Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudula

praca kuriera?/

Polecane posty

Gość Kurier wrocław
HAhaha. NIe wiem gdzie, ale we wrocławiu w schenkerze mam opcje pracy. Dwa dni pojeździłem i rejon wszystkich wioch w okolicy wrocka ODRADZAM! Zapieprzasz jak murzyn, od 6 rano jesteś na bazie i wracasz koło 19-20 (wczoraj tak miałem) Tabor jaki ma firma do zaoferowania to stare truchła które ledwo zipią i pozsotawiają wiele do życzenia. Pieniądze z tego marne, ale chyba, że ktoś nei ma życia prywatnego i nie ma ochoty robić nic innego w życiu poza pracą to można śmiało atakować. Ja odradzam, bo praca po 14 godzin przy koleisu który perfekcyjnie zna rejon to jest bezsensowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolony przewoznik
Witam wszystkich ludzi ktorzy wieszaja psy na firmach kurierskich oraz tych ktorzy sie zastanawiaja nad tym biznesem. Mam 34 lata i od 2006 roku jestem przewoznikiem w GLS. Nie sadzilem ze moze to byc tak dobry biznes ktory na obecnym poziomie pozwala mi na zatrudnianie !!! na umowy o prace 8 ludzi ktorzy zarabiaja srednio 3200-3800 do reki za bardzo ciezka prace. Nikogo nie zmuszam do pracy dla mnie ale chyba im dobrze bo mam 2 ludzi ktorzy sa ze mna od poczatku. Jesli chodzi o koszty to bywa z tym roznie- czasami awaria auta i plynie kilka tysiecy. Generalnie zostaje z tego sporo pieniazkow, ktore starczaja na normalne i w miare bezpieczne zycie. Trzeba zauwazyc tez fakt ze bardzo duzo sie zmienilo jesli chodzi o traktowanie przewoznikow i kurierow. Bardzo duzo wymagaja ale tez daja od siebie bo maja swiadomosc ze to od nas zalezy zadowolenie klienta. Zdazaja sie czasem kurierzy gamonie ktorym nie uda sie zrobic kariery i mamy potem taki potok dziwnych i niekorzystnych wypowiedzi. Generalnie kurierzy traktuja nas-swoich pracodawcow jak ostatnie zlo. Polecam ten biznes ludziom ktorzy lubia jak cos sie dzieje ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam znajomego ktory sie zatrudnil w korporacji taxi i miedzy innymi jako kurier też pracuje, konkretnie to w http://www.taxi.krakow.pl/ . BArdzo zadowolony jest z pracy, on uwielbia prowadzić i w ogole bardzo sie samochodami interesuje, wiec praca dla niego idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogłoszenia typu oferuję pracę wysokie wynagrodzenie 3 lub 4 tys to fikcja. kurier w dużej firmie kurierskiej zarabia 3 do 4 tys i musi przeżucić od 100 do 150 paczek. mała firma kurierska w której wozi się paczki po warszawie płaci od 1500 do 1800zł jeżeli któraś z firm proponuję więcej to oznacza pułapkę. jeżeli idziesz do pracy do małej firmy kurierskiej Nie zakładaj żadnej działalności, Bo dołożysz do interesu. małe uczciwe firmy płacą 1500zł i zatrudniają na umowę zlecenie. z tym się zgodzę zarobisz 1500zł na czysto . nie daj się nabrać jeżeli ktoś ci obiecuję 3 do 4 tys i każe zakładać działalność.będziesz dokładał. duża firma może żądać zakładania działalności 4 tys to ok 1tys działalność 1tys paliwo i 2 tys zostaję ,napewno nie więcej zostanie. jest olbrzymie bezrobocie i ludzie nie patrzą na realia tylko na zera. Panowie nie ma pracodawcy który płaci wysokie wynagrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tmasancorna1985klnyr
praca kuriera jest do kitu-powiem wprost- sam pracowałem w 4 firmach przewozowych- Dhl,Dpd,Siódemka i kolporter- w każdej z tych czterech firm na własnej działalności jest przej**ane-bo co z tego,że dostanie się 5000 tys.zł na miesiąc jak z tego trzeba odciągnąć wszelakie opłaty -np jak eksploatacje własnego auta.zus,urząd skarbowy. paliwo.itp na czysto z tych 5tys. wychodzi ok 1700zł-i co z tego bo jak ktoś ma rodzine to za te 1700 zł jej nie wyżywi-dlatego sądzę,żę praca z własnym autem w kurierce jest nieźle pojechana-lecz jako pracownik to jest oki bez własnego auta bo można zyskać na czysto nawet do 2500zł na rękę więc to się opłaca ale nie wchodźcie z własnym autem bo jest przej**ane!!!! a firma kurierska jest do d**y-wszczególności ta w Gdańsku kokoszkachh-bo pracują tam grube i brzydkie kobiety które wciąż trują d**ę dzwoniąc w ciągu pracy na komórę- magazynieży to fajtłapy i nieroby-i mają nie wyparzone pyski-a tak wogóle to kanciarze tam pracują i podpieprzają paczki z cudzego rejonu za co wtedy trzeba płacić odszkodowanie!!!! dziękuję i pozdrawiam Jasne http://schad.es/16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciner
To ja ci kolego polece inposta, czyli integer.pl zobacz na forum gowork.pl/opinie_czytaj,155873 ilu maja zadowolonych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRACA OD ZARAZ Zatrudnię do pracy w charakterze kuriera. Praca polega na rozwożeniu zakupów internetowych jednej z sieci sklepów spożywczych na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy : -praca 20 dni w miesiacu -2 weekendy wolne -samochód dostawczy Wymagania: -rzetelność -chęć do pracy -komunikatywność Wynagrodzenie miesięczne : ok 3000-3500 brutto CV prosze wysyłać na adres mailowy uslugitransportowewsz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli są tu nadal osoby zainteresowane, to polecam serdecznie www.tuwysylam.pl . Rewelacyjna firma, która może komuś pomoże bo umożliwia otworzenie własnego punktu kurierskiego, wystarczy się dopytać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noJacha
Każdy kto wypowiada się w tym temacie powinien sam kilka dni popracować w tym zawodzie. Inaczej nie ma pojęcia o czym mówi... Weźmy np pretensje o nie dzwonienie przed dostarczeniem paczki. Mając 120 paczek dziennie trzeba mieć sekretarkę na siedzeniu pasażera, żeby do każdego zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×