Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaapominajka

Własny ciucholand

Polecane posty

Gość adadarade
A co myślicie o internetowych second handach ? Moim zdaniem to fajny pomysł, bo można dużo zaoszczędzić np na wynajmie lokalu, czy wyposażeniu sklepu. Ja mogę Wam polecić http://hunny-bunny.pl/ , jest to sklep mojej dobrej znajomej i wiem że nie żałuje podjęcia decyzji o założeniu takiego sklepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam towar i wyposażenie sklepu z odzieżą używaną. Sklep ma powierzchnię 200 m2. Oferta obejmuje: - ponad 12 000 sztuk odzieży z Anglii i Holandii (odzież damska, męska, dziecięca, obuwie, zabawki) - komplet stelaży do ekspozycji odzieży z chromowanych rurek stalowych - lada do obsługi klientów - manekiny - solidne wieszaki (ok. 8 000 sztuk) - kosze wysypowe - segregator do wieszaków - inne meble sklepowe Jednym słowem wszystko od A do Z, co jest potrzebne do uruchomienia sklepu od zaraz. W razie pytań, proszę o kontakt pod numerem tel. 603 787 535 lub na maila. Zaproponuj swoją cenę. Rozpatrzę Twoją propozycję. Możliwy zakup części towaru i wyposażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CheapAndTrendy
Witam serdecznie. Jesteśmy stosunkowo młodą firmą ,,CheapAndTrendy'' działającą na terenie Anglii.Posiadamy wysokiej jakości sortowany towar :odzież męska, damska, dziecięca, buty biżuteria, torebki,paski ,apaszki,zabawki ,pościel itp... Są to rzeczy w bardzo dobrym stanie bez uszkodzeń,często nowe z metkami.Znanych marek River Island,Marco Tozzi,Clarks,Karen Millen,H&M, Zara, Next,Nike,Adidas,Rebook,Ted Baker,Wrangler,Levis,Pauls Boutique,M&S, Dorothy Perkins ,New Look, i wiele innych. Stawiamy na jakość ,solidność i atrakcyjne ceny. Zamówiony towar trafia prosto pod drzwi klienta pod wskazany adres, cena transportu wliczona jest w cenę towaru,wiec nie ponosicie Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Możliwość małych zamówień, już od 30 kg. Jakość towaru można obejrzeć na naszej stronie internetowej: cheapandtrendy.co.uk Tam przedstawiamy przykładowe produkty. Oczywiście jest to sprzedaz detaliczna i prosimy nie sugerować się cenami. Cena za kilogram towaru mix ( czyli zestaw:odzieży męskiej,damskiej,dziecięcej,butów,biżuterii,torebkek,pasków,apaszek) to 26 złotych ! Istnieje możliwość zamówień tylko konkretnego asortymentu. Możemy również wysłać dodatkowo zdjęcia towaru na email. Osoby zainteresowane zapraszamy do współpracy. Kontakt : nr.tel 0044 07708820086 e-mail: kriss6726@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×