Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Gość gość
wszyscy bedziecie mieli garba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość dziś co za k***a bez klasy! Dawno to wiedziałam, że Ci ktoś urwał. Chodząc mimowolnie pochylasz się do przodu, chcesz ukryć defekt. Obróć się i popatrz w lustro , wkrótce będziesz miał garb jak wielbłąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dość że stare próchna ,to jeszcze garbate nie zadawać kłopotliwych pytań,bo stare dziadygi i tak nie wiedzą, oni nawet nie mają poczucia humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys to byl taki fajny topik 😭 nie rozumiem po co wchodza tu osoby, ktore nie sa samotne i po 50tce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos10gość
masz racje teraz tu piusza jakies babcie z garbami albo smutasy co stracily przyjaciolke To forum jest dla ludzi z jajem i jakims humorem a nie z zalobaWykazcie sie jakims wesolymwyczynem anie nazekaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy do szkoły pod górkę? skoro piszecie z takimi błędami ort. to nic dziwnego,ze nikt nie chce zniżyć się do poziomu analfabetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na samotne bądź w grupie spacery i oglądanie osiedla Tesoro Ivory w Suchym Dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na_Talia 83
Międzynarodowy kanał dokumentalny poszukuje kobiety w wieku 50+, która zamierza przeprowadzić zabieg waginoplastyki lub labioplastyki. Uczestniczka wzięłaby udział w rozmowie z naszą prowadzącą oraz ewentualnym nagraniu fragmentu zabiegu, z zachowaniem niezbędnej dyskrecji i estetyki. Oferujemy pomoc w zorganizowaniu zabiegu oraz partycypację w kosztach jego wykonania. Zainteresowane Panie prosimy o kontakt na adres nowy.program@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś tu pisałam
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaluzja55
Witam Mam 57 lat studia, na świadczeniu przedemerytalnym, uczę się na opiekuna medycznego gdyz chcę jeszcze pracować a po moich studiach nie mogę nic znależć, chodzę na fitnes i basen chętnie poznam osoby w moim wieku chętne do spotkan i dyskusji gdyż moje koleżanki zajęte są wnukami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50jestok
Witam.Też jestem po 50tce.Ale od kilku lat na emeryturze(jeszcze z Karty Nauczyciela),od kilkunastu lat rozwiedziona.I powiem Wam że tak dobrze to nie było jak teraz.Jest czas,troszkę fizycznej pracy,seks,basen,kino,trochę siedzę przy kompie.Można mi właściwie pozazdrościć.Nigdy dotąd tak nie żyłam.Nie myślcie ,ze się zachłysnęłam-nie.Po prostu(nareszcie)jest super. Która tak ma?Zapraszam do chwalenia się.To milsze niż opowiadanie tych trudnych momentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się chwalę:D zdrowie liche niska renta wynajmowany pokój zero seksu od ho ho ho... rozrywki tylko bezpłatne mimo to nie narzekam, oby nie było gorzej... żeby nie było...z komputera korzystam dzięki czyjejś uprzejmości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logan13
A 70, to też po 50tce - a ja szukam młodszej przyjaciółki - takiej co lubi, starszych panów {a są takie panie - miałem taką, ale poszła do nieba} - jestem biednym emerytem z Wrocławia {72/180/85} ale uwielbiam wioski {im mniejsza tym lepsza}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wna jaki temat dyskusja ta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusji
Widze ze nie jestem sama .Pozdrawiam wszystkich samotnych panów bo tacy mnie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Lusi jeżeli chciała byś porozmawiać to zapraszam odezwij się jrobert65@.wp.pl lub na gg 48380412 również jestem po 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusji
miło mi poszukam ciebie na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastka
Chetnie porozmawiam z mezczyzna po 50 tce 57318950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sama i co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trochę nas jest. Ja też skończyłam 50. Przeprowadziłam się do jeleniej góry niedawno i czuje pustkę. Iwonaaa1208@wp.pk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy
Ho,ho myslalem ze to ja nie mam z kim pogadac.pozdrawiam kylo31@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wierka
Witam serdecznie . Chcę poznać kogoś mieć znajomych choćby do jazdy na rowerze , czy też innych form relaksu . Mam 57 lat ,fajną pracę i sporo wolnego czasu . Mieszkam od niedawna w dzielnicy zakrzów i nie znam tu nikogo . Jestem w separacji z mężem . Nie kontaktujemy się często . Jeśli czujesz się samotna bądź samotny napisz do mnie . Mam znajomych takich na telefon nigdy nie mają czasu na wizytę . Mieszkają daleko , rodzina itd . Napisz jeśli jesteś zainteresowana _ y .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Primavera7
Dobry wieczór, pierwszy raz postanowiłam napisać na forum jakimkolwiek, ale ponieważ szukałam odpowiedniego tzn. stosownego do wieku:-) więc tym sposobem znalazłam się tutaj. Od pewnego czasu, jak zobaczyłam, panuje tu milczenie, lecz być może jesienny czas będzie sprzyjał, aby reaktywować wpisy osób zainteresowanych tym tematem:-) Chciałabym nawiązać wirtualną znajomość z osobami po 50 -tce - ( ja 57 )w kulturalnej formie wymienić poglądy na temat otaczającej rzeczywistości. Myślę,że wzajemna życzliwość i poczucie humoru wniosą więcej jesienno-zimowego słońca w nasze życie. Z pozdrowieniami - Aga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich Jestem wolna , niezależna , po 50ątce i szczęśliwa .....czasami tylko brak kogoś do porozmawiania , albo do wyjazdu na urlop......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnadobolu
Jestem również 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napisalam do wróżki Sofii. Jest świetna i napisała mi , ze jednak nie będe samotna z czego cieszę się. Warto do niej napisać. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×