Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Nie dziwie sie. Wczoraj na naszym topiku zapanowaly maniery z portowego lupanaru. I niesmak sie ciagnie. Niestety, to jest jak trad albo inny smrod ktorego tak szybko sie nie wywietrzy, sam sie musi z czasem wyniesc i zadne aerozole nie pomoga ;) Przykro tylko, ze sa tacy ludzie. Zdolni do az takiej slownej podlosci w formie wypowiedzi. Tresci sie nie czepiam bo to samo mozna powiedziec inaczej. Z szacunkiem do blizniego. Ale jesli nie ma sie szacunku do siebie, to i do innych ludzi tez nie. Chcialabym tylko zaapelowac do dziewczyn z topiku - mimo wszystko nie bierzcie sobie do serca jesli to sie zdarzy ponownie a nie zostanie w miare szybko wykasowane! Bo to nie dotyczy Was tylko osoby, ktora ma problem i nie umie sie inaczej z nim skonfrontowac. Nie pozwolcie sie zranic! Jestescie wspaniale, wartosciowe dziewczyny i pamietajcie o tym, OK? A jesli trzeba bedzie, to zalozymy sobie nowy topik. Nie ma sytuacji bez wyjscia. I bedzie jak w tym kawale: - Pan jest pijany! - A pani jest brzydka. Ale ja jutro bede trzezwy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Fatalka, że wychodzsz z założenia, iż chwasty trzeba wyrywać. Idę trochę się przewietrzyć. Do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalo sie to co sie stalo
wazne , zeby nie wdawac sie w bezsensowne konwersacje i ignorowac obrazliwe wypowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie na dzien dobry wpisze :D Zycze milego dnia i poczatku tygodnia, pozytywnych emocji, energii do dzialania i obysmy nie wspominaly tego, co zle (ale pamietaly, jako memento). To my same ten topik tworzymy i jaki jest zalezy wylacznie od nas. Pozdrawiam. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim👄 Widziałam podobny temat i Was - - - na dwóch będziecie pisać ? Co tu sie w ogóle podziało, bo trudno sie połapać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, u nas dalej wieje i cholera wie co przywieje ;) Oby tylko nie deszcz w nocy a rano przymrozek bo ja pierdziele potem jazde po tych waskich wiejskich drozkach. Hardcore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też wieje, ale idzie wytrzymać, tylko peta mi wiatr zgasił włosy też poszarpał tak, że zapaliłam w kuchni i dmuchałam przez kratkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oneill- to ja dziś z samego rana ( bo przymusowy ze mnie skowronek- pracujący: P ) wpadam do Was z kawką:) U mnie dziś przymroziło i niestety- skrobanie szyb było rano:( Jeśli inne Laski zdziwione, skąd ja się tu wzięłam.... czasem Was czytam bo jesteśmy w podobnym wieku. A jestem z przyjaznego Wam topiku Z BIEGIEM LAT- Z BIEGIEM DNI dla 50-60-siątek z forum - dyskusja ogólna. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano ja tez srana jak zwykle w dni powszednie, od obowiazkow nie uciekniesz ;) U nas ulewa, wiatr az mi kosz ze smieciami przewrocil (dzisiaj zbieraja to mam wystawiony przed dom). Cos zle spalam dzisiaj i zoladek mnie boli, ale z czego to sama nie wiem... Sam z siebie. Cholera, chyba mi sie wrzody nie odnowily... Na razie, bo pewnie dopiero kole poludnia napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Oneill miałam kiedyś problem z wrzodami na dwunastnicy nieprzyjemna cholera delikatnie mówiąc po kuracji antybiotykiem w sumie mam spokój w sumie bo nieraz jakiś dyskomfort odczuwam Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalka wiem, że łatwo mówić, ale głowa do góry zła passa musi w końcu minąć i mów i pisz bo to przynosi ulgę a jak się komuś nie podoba? jedna rada-nie słuchać i nie czytać proste jak konstrukcja cepa trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, widzisz Fatalko...mała rzecz, a cieszy:D ja właśnie zachwycam sie zachodem słońca, ależ piękne niebo...wszystkie odcienie czerwieni i mały rogalik księzyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tak na chwilke bo raz - nie czuje sie rewelacyjnie (wciaz mi ten bebech dokucza) a dwa: pare rzeczy mam do zrobienia w chacie. U nas juz coraz zimniej, teraz 5 stopni - po weekendowych 12-15 to spora roznica. O krok od przymrozkow... To prawda, ze czesto drobiazgi ciesza bardziej od rzeczy duzych (w sensie uniwersalnym) - ale czyz wlasnie nie z drobiazgow owe duze rzeczy sie skladaja? :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gwiazdy porannie, zapowiadal sie u nas mrozik ale cos sie pogodzie przez noc odmienilo i jest +8. Pozdrawiam wszystkich i uciekam na z gory upatrzone pozycje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Oneill, ale masz ciepło, zazdroszczę. U mnie zimno Fatalka, a jak u Ciebie z pogodą jedną i drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×