Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Dzien dobry wszystkim! @ama - problemy ze spaniem to chyba u wiekszosci kobiet w naszym wieku, kazda z ktora rozmawialam potwierdza. I cieszy sie, jak Murzyn blaszka, jak jej sie zdarzy jedna przespana od deski do deski. Moze sprobuj jakos nadrobic, odpocznij jesli nie masz nic waznego do zrobienia; zrelaksuj sie jakos zeby ta nieprzespana noc nie kladla sie cieniem na calym dniu... Usciski ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Aż wstyd się przyznać, ale dopiero co wstałam:D W sumie to nic dziwnego bo zasnęłam jak już świtało. Coś zjem, ogarnę się i lecę do przychodni na kontrol. Doktór pewnie znowu podniesie mi cisnienie choć w gruncie rzeczy to i nie jej wina, że jest tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Na razie napisze Wam buzki,bo nie za bardzo mam czas ostatnio na pisanie. :-) 😴 I jeszcze Wam pomacham. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dzień nie zaczął się dla mnie dobrze. Listonosz przyniósł podwyżkę czynszu. Stówa więcej. Mam nadzieję, że tego typu niespodzianek więcej już dzis nie będzie. Dobrego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby martwa natura na kanapie miala od dzis zastapic moj slad na ziemi? Skadinad ciekawe zestawienie - nie smiem twierdzic, czy celowe ;) Milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten śladzik to ma dużo różnych
śladów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Śladzik, słuszna uwaga:D Miałam iść na wystawę rolniczą pooglądać zwierzątka i roslinki ale rozpętała sie burza. Nic to, jutro jeszcze tez jest czas. O, domofon dzwoni, zatem narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) U mnie pogoda jak drut więc idę tam gdzie nie doszłam wczoraj. Wszystkim udanej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podobalo na wystawie. Dużo było do oglądania. Oprócz typowo rolniczych stoisk były też z ekologiczną żywnością i z rękodziełem. W oko wpadł mi bocian zrobiony z szyszek. Wypiłam właśnie popołudniową kawkę. Pójdę jeszcze się przejść. Trzeba korzystać póki ładna pogoda. Jutro niewiadomo jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olsztyniak1
Myslisz o tej wystawie rolniczej w Olsztynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olstyniak1
O jej ja też chciałem ją obejrzeć ale jestem za granicą. A kiedy będzie następna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Pogoda dziś u mnie nieciekawa. Zaraz pewnie zacznie padać. Co tu robić? Pozostaje bąki zbijać:D Dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ile
tych bąków zbiłas?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja fasolowke ostatnio szamam
Istnieje wobec tego globalny problem domowy. Ale Amazonia na pewno nie zbija smierdacych bąkow. Ona jest doskonala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc krótkie wyjaśnienie:) zbijać bąki to inaczej nic nie robić, próżnować, leniuchować itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to została tylko amazonia i
pisze sama z sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a gdzie
twój śladzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli macie dość samotności zawsze możecie zajrzeć do poniższego linka i poznać kogoś miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale Amazonia nie zostala sama.to,ze nie pisze,to nie znaczy,ze mnie nie ma.jestem i czytam.codziennie. Amazonia 🌻 wiosenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonia *
amanda, gem, kropka i buber są fajniejsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza na topiku... chyba wiosenna :D Do nas ta prawdziwa wiosna troche sie spoznia bo wciaz zimno, ale licze na to, ze juz w maju dotrze i zadomowi sie na dobre. Slonecznego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Oneill, możesz nam tylko pozazdrościć. U nas letnie temperatury, w mgnieniu oka wszystko się zazieleniło. Dla wszystkich koleżanek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy maja i leje, sloneczko sie na Irlandie obrazilo :( Pogoda pod psem od tygodni zreszta, wiosny jakos nie widac... A jak nie pada to zimno i p.i.z.d.z.iwiatry wieja :O Zazdraszczam tedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×