki...Uważajcie dziewczyny!i jeszcze niepoacznie podałam swoje dane z dowodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlazOriflame
Jest mi strasznie przykro, że takie osoby jak poprzedniczka opisała tytułują się jako konsultantki i psują opinie innym :( Osobiście mam już ok 20 stałych klientek i nigdy żadnej z nich nie namawiałam do zapisania się od tak. Proponuję to tylko i wyłącznie, jeśli klientka jest zainteresowana zarabianiem w ten sposób lub jeśli składa zamówienie za około 200 zł, co się przekłada na 50 punktów i z tego tytułu może mieć ofertę tygodniową za 20 zł, którą często jest jakiś zapach. Żadnej też nie wciskałam drogiego zestawu kosmetyków, tylko zawsze sprawdzam jaki budżet może przeznaczyć na pielęgnacje i jakie ma problemy ze skórą. Jednym Panią pocieszę... "konsultantki" które się zachowują tak jak Pani opisała, nie zostają długo w tej branży i w sumie bardzo dobrze. Zapraszam do polubienia mojego funpage'a i służę pomocą gdyby miała Pani jakieś pytania. Pozdrawiam https://www.facebook.com/olazoriflame/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno znacznie więcej może zarobić konsultantka Arbonne. Są to kosmetyki naturalne, które rewelacyjnie wpływają na naszą skórę. Zyskują coraz większą popularność, a konsultantek jest niewiele. Tu http://www.rekowska.com można dowiedzieć się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
SUBKILLER Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym co pozwala ci wytrwać. Dlatego pośpiesz się zmotywuj i zarabiaj pieniądze razem z subkiller.pl >>> https://subkiller.pl/?p=rufus8 Zalety naszego programu partnerskiego Unikalne programy partnerskie Premium i Sub SMS Znakomita skuteczność programów partnerskich Szybkie wypłaty bez prowizji Możliwość edycji programów pod względem graficznym 11% od poleconych Dobry kontakt z administratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślałaś może o zarabianiu poprzez kryptowaluty? Ostatnio jest to popularny sposób łatwego zarobku. Sama korzystam z tego. Co prawda potrzebny jest mały wkład, pieniężny, a przede wszystkim czasowy, jednak zyski często są zadowalające. Istnieją specjalne fora typu http://coinforum.pl/ które uczą jak zarabiać na BTC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki Arbonne nie sa naturalne. Prosze nie wprowadzać ludzi w błąd. Dla wszystkich chętnych - o tych kosmetykach pisała TOKSYCZNA KOSMETYCZKA. Wpiszcie sobie w google ARBONEE? STANOWCZE NIE. Zobaczycie co zawierają te drogie kosmetyki i przy okazji sprawdzicie pod postem jak konsultanci tej firmy obrzucają błotem autorkę wpisu za obnażenie prawdy o tych "wspaniałych" kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to się opłaca bo właśnie kobieta zaprasza do współpracy z ta linią kosmetyczną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opłaca się - odpuść sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabori
Szału nie ma w zarobkach, no chyba że poświęcisz się temu jak twojej pracy zawodowej. Znam osoby, które zarabiają powyżej 10 tysiaków i jedną zarabiającą 20 tysiaków co 3 tygodnie. Dla nich Oriflame to jedyne źródło dochodu. Ale jest lepsza opcja, można zostać klientem na zniżce, zarejestrować się jak na Allegro i mieć konto klienta/konsultanta BEZ ZOBOWIĄZAŃ. Zamawiasz, jak coś potrzebujesz. Zniżka od tego co w katalogu to 20%, więc warto. Kosmetyki są fajne. Link do konta z rabatem www.bit.ly/OriRabat20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina19071
Szukam nowych konsultantek! Dzięki dołączeniu do oriflame będziesz mogła kupować kosmetyki 20% taniej, zarabiać, dostawać prezenty od firmy. Plusem jest również to, że gdy produkt nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 14 dni jeśli nie zużyjesz więcej niż 30% opakowania kosmetyku i dostajesz zwrot pieniędzy. Zamówienie możesz zbierać właściwie wszędzie, począwszy od rodziny, koleżanek, kolegów, dalszych znajomych, znajomych znajomych itd. Jeśli jesteś zainteresowana napisz do mnie, a ja Cię zarejestruję i wdroże w szczegóły. W każdej chwili, bez żadnych konsekwencji możesz zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaclawus
Jeśli chodzi o zarobki w tej branży to zależą one od sprzedaży twojej, jak i grupy założonej przez ciebie. Jeśli zaś chcesz trochę na to czasu poświęcić to wejdź na stronę http://pl.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant Wpisz w rubrykę 4 mój numer - 1989343. 20% zniżki dla wszystkich. Zapraszam na skype jaclawus35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam nowych konsultantek! Dzięki dołączeniu do oriflame będziesz mogła kupować kosmetyki 20% taniej, zarabiać, dostawać prezenty od firmy. Plusem jest również to, że gdy produkt nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 14 dni jeśli nie zużyjesz więcej niż 30% opakowania kosmetyku i dostajesz zwrot pieniędzy. Zamówienie możesz zbierać właściwie wszędzie, począwszy od rodziny, koleżanek, kolegów, dalszych znajomych, znajomych znajomych itd. Jeśli jesteś zainteresowana napisz do mnie, a ja Cię zarejestruję i wdrożę w szczegóły. W każdej chwili, bez żadnych konsekwencji możesz zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Arbonne ma naturalne kosmetyki, to co robi w nich np. Sodium PCA, która uszkadza przecież włosy i wywołuje reakcje alergiczne? Pod żadnym pozorem nie wolno stosować jej w okresie ciąży i karmienia piersią. Ciekawe, czy konsultantki informują o tym swoje klientki. Szczerze wątpię, bo liczy się tylko kasa, a zdrowie kobiet nie ma tu znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dołączeniu do oriflame będziesz mogła kupować kosmetyki 20% taniej, zarabiać, dostawać prezenty od firmy. Plusem jest również to, że gdy produkt nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 14 dni jeśli nie zużyjesz więcej niż 30% opakowania kosmetyku i dostajesz zwrot pieniędzy. Zamówienie możesz zbierać właściwie wszędzie, począwszy od rodziny, koleżanek, kolegów, dalszych znajomych, znajomych znajomych itd. Jeśli jesteś zainteresowana napisz do mnie, a ja Cię zarejestruję i wdrożę w szczegóły. Mój e-mail jackownia36@wp.pl W razie gdyby coś było nie tak, po roku braku zamówień, twoje konto jest automatycznie dezaktywowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Menadżerem firmy Oriflame i szukam osób, które chcą się rozwijać i awansować :) Oriflame ma 2 opcje (opcję konsultantki i biznesową). Ja zajmuję się opcją biznesową, więc nie muszę ,,latać'' z katalogiem. Chcesz zarabiać w Oriflame? Dołącz do mnie! 512-691-096 Zadzwoń i spełniaj marzenia. ODWAŻ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś też kojarzyłam pracę w Oriflame z katalogiem i kosmetykami ale koleżanka pokazała mi że firma ma też opcję biznesową, w której są o wiele większe możliwości :) Można zarabiać fajne pieniądze, są premie, nagrody, wycieczki :) Jest możliwość fajnego rozwoju i awansu m.in. na Menadżera. Wszystko zależy od zaangażowania. ja jestem w zespole, który rozwija się najszybciej w Polsce, więc mamy własny system pracy i szkoleń!! Rozumiem , że masz obawy bo sama nie wiedziałam na czym to wszystko polega. Jednak polecam tylko posłuchać prezentacji. 3 opcje nie zobowiązują Cię do niczego. A nawet jak nie potrzebujesz zarabiać pokaże Ci jak mieć zniżki i prezenty za darmo, oraz rabat 20% zawsze! :) Kontakt: marzena.bracichowicz24@gmail.com FB: https://www.facebook.com/marzena.bracichowicz.7 Bardzo chętnie pomogę na każdym kroku rozwoju w Twoim biznesie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzialam w teamwork polega to na budowaniu zespolu konsumentow nie sprzedazy.mozna zarobic fajne pieniadze.namowila mnie kolezanka.gdyby nie ona bym nie uwierzyla ze mozna na tym zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramana
Zapraszam do współpracy. Jeśli chcesz, kupujesz taniej kosmetyki i otrzymujesz fajne nagrody czy też sprzedajesz kosmetyki i na tym zarabiasz. Ale możesz również podjąć decyzje o budowaniu swojego zespołu, rozwijaniu się, awansach i coraz większych zarobkach. We wszystkim Ci pomogę, poprowadzę i dam wskazówki. Należę do zespołu, w którym osiąga się najlepsze efekty dzięki pomocy i wsparciu doświadczonych osób. Jeśli jesteś zainteresowana i chcesz dowiedzieć się jak dokładnie to wygląda to zapraszam do kontaktu. Pogadamy i o wszystkim Ci opowiem :) atramana@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Sadowska
Polecam prace w tej firmie zarobki zależne od włożonej pracy ale jeśli ktoś lubi siedzieć na internecie i branże kosmetyczna ma duże możliwości aby zarobić sporo pieniędzy plus mieć taniej kosmetyki warto sprawdzić nie spróbujesz nie będziesz wiedział/a czy warto ja osobiście bardzo polecam http://beautystore.oriflame.pl/2432095

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1986111
Zastanawia mnie fakt, że nikt nie wspomniał o firmie FABERLIC, która daje obecnie największe szanse zarobku. Poza kosmetykami posiada szeroki wybór chemi gospodarczej od proszków do prania, aż po płyny do piekarników, czy nawet środki do auta. Zachęcam do rejestracji. http://rejestracja-faberlic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jeśli chciałabyś pracować online w Oriflame to zapraszam do kontaktu 514-545-541.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,jeśli interesuje Cię praca przez internet w Oriflame zapraszam do kontaktu 514-545-541.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonisiaN1
Ja koło 2 tys na ręke miesięcznie ale tylko dzięki temu że wykupiłam swoją stronę internetową i dzięki temu mam większe przychody. Polecam serwis https://stronydlamlm.pl/ - można dzięki temu arabiać więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia19

na tym już się nie da zbytnio zarobić bo są sklepy stacjonarne galerie i są dobre kosmetyki znacznie lepsze.)(&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×