Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaapominajka

Własny ciucholand

Polecane posty

Gość Zaapominajka

Chciałabym założyć taki sklep, ale nie bardzo wiem od czego zacząć. Musze spełniać jakieś specjalne przepisy itd.? Wie ktoś może jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajniiutka
moim zdaniem pomysł jest bardzo dobry. Myślę, że sporo osób korzysta z takich sklepów - szczególnie jeśli jeszcze będziesz działać w miejscu, gdzie ludzie nie narzekają na nadmiar pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellee
Wszystko zależy od ubrań jakie będziesz miała - jeśli będą dobrej jakości i ładne, to wszystko powinno grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal prowadzę,ale jest cienko,bo otworzyło sie w moim miesci ostatnio takich sklepów barzdo dużo i klient ma zbyt duży wybór. Musisz mieć dobre ciucy,ale uprzedzam,że te dobre są bardzo drogie,bo od pk 30,- do 40 kilku za kilogram. A ludzie wymagaja kwadratowych jaj Tak czy siak Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalinka
no ja mam podobne doświadczenia - nie jest łatwo - ludzie chcą super towaru za grosze, a to jest niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegancikk
lepiej zająć się luksusowymi ciuszkami. Sprzedaje się mniej, ale jak już sie sprzeda to znacznie więcej kasy zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POmyslowy
albo ubrankami dla dzieci - mamy teraz becikowe, a wiec teoretyczie jest za co kupoawc takie ubranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda_mama
Ubranka dla dzieci to moim zdaniem dobry biznes. Jeszcze jesli uda CI sie zalatwic dobry i tani towar to na brak klientek nie powinnas narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flirciara
ja też myślę o takim biznesie. Ma ktoś tutaj jakieś konkretne doświadczenia w tej branży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krupierr
skoro byl juz pomysl ubranek dla dzieci, to moze warto pomyslec o paniach i bieliznie... na to chyba zawsze bedzie popyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbychol
bielizna to jest to:) chetnie sam bym w takim biznesie podzialal, ale kasy nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircys
to ja proponuje sex shop:) to jest dopiero ciekawy biznes, przyjemny no i podobno dochodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszonn
wlasnie, wtedy nie ma problemu, ze potrzebny jest jakis lokal itd. a wiec koszty sa nizsze, no ale dochodza inne problemy - trzeba zdobyc zaufanie internautow, wyrozniac sie czyms od konkurencji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idzik
Biznes w internecie jest dobry pod warunkiem ze ma sie inne zrodlo dochodu. Niestety to specyficzny "rynek" i zeby liczyc na jakas kase, to najpierw trzeba to kilka miesiecy rozkrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyrdal
Zawsze mozna pomyslec o wspolpracy z jakimis innymi sklepami w internecie. Moze w ten sposob da sie szybciej to rozkrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HTS
Mogę pomóc otworzyliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy 2 takie sklepy i raczej nie narzekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liketodonothing
Zgadzam się, że biznes w internecie jest różny, najlepiej mieć jeszcze dodatkowe źródło dochodu... Sama jestem właścicielką sklepu z ciuchami www.sklep.dlaurody.pl - ruch jest, ale bardzo różnie. Jeden miesiąc jest super, następny to dół, ale być może tak jest w każdym biznesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaromsikmarcel
Mieszkam w Anglii i mam mozliwosc zalatwienia sobie duzej ilosci towaru zarowno uzywanego jak i nowego typu odziez, odziez i artykuly dzieciece,sprzed AGD i RTV. Chcialam otworzyc w Polsce sklep z takimi artykulami i potrzebuje zezwolenia na mozliwosci sprowadzania tekich artykulow,gdzie moge cos takiego zlatwic,kto sie tym zajmuje, jaki urzad??Na artykuly uzywane niestety nie ialabym rachunkow, czy zeby rozliczas sie z podatku musialabym miec rachunki na wszystkie artykuly czy jest jakic odrebny podatek na rzeczy uzywane sprowadzane z zagranicy na ktore nie ma rachynku.Jak sie dowiedziec wszystkich spraw odnosnie z podatkami??Probowalam korespadowac z Ministerstwem Finansow w tej sprawie niestety bez rezultatow.Jezeli ktos wie jak moge sie tego wszystkiego dowiedziec droga mailowa, internetowa lub telefoniczna prosze o informacje.Z gory wielkie dzieki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezna
hej.ja tez chcialabym zalozyc ciucholand.tylko nie wiem ile powinnam na poczatek zamowic kilogramow na pierwsza dostawe orientuje sie ktos.jesli tak to prosze o rade.powierzchnia ktora bede dysponowala na rozwieszenie ubran to ok70m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anann
Witam chcę założyć własny lumpeksowy biznesik , jestem bezrobotna oszczędności się kończą a na pracę nie ma perspektyw, więc muszę coś zadziałać we własnym zakresie. Czy ktoś może wie jak to się robi jakie pozwolenia itp z góry dziękuje pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrafirma
oferujemy metki etykiety wszywki odzieżowe, dla osób szyjących ilub chcących sprzedawać swoje wyroby, więcej na www.dobrafirma.eulotka.pl, dziesiątki wzorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzynia Skarbów
Mam do sprzedania pełne wyposażenie sklepu typu ciucholand. W skład oferty wchodzą: regały metalowe do ekspozycji ubrań, lada sprzedażowa, 2 skrzynie do ekspozycji ubrań, baner sklepu, wieszaki i oczywiście odzież ok. 200kg. Nie zwlekaj dzwoń, tel.791242212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzynia Skarbów
do powyższego Województwo Lubelskie, miejscowość Garbów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjjnjj
internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą znane i cenione marki już od złotówki www.lumpik.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też o tym myslałam
tylko skąd brać towar ? do tego dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×