Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

a przeróżnej od ballad do totalnego łomotu (oprócz trashmetalu i temu podobnych,disco polo i jeszcze paru gniotów) w zależności od nastroju:D Dziś łoję aż buda się trzesie i mam fajny humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jakiś chłopina się
odezwie to już wszystkie gotowe i zwarte- nie pchajcie się tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest Amazonio?
para z Ciebie uszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie tu zajrzałam...:) Mam podły nastrój. Nie wiem czy to wpływ pogody czy całokształt. Jedno jest pewne, wszystko do bani:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam samotne , piękna pogoda , piekne lato , piękny świat a wy w takich ponurych nastrojach moje piękne. Więcej optymizmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonio
podziękuj panu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Santa
Ama tylko mi sie tu nie załamuj❤️ dziś już nie mam czasu na Kafe, mało tego zapomniałam hasła :( pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amusiu
jesteś gwiazdą kafetełe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Santa:) Nie jest ze mną aż tak zle. Miałam po prostu kiepski dzień, byłam zdołowana. Dzięki za troskę:) Fajnie byloby gdybyś coś tu skrobnęła od czasu do czasu:) Pozdrawiam Cię serdecznie i oczywiście pozostałe koleżanki też:) Pomarańczo, Twoje 'amazonio podziękuj panu' przypomniało mi 'Magda pocałuj pana':D Jeśli ktoś nie pamięta, to cytat z Koła Fortuny. Panu oczywiście dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałam sobie hasło;)Znikły mi też wszystkie "ulubione" dawno mnie nie było i wyleciało mi z głowy...ale jak to mówią skleroza nie boli...ale mnie dzis głowa boli:o Ama👄 już Cię znalazłam na innym temacie, ale i tu się melduję i ciepluchno pozdrawiam Ciebie jak równierz resztę nieobecnego towarzystwa;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę Ci powiedzieć,
że jestem sama, że wszystko robię sama, że sama mogę nawet wykopać sobie grób, potrzebuję jednak kogoś kto by mnie w tym grobie położył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę Ci powiedzieć,
Amazonio, dlaczego milczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Singielki jak Wam mija lato ? wypoczywacie czy ciezko tyracie ? Oneill i Maja i Santa i Eutenia...pozdrawiam 🌻 Amuske mam ;) na biezaco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki! Lato cos nam figle pogodowe plata, ale skoro aury sie nie wybiera to trzeba zaakceptowac ow stan i robic swoje. W poniedzialek wracam do domu i mam wizytacje kuzynki. Poza tym wszystko OK, odpoczywam az zanadto, juz mi sie chce cos robic ;) Milych letnich wrazen zycze - i duzo relaksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam siątki 🌻tak dawno mnie nie było, że chyba znowu zapomniałam hasła:o U mnie pogoda dziś do bani w nocy burza, a dziś parno i pochmurno. Miłego dnia dla wszystkich którzy zajrzą🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się:) Może jednak tak źle ze mną jeszcze nie jest :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama po 50-ce
ktoś tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×