Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość evvela
Ze zdjeciami zwłok jeśli o mnie chodzi to dziwna sprawa. Dla mnie są tak odrealnione, że nie robią na mnie wrażenia. Widziałam już wiele ludzkich zwłok krewnych z bliskiej rodziny i zawsze uderza mnie myśl, że ludzie po śmierci prawie nie przypominają tych za życia których znaliśmy. Gdy ujdzie z nich życie przypominają bezkształtną masę, mięso, ich twarze nie wyrażają już zadnych myśli, uczuć, są jedynie ich zewnętrzną powłoką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te zdjecia są straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich, którzy \"poddali się magii\" obrazu Stonehama: zostaliście poddani odziaływaniu klasycznej teorii archetypów C.G. Junga. Nie ma w tym żadnej magii, żadnego demonizmu, czysta wiedza psychologiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
jestem juz po zajeciach.Co noego?Kto sie jescze odwazyl obejrzec obrazki?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie rozumiem za bardzo przesłania tej strony. Pokazują ciała podczas rozkładu po wypadku z flakami na wierzchu no i co? To jest bardziej obrzydliwe niż straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ta topilica była blondynką? bo na rotenie jest taka, ale czy patrzy oczami... tego nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
w tegoroczne wakacje wywolywalam ze znajomymi ducha za pomoca tablicy ouija, jezeli ktos jeszcze nie wierzy w zjawiska paranolmalne i wedrowke dusz po smierci polecam te zabawe, wrazenia gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mllnl
a jaki o mial nick ktory mial wkleic zdjecie topielicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisałam wgooglach topielec po ang i wyszukałam grafike, ale tam nic nie am, pełno psów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam pod wawką ale u nas nie ma tv, nawet sąsiadka dzwoniłą czy mamy bo ona nie ma a jej serial leci i chciała przyjść do nas, heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×