Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Jak nie ma prądu to wina obrazu :D To bez wątpienia. Tylko - dlaczego u mnie jest a też się na obraz gapiłam? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W warszawskich dzielnicach: Śródmieście, Mokotów, Ochota i Wola doszło w piątek po południu do awarii systemu energetycznego. Metro i tramwaje korzystają z awaryjnego zasilania. Na razie nie wiadomo, jakie są przyczyny awarii. dalej » Jak się dowiedziała PAP w firmie energetycznej Stoen, cały czas ustalane są przyczyny awarii. Do awarii doszło ok. godz. 14.30. Stanęły: metro, tramwaje, nie było sygnalizacji świetlnej, ani prądu w biurowcach i blokach mieszkalnych. Jak poinformował Andrzej Browarek z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, na niektórych skrzyżowaniach ruchem kierują policjanci. Ciekawe ciekawe...czyżby to nasza wina?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja * *
jak sie nazywa ten malarz jesli mozna wiedziec...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
ja weszlam na youtubie..Ogladalam o twarzach z belmez.I z kolezanka dostalysmy zawalu prawie ze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
Powiem wam, ze wczesniej podchodzilam bardzo sceptycznie do tematu duchow, ale jak mowia, poki czlowiek nie przezyje na wlasnej skorze nie uwierzy.Nigdy tego nie zapomne i nigdy tego nie powtorze.Rzeczy, ktore dzialy sie w trakcie i po seansie sa nie do opisania.Nie widzialam ducha ale czulam go,kazdym zmyslem, czulam jego obecnosc,jak przenika moje cialo,obezwladnia moje mysli.Kiedy jest blisko ciebie czuke sie dziwny chlod na karku,masz wrazenie jak tysiace oczu obserwuje kazdy twoj ruch.To jest cos strasznego i tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja * *
No tych dwoch obrazow. Chodzi mi o imie i nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie z Wawki :-( O masz ci los. To wina obrazu, że z Wami się umówić nie mam jak. To wina obrazu :D Pewne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
malarz sie nazywa bill Stoneham.ale ten od chlopca placzacego to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastraszyliście mnie jak cholera. Na \"Hands\" tylko rzuciłam okiem, trochę niesamowity i wolałam się nie przyglądać za bardzo :P Ale \"Płaczący chłopiec\" jak dla mnie wygląda zupełnie normalnie. Pożary dziwią, ale obraz straszny nie jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja * *
I spojrz na nazwisko tego pierwszego i na nazwe elektrowni w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyre!! dziekiz a wiadomość! idę na dół do tesciowej bo się wybierała do tej sąsiadki i mówie jej ze wysiadł prąd w wawie i co i jak, bla, bla.. a ona do mnie: -to dlatego nie ma telewizji, był atak terorystyczny i nie chcą nam podać rzadnej wiadomości i im prąd odłączyli!!! a mi isę wyrwało ż eto przez przeklęty obraz z dziećmi, ona spojrzała i pyta sie: pójdizesz z nami do kościoła? zabiła mnie tym tekstem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehie
Swoją drogą Ci w Wawce, którym w pracy "prund" odcieło nie nazywają tego klątwą.....pewnie szefostwo wysłało ich wcześniej do domku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia ja też. I prąd mam i necik i kablóweczkę i prócz spalonych śmieci nic się nie działo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
nie straszcie, to naprawde dziwne;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
Ale sobie jazdy nakręcamy AAA Schizy Zakładam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam wino do kolacji jak maż przyjedzie p opracy ale chyba sobie otworzę... a wiadomo co jeszcze wysiadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×