Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Gość ja też się przyłączę
dobrze, że pracuję to dzięn mam jakoś wypełniony, w weekendy nigdy nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się przyłączę
pogmaTWAna również pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekirka
jesteśmy coraz młodsze ot życie... ja sama już nie chce do ludzi wychodzic, bo dość stresu w pracy a każdy ma dom i swoje problemy czasem ide na spacer czasem cos poczytam a czasem po prostu olewam dom i ten cały zapieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekirka
Witam, witam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti 50
jak to dobrze miec bratnia dusze czekalam wczoraj ale jakos wyszlo ze poszlam spac z rodzina to najlepiej wychodzi sie na zdjeciuczlowiekowi trudno jest pogodzic sie z calym tym balaganem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti 50
umowmy sie kto chce pogaduszkowac bede ok 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się przyłączę
ja mogę dopiero po 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekirka
Witajcie. u mnie troszkę pesymistycznie ale zaraz idę na spacer, naładuję baterie, coś mi w kościach trzeszczy i stad brak humoru ..facet działa, zrobił mi prąd pod stół w kuchni do laptopa upiekł szynkę zrobił zakupy i narobił przy okazji bałaganu ..a ja ..dalej ...mam humory.. tali biomet babski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się przyłączę
Ekirka to jednak jakiś pożytek masz z tego faceta:Dteż zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekirka
pożytek jest ale je to bez przerwy i robi bałagan jak dziecko :P a co generalnie robicie w soboty? pewnie zaległości, sprzątanie, pranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekirka
dobrze ,że na panienki nie chodzi..jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się przyłączę
Ekirka to duży plus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekirka
jak to się mówi lepszy rydz niż nic przynajmniej mam z kim na wakacje pojechać i słuchać...starej śpiewki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się przyłączę
no widzisz...czyli nie ma tego złego...już teraz naprawdę uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekirka
nie mam czasu czytać całego tematu zresztą , po co i tak się zastanawiam o czym możemy pisać? o życiu o polanach o przeszłości, to może nie albo zwyczajnie na luzie poplotkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti 50
witam mile panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti 50
jak spedzacie ostatnia sobote karnawalu czy wystrzalowo/ ja normalnie w domku siedze sama posprzatalam czysciutko ijakos mija ten dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekirka
Betii w domu u mnie sprzątane ale czyściutko..to nie powiem jeszcze coś do jedzenia zrobię byłam na spacerze z kijkami w śniegu.. jestem zmęczona, ciężko się szło ale w domu przyjemnie ciepło ja jestem samotna przy kuchennym stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti 50
wlasnie zdielam posciel z tarasu ja jeszcze nie wychodzilam u nas sniegu nie ma tylko troche mrozik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti 50
Ekirka i co my mamy zrobic mnie nawet nie chcialo sie gotowac tro che kaszy odgzalam i jestem przed laptopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekirka
coś tam sobie zrobiłam do jedzenia wczorajsza zupka koktajl a teraz ..czerwone wino do monitora będę sączyć za twoje i moje zdrowie za naszą samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekirka
hi, hi mój men chrapie w salonie przed tv zmęczony po całym tygodniu i dziś cos w domu majstrował.. ja tu a moja kotka weszła do mojego pokoju i śpi na oknie, szczęśliwa, że jej sie udało..nie lubi w kuchni siedzieć o..mam kotkę, czasem jest się do kogo odezwać, przytulić i pogłaskać..można w związku też można być samotną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ witam ᠋ Ekirka nie ma sensu czytac tematu, bo czesci moich wypowiedzi juz nie ma, takze troche nieskladny ten topik... o czym mozecie pisac? w zasadzie o wszystkim i prawda jest taka, ze im kto bardziej anonimowy na kafe, tym wiele wiecej tematow moze poruszyc, nawet prywatnych zajrze do Was jesli pozwolicie ;) z tym, ze ja jestem akurat ta kobieta, ktora chwali sobie zycie pojedyczne :D ale fajne znajome lubie miec :D ᠋ przyjemnego weekendu Wam zycze ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się przyłączę
jestem:)krócej mi zeszło niż myslałam, fajne mamy ostatki... Ekirka za moje zdrowie też wypij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekirka
.pogmaTWAna. 🖐️ pożyjemy , zobaczymy zajrzałam i ja w twe ostatnie poemata fajnie,że to lubisz i się nie nudzisz mnie jakoś ta kafeteria nie rajcuje i weszłam taczej z lenistwa i nudy wole twórcze działania, ale mam lenia...ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekirka
ja też się przyłączę :classic_cool: to naleje sobie druga lampkę przez to pobozne życzenie mogę w alkoholizm wpaść zaczyna się niewinnie a moje ostatki takie jaki cały karnawał nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti 50
i to bardzo a bardzo gdzie te zauroczenia jak dawniej musze w koncu wyjsc na spacer z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się przyłączę
Ekirka przyjdzie wiosna to ożyjesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti 50
ale dziewczyny nie zawczesnie zaczynacie nie ma to jak dobra zabawa w milym towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×