Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość eee tam....dziwny..
ale czy straszny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
tzn ja nie mowie ze oni od tego obrazu koniecznie umarli,ale dziwne to troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Mam ochotę przypatrzeć się obrazowi, ale jakoś mi tak teraz strachliwie :P Zobaczyłam przez momencik na tym linku z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
aaa po co w ogole on to malowal.Teraz kazdy chce to zobaczyc a sie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam....dziwny..
kto ma umzec to umze ...czy bedzie patrzyl na obraz czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się boję, bo żeście mnie nastraszyli... :P Wy... cholery jedne!!! :P tak to bym sobie zerknęła i stwierdziła, że obraz jak obraz :P (nie można było dać w tytule topiku \'intrygujący obraz\'? ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam....dziwny..
umrzec ...znaczy kurcze naparylam sie i byki robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiowalam obraz na komp. obraz i te mniejsze powiekszenia tez. zaraz przypatrze sie pod lupa i jak nie odpisze za jakies 10minut to znaczy ze umarlam moze zadlawie sie paluszkiem :P albo z krzesla spadne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
hehe nie mozna bylo intrygujacy bo by nikt nie zagladnal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandera
Natia w linku jest mniejszy obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofreniczka
W chłopcu widać smutek, ból, strach cierpienie. Na twarzy lalki maluje się zło;...zło.. potężne ilości zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
tak weszli by wszyscy a potem by wszyscy mieli stany lekowe.Juz zaluje ze to dalam i tak.Ale liczylam na to ze tylko poczytacie o obrzie a nie bedziecie go ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik****
ale psychoze wytworzyliscie hehehe przyznaje sie,boje sie spojrzec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandera
Natia a skąd wiesz że inni nie weszli? Może nie mówią nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
chyba sie przeliczylam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
wchodzilam na takie stronki paranormalne.Chyba zrobie osobny topic nie ogladajcie nawiedzonego obrazu:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandera
Ma ktoś bardziej szczegółową historię obrazu czy poza tym, co ktoś wcześniej wkleił nie ma nic ważnego? Bo wpisałam sobie w google obraz ale mi się pojawia od razu rysunek też a nie chcę się gapić na niego już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofreniczka
poszukaj w google. Pewnie będzie mnóstwo informacji. A jak znasz język to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same się nakręcacie. Popatrzyłam i na razie nic mi nie jest :D Jak przeżyję do rana to napiszę czy miałam nocne koszmary czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandera
a tam ktoś niżej na tamtym forum pisze też o obrazie Płaczący chłopiec- znasz ten obraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
slyszalam o tym chlopcu placzacym ale jeden obrazna dzien to juz za duzo dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlas mnie nawet nie jest dziwny.Może mam go powiększyć?Tyle,że ja założyłam,że nic nie zobaczę.Jak jutro mnie nie będzie na kafe,to znaczy,że nie mozna dawać nagatywnych opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofreniczka
http://images.zjawiska.hosted.pl/crying_boy.jpg Innym zasługującym na miano "przeklętego" obrazem jest słynny "Płaczący chłopiec" pędzla nieznanego z imienia i nazwiska hiszpańskiego malarza. Tajemnicze wydarzenia miały miejsce już w kilka dni po ukończeniu obrazu, kiedy to pracownia jego autora doszczętnie spłonęła, zaś niedługo potem sportretowany chłopiec zginął zabity przez samochód. Obraz masowo kopiowano na terenie całej Wielkiej Brytanii i mimo, iż oryginał jest tylko jeden, klątwa wydaje się spoczywać na każdej jego kopii. Mówi się, że dosięga ona każdego, kto zna historię obrazu i posiada jego reprodukcję. W jesień 1985 roku uwagę większości ludzi zwróciła seria tajemniczych pożarów w Wielkiej Brytanii. W spalonych domach odkryto później reprodukcje jednego i tego samego obrazka. Był to "Płaczący chłopiec". Za każdym razem, bez wyjątku, obrazek był nietknięty, mimo iż wszystko dookoła niego było doszczętnie zniszczone. Sprawa została nagłośniona między innymi za sprawą jednego ze strażaków, którzy brali udział w gaszeniu tajemniczych pożarów. Po tym, jak strażak Peter Hall z Yorkshire opowiedział w radiu o znalezionych wśród zgliszczy obrazkach, jego niedowierzający brat postanowił celowo przynieść jeden z nich do domu. Wkrótce potem i jego dom spłonął w niewyjasnionych okolicznościach. Także i w tym przypadku nietknięty pozostał jedynie obrazek oprzedstawiający płaczącą sierotkę... Po ukazaniu się pierwszych artykułów na temat tajemniczego fenomenu linie telefoniczne redakcji gazet rozgrzały się do czerwoności - setki osób posiadających kopie "Płaczącego chłopca" donosiło o podobnych zdarzeniach. Płonęły niekiedy całe rodzinne galerie, zdarzały się również przypadki, że ktoś w pożarze doznawał oparzeń. Po serii niewyjaśnionych pożarów jedna z gazet w Shropshire zasugerowała zorganizowanie akcji, w czasie której czytelnicy masowo paliliby kopie obrazu w noc Guya Fawkesa. Mimo, iż większość ludzi doniesienia o pożarach potraktowała jako swoistą zapchajdziurę na czas sezonu ogórkowego, wiele osób przechodziło trwające wiele miesięcy załamanie nerwowe, wierząc, że "duch" obrazu wciąż ich przesladuje. Obwiniano obraz o zesłanie śmierci na członków rodziny i inne nieszczęścia. 12 października Malcolm Vaughan z Church Down w Gloucestershire pomógł sąsiadowi zniszczyć posiadaną przez niego kopię obrazu, jednak gdy wrócił, zastał jeden ze znajdujących się w jego domu pokoi w płomieniach, a strażacy wezwani na miejsce zdarzenia nie byli w stanie ustalić przyczyn pożaru. Kilka tygodni później w tajemniczym pożarze w Weston-Super-Mare w Avonie śmierć poniósł sześćdziesięciosiedmioletni William Armitage. Obok jego zwęglonego ciała znaleziono nietkniętą przez ogień kopię obrazu "Płaczący chłopiec". Niedługo w prasie ukazała się wypowiedx jednego ze strażaków biorących udział w akcji gaśniczej: Aż do tej chwili nie wierzyłem w te wszystkie historie o przedmiotach sprowadzających nieszczęście. Jednakże jeśli w strawionym przez pożar pokoju znajduje rzecz, która jako jedyna nie została zniszczona, to jest to coś bardzo dziwnego... Dziwnego, i przerażającego zarazem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
znalazlam tego chlopca nie jest taki straszny jak tamto,ale tez nic przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×