Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość liliankaaa
Ludzie teraz przez was nie bede mogla zasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAL
Nie dajcie sie zastraszyc jakimis zabobonami, Ci ktorzy wierza w takie rzeczy niech zyja sobie dalej w swojej glupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lulam..... \" Idzie niebo ciemną nocą... Ma w fartuszku pełno gwiazd.. Gwiazdki błyszcza i migocą Aż wyjrzały ptaszki z gniazd. Jak wyjrzały, zobaczyły I nie chciały więcej spać. Kaprysiły, grymasiły,\\ Żeby im po jednej dać. Gwiazdki nie są do zabawy, Tożby nocka była zla. Zaraz przyjdzie kot kulawy, Śpijcie dziatki aaaaaaaaa....... Zawsze śpiewam to mojej małej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliankaaa
za dwie minuty polnoc, boje sie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na pocieszenie...bać się ludzi a nie obrazów itp...tą kobiete nie utopił rzaden obraz tylko jakiś człowiek.... jakby mnie ona miała straszyć to bym chyba się powiesił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie mi jakos ostatnio w nocy o polnocy sam sie wlaczyl komp ale mialam stracha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać gorsze od obrazów sa kołysanki dla dzieci :D \"Kot kulawy\" :D Kto to dzieciom pisał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam dokładnie, ale to jakaś odwrotność godziny 15, czyli godziny cudów, poza tym, gdy na zegarze jest godzina 3, to wskazówki układają się w krzyż szatana :P Tak to sobie tłumaczyli w egzorcyzmach emily rose ;) Widzę, ze schizofreniczka zczerniała ze strachu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałem o 3 , podobno duchy czerpią energie , o 3 w nocy prawie wszystko jest wyłączone więc energia znajduje się w jednym miejscu z którego czerpią \" siły\" była teoria kiedyś o tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie wystraszylam ze niespalam pozniej chyba do 3:) nie wiem czy ty mozliwe w ogole zeby sie tka sam komputer wlaczyl:) ale to bylo neizle sobie spie w najlepsze a tu odglos wlaczajacego sie komputera o godzina punkt 12;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia :D Nie piszcie już bo się oderwać od kompa nie mogę - wyję ze smiechu a jutro wstać trzeba rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etam, kołysanki dla dzieci. Ja mam w domu zbiór wierszyków dla dzieci \"Wesoła gromadka\" taki niby dydaktyczny, ale straszny, jak nie wiem, do tej pory budzi we mnie grozę... Tam są wierszyki o krawcu, który ucina dzieciom palce, o dziewczynce, która się spaliła, o chłopczyku, który się utopil i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAL
LOL!!!!! ROTFL!!! LOL!!! ROTFL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAL
Nie trzeba chodzic po stronach z humorem :) LOL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kompie go nie mam szukałem...chyba z rozsądku wywaliłem :D , jutro poprosze na forum aby ktoś go umieścił.... cieszcie się bo ja w dzień ciągle myślałem o tym zdjęciu...nie życze byście go po zamknięciu oczu widziały.... :D zdjęcie będzie spokojna głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAL
Mamy 21 wiek, a niektorzy zachowuja sie i mysla jakby byl 18 czy 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tak*
Nie będę tu ślęczeć do jutra, szukaj wywracaj kompa, dawaj ten obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×