Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Dodam jeszcze do powyższego, że jak znam życie bez kłód się nie obejdzie. Ale nie popuszczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny 🌻 🌻 Dzisiaj odpoczywam,ale i tak zamierzam cokolwiek posprzatac. Jak rzadko,jestem dzisiaj sama w domu,bo dzieciaki albo w szkole,albo na praktyce,albo na turnieju.Bardzo lubie tak pobyc czasami sama ze soba.Odpoczywam wtedy szybciej,albo wiecej. Tylko w sprzataniu na razie nikt mi nie pomoze :-( 🌻 Za duzo sily do sprzatania nie mam,bo caly tydzien spalam po 3,4,5 godzin.Dzisiejsza noc(od 3.30) przespalam w koncu 6,5 godzin. :-) Problemow ze spaniem nie mam,tylko tak wyszlo. Pozdrawiam Was cieplutko,zycze milego dnia. 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Co w poniedziałek? Wczoraj ułamał mi się ząb więc dziś byłam zajęta łataniem tego uszczerbku na urodzie. Jestem zła bo nie lubię niespodziewanych wydatków. Maju, ja niestety mam problemy ze snem. Ale jak mam nie mieć skoro na glowie problemy, że ho ho... Od kilku dni biorę tabletki, małą dawkę i niby lepiej... Pozdrawiam Cię Maju:) TWA też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 juz sobie wyobrazam jaka bylas zla Amus ! a udalo sie naprawic ? powiem Wam ze to jak NFZ pochrzanil sprawe odnosnie stomatologow to [musialabym naprawde uzyc ordynarnego slowa] bo to co wykonuja na ubezpieczenie, to biorac pod uwage calosc uzebienia, to jest nic...w zasadzie za wszystko trzeba placic...a gabinetow dentystycznych juz w przychodniach nie ma, chyba ze prywatne... 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ana Jak to gabinetów dentystycznych w przychodniach juz nie ma?!U Was tak jest?! U nas chodzilam do dentysty na NFZ w przychodni.Zrobil mi kilka zebow,placilam tylko za znieczulenie. Chcialam doplacac na plomby swiatloutwardzalne,ale powiedzial,ze moze sprobujemy najpierw zwykle i dopiero,gdyby wypadly,to on zmieni na swiatloutwardzalne.Na razie siedza w zebach.Swoja droga,ze to dobry dentysta.Jade do niego prawie przez cale miasto,a co najmniej przez pol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 w minioną niedzielę, nagle, zmarła moja mama.🌼❤️............. cios w serce........ jeszcze nie wierze ze to sie dzieje nprawde......momentami tak, momentami nie.............. dzisiaj pogrzeb........ciezko ..........jest....ale dam rade........ ....... nie gniewajcie sie ze przyszłam z taką nowiną.......... ale bywałam tutaj z wami i chciałam dać upust temu co czuje............ nowy dzien a mamy nie ma......... ale w sercu umysle tak........... najmilejsza w zyicu jest mi mama, ta ukochana, co sie tyle dla mnie poswiecała... ta moja mama, .............. to z piosenki....... moze znacie............? trzymajcie sie...... pozdrawiam was................. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eutenio,
bardzo Ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eutenio:(
Współczuję ale pomyśl- SANSARA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eutenio:( Współczuję ale pomyśl- SANSARA!!!!!! I dziekuje...a co do sansary,nie wiedziałam co to jest, poszukałam przed chwila w google. I „Ponieważ żyjący wiedzą, że umrą, a zmarli niczego zgoła nie wiedzą, zapłaty też żadnej nie mają, bo pamięć o nich idzie w zapomnienie. Tak samo ich miłość, jak również ich nienawiść, jak też ich zazdrość już dawno zanikły, i już nigdy więcej udziału nie mają żadnego we wszystkim, cokolwiek się dzieje pod słońcem Ks. Koheleta 9,5-6.10. I "Duch jego uchodzi, a on wraca do swej ziemi; w tymże dniu giną jego myśli" Psalm 146:4 ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto tu...
Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto tu...
Idą święta. Niech będzie to radosny czas dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbowana blondi
czesc amazo ! wsiewo charoszewo, ja juz koncze szkole, same jedynki, jestem dumna z siebie, bede pracowac jako KS, trzymaj kciuki, gdzie moja kochana psiapsiolka od trudnych sytuacji w jednym pokoju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto tu...
Marzę o cofnięciu czasu. Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent0909
....... niestety czasu nie da sie cofnac trzeba isc dalej i nie ogladac sie za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto tu...
wiem, że się nie da, wielka szkoda bo nie mogę sobie darować, że jedna błędna decyzja i życie diabli wzięli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada:)
Zamknij oczy, ale nie umieraj. Masz prawo do płaczu. A potem wstań i walcz o następny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto tu...
miałam dziś dobry dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto tu...
Niech twe słowa będą nieustraszone: kto prosi nieśmiało, uczy odmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto tu...
Człowiek potrzebuje innych, życzliwości, zainteresowania. Smutne, że czasem daje się dużo, a nie otrzymuje w zamian tyle samo. Ktoś mądry powiedział mi niedawno- nie oczekuj od ludzi tyle, ile sama dajesz. Coś w tym jest. Może nie warto dawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !jak zawsze
trzeba wiedziec komu i co dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto tu...
tylko jak to wyczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto tu...
Kiedy wszystko układa się naprawdę źle, aby zyskać spokój ducha, należy odnaleźć w swym sercu Najwyższą Formę Akceptacji Stanu Rzeczy, która brzmi "J...ł To Pies'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto tu...
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti 50
jak to w zyciu bywa dzieci wyfronely idoskwiera smotnosc jest tam kto kto chce pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×