Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

swoja droga proponowalabym zrobic stronke, na ktorej oprocz obrazu bylby jeszcze podkladzik muzyczny, w jakiejs mrocznej tonacji ;) Wlazlam kiedys na stronke zrobiona przez fana Blair Witch, o zaginieciu w jakims lesie pod Krakowem czy gdzies grupy mlodych ludzi, po ktorych pozostal tylko aparat ze zdjeciami ich ostatnich chwil... Utkwilo mi to w pamieci tylko z powodu muzy w tle... Kot mi uciekl 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyre ----------> fakt przystojny.... lubie wysporowanych mezczyzn w ciemnych garniturach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toplencz hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja już nie szukam topielicy. Moja myszka ledwo uszła z życiem po dpotkaniu z duchami:O A Nosferatu jest boski:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczący chłopiec
bójcie się idę do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. W kuchni zobaczyłam jakieś światło. Wolałam nie przekonywać się co to naprawdę jest:O W łazience przypomniało mi się że topielec - utopiony człowiek to drowned body. ania...3m się:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh lecialam do tylu
od 20 do 13-tej i zwatpilam ;) ok 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, przez przypadek nadziałam się na zdjęcie martwego szczura. To za dużo jak na jaden dzień, wysiadam. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topielec - Bolesław Leśmian Matura z klp.pl, zobacz najnowsze serwisy:• Potop• Zniewolony umysł• Kartoteka • Faraon W zwiewnych nurtach kostrzewy, na leśnej polanie, Gdzie się las upodabnia łące niespodzianie, Leżą zwłoki wędrowca, zbędne sobie zwłoki. Przewędrował świat cały z obłoków w obłoki, Aż nagle w niecierpliwej zapragnął żałobie Zwiedzić duchem na przełaj zieleń samą w sobie. Wówczas demon zieleni wszechleśnym powiewem Ogarnął go, gdy w drodze przystanął pod drzewem, I wabił nieustannych rozkwitów pośpiechem, I nęcił ust zdyszanych tajemnym bezśmiechem, I czarował zniszczotą wonnych niedowcieleń, I kusił coraz głębiej - w tę zieleń, w tę zieleń! A on biegł wybrzeżami coraz innych światów, Odczłowieczając duszę i oddech wśród kwiatów, Aż zabrnął w takich jagód rozdzwonione dzbany, W taką zamrocz paproci, w takich cisz kurhany, W taki bezświat zarośli, w taki bezbrzask głuchy, W takich szumów ostatnie kędyś zawieruchy, Że leży oto martwy w stu wiosen bezdeni, Cienisty, jak bór w borze - topielec zieleni. Łąka, 1920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz prawidlowo Topielec - Bolesław Leśmian W zwiewnych nurtach kostrzewy, na leśnej polanie, Gdzie się las upodabnia łące niespodzianie, Leżą zwłoki wędrowca, zbędne sobie zwłoki. Przewędrował świat cały z obłoków w obłoki, Aż nagle w niecierpliwej zapragnął żałobie Zwiedzić duchem na przełaj zieleń samą w sobie. Wówczas demon zieleni wszechleśnym powiewem Ogarnął go, gdy w drodze przystanął pod drzewem, I wabił nieustannych rozkwitów pośpiechem, I nęcił ust zdyszanych tajemnym bezśmiechem, I czarował zniszczotą wonnych niedowcieleń, I kusił coraz głębiej - w tę zieleń, w tę zieleń! A on biegł wybrzeżami coraz innych światów, Odczłowieczając duszę i oddech wśród kwiatów, Aż zabrnął w takich jagód rozdzwonione dzbany, W taką zamrocz paproci, w takich cisz kurhany, W taki bezświat zarośli, w taki bezbrzask głuchy, W takich szumów ostatnie kędyś zawieruchy, Że leży oto martwy w stu wiosen bezdeni, Cienisty, jak bór w borze - topielec zieleni. Łąka, 1920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlajdaS ale ta dziewczyna wywracała oczami chociaż była martwa, przynajmniej tak napisał ten facet. Makabra....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×