Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość gdzie ten obraz
stronka mi sie nie wyswietla!!!!moge go jakos jeszcze zobaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze sprobujcie przegladnac galerie slynnego malarza Zbigniewa Beksinskiego, maluje w tej samej kolorystyce, nawet styl jest podobny do Stoneham\'a. uuuuuuu !!! A najbardziej podobaja mi sie obrazy autorstwa Sylwii Fritz z Wiednia. Znam ja osobiscie. Niesamowita kobieta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzanic Beksinskiego
ten obraz ma klatwe :-D :-D :-D :classic_cool: raz zobaczycie - juz nie zapomnicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyzalam sie dzisiaj obu olaczacego chlopca jednak się boje :( jest przerazajacy, nawet jesli nie przeczytalabym historii na ten obraz niemilo sie patrzy :( i podnosze po latach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAnicpanic
obrazy w podobnych klimatach malował też giger - twórca obcego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś próbowałam naszkicować tego płaczącego chłopca, wyszło mi nawet, ale stwierdziłam, że nie będę ryzykowała mieszkania i spaliłam szkic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustawilam sobie obraz na tło pulpitu,zonaczymy,czy cos sie stanie ;) moze mnie prad pierdzielnie od komputera.o kurrrrrrrrwaaaaaaaaaaa :O :O :O ja pierdollle :( kurwa mac ;9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie moge :O aaa aaa,teraz ci wierze :O jak napisalam,ze mnie moze prad pierdzielnie to klujacy dreszcz przeszedl mi przez reke,ktora pisze,teraz mnie boli :O a mialam jeszcze napisac,co jeszcze sie moze stac,ale wole nie ryzykowac.zmienilam szybko tapete,z tym nie bylo problemu ;) reka mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to bylo straszne :O przeciez ja nie wierzylam,ze sie cos stanie,poza tym samo ogladanie obrazu na mnie nie dziala.tylko wy pisaliscie,ze juz od ogladania go robi sie nie dobrze,wiec postanowilam sie zaglebic w badanie nawiedzenia tego obrazu.nigdy mi sie jeszcze tak nie stalo z zadna czescia ciala.to byl nienormalny dreszcz.na poczatku myslalam,ze naprawde prad mnie zaczyna pierdzielic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie ;) nie bojcie sie ;) ja poszukallam w googlu i znalazlam nawet zlbizenia na twARZE, W TWARZACH JEST COS TAKIEGO ..;)..ale ogolnie nie przeraza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wątek padł
:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
Widzialam ten obraz na innym forum, ale tam juz wszyscy poszli spac.... Nawet nie zdawalam sobie sprawy, ze jestem takim cykorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagam
dajcie tą Topielicę szukam i nie mogę znaleźć,a chcę się przekonać czy naprawdę jest taka straszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizee18
Nie wiem, może sama jestem nawiedzona, ale mnie te obrazy wcale nie przerażają. Są takie zwyczajne. A straszne wydawać się mogą tylko dlatego, że są ciemne, smutne i ktoś dopisał notke o tym, że są przeklęte, nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudne te obrazy jak do domu
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssssenyszyyyyn
litości. papkowanie PA PA PA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaaaaaaaaaaaaaaaa
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjrzalam sie obu obrazom dokladnie i nie odczuwam niczego dziwnego, w zasadzie to nie zrobily na mnie wiekszego wrazenia, nie sa ani straszne ani piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×