Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szklanka.*

prosze o pomoc w napisaniu listu motywacyjnego

Polecane posty

Gość szklanka.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na google i wpisz jak napisac list motywacyjny czy \"list motywacyjny\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka.*
tak wchodziałam tam ale chciała bym znalesc takie gotowe przyklady a nie porady jak je pisac .... przyklady z kotrych mozna by cos zaczerpnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykład.......
w prawym rogu ->Miasto, 20.09.2006. Imię i nazwisko adres tel po prowej stronie nagłówek ---> Nazwa firmy, ul. Mareckiego 121, 69-611 Otwock. W odpowiedzi na anons, który dn. 20 IX 2006 roku ukazał się na stronie internetowej Radia Otwock, pragnę zaproponować swoją kandydaturę na pracownika działu marketingu Centrum Zarządzania Czymś Tam Nazwa Firmy. Połączenie moich kwalifikacji zawodowych, technika ekonomisty oraz dziennikarza, z pewnością sprawdzi się w praktycznym wykorzystaniu. Także doświadczenie w kontaktach z ludźmi, zdobyte podczas przeprowadzania badań ankietowych może zostać odpowiednio wykorzystane w Państwa Firmie. Jestem przekonana, że moje cechy, takie jak ... pozwolą mi w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom. Jako młody i ambitny człowiek o entuzjastycznym nastawieniu do życia chętnie podejmuję nowe wyzwania i dynamicznie wykonuję powierzone obowiązki. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi, stanowią one dla mnie ważny aspekt pracy i dają wiele satysfakcji. Szybko się uczę, jestem osobą w pełni dyspozycyjną, elastyczną, otwartą na współpracę i lubiącą podejmować różnorodne wyzwania. Mam nadzieję, że podane przez mnie informacje i opis kwalifikacji przekonają Państwa o mojej wysokiej motywacji do wykorzystania swojej wiedzy i umiejętności w Państwa Firmie dając mi możliwości dalszego rozwoju zawodowego, przyczyniając się jednocześnie do sukcesów Nazwa firmy. Z poważaniem, Imię i Nazwisko (podpis odręczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×