Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

:)))))czesc dziewczeta cos nie najlepsze mam dni,a lubie wiac optymizmem i nie lubie sie takiej smutaskowatej,bleeeeeeee......dokuczaja mi cos stawy ostatnio,zganiam to oczywiscie na robote, ale musze chyba dla pewnosci jakies badania zrobic.... no justynka nie poddawaj sie,zrob kochana jutro ten test, bo to bedzie juz dwa tygodnie od przytulanka i wynik powinien byc wiarygodny....wiem,niewiedza to najlepsza nadzieja....3mam kciuki za ciebie kochana....a nawet jesli pokaze sie ta malpa jedna na tescie...tzn krecha...to uda nam sie w styczniu,zobaczysz:)))))....hm...chociaz ci powiem,ze ja w stosunku do ciebie mam dobre przeczucia...i cos mi sie wydaje,ze...ale ciiiiiiiiii,nie bede zapeszac:)))))) malynka24....mam podobne podejscie lubie wiedziec i wtedy ewentualnie podejmowac jakies dalsze dzialania.....i usmiechu duzo zycze...jesli masz tyle latek co w nicku....to jeszcze czasu sporo....ja mam 32 i zegara biologiczny naprawde goni,hahaha bede sledzic co tam u ciebie....no i co do nakrecania i blokadki psyche to swieta racja,trzeba podejsc na luzie....chociaz to bardzoe trudne.....hm...pomocy szukac nalezy dopiero po roku regularnych staran....hm...poza tym majstrowanie dzidziusia to taka mala loteria,dlatego wielka radosc z wygranej...... no wlasnie cos zniknela tuturutu???????? buziaki dziewczeta....justynka dla ciebie 🌼i dwie krechy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
do poczytania (akurat czas w świeta wolny) powieść Barbary Delinsky - Sąsiadka. Idealna dla o was o i was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj malolepsza, moja droga, ja licze jednak nie od mikolajkowych przytulanek, a to ze wzg na tempki w tym czasie dop zaczela rosnac od przytulanek z 09.12, takze dzis bylby 10 dzien:D a to troche wczesnie...obiecuje zrobic tescior w czwartek. Boje sie bo fakt milo sie poludzic... ach masz racje jakby co to wszystkie zaczniemy w styczniu! i z nowym rokiem juz sie uda! buziole... malolepsza prosze cie babolu niech cie zly humor nie dopada! kto nas bedzie wtedy na duchu podnosil i wspieral he? no to raz, dwa sie otrzasnij, stawy nasmaruj amolem na rozgrzanie, walnij sobie dobre piwko czy winko i cycki do gory:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam juz spac ale jestem nie w sosie:O:O:O:O:O i nie chce mi sie! zreszta jak teraz odejde od kompa to juz lipa, bo wtedy moj maz tu usiadzie i sie zacznie, ebay, allegro, allegro, ebay, wiadomosci, panorama, teleexpres i tak wkolko......teraz siedzi obrazony w kuchni:P ale o tym pozniej.... jeszcze sroda w robocie i wolne, wyczekiwane przygotowania do wyjazdu, i w piatek frrrrr.....nawet nie mysle o tych 30h jazdy oby do domu....ah dobra bo jednak ciut juz pozno a rano trzeba wstac. jeszcze raz buziolki 😘😘 do juterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna ale sie rozpisalyscie kobiety uuuu, szok! wlazlam do chaty ledwo zyje....i niestety mam objawy @ tzn bole itd:(:(:(:(:(:(:( zrobie jutro ten tescior o ile tempka rano nie przepowie mi..:(:(:(:(:( wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej justi:))))))🌼.....podniose sie z humorkiem....mam kupe zmian w pracy, no nie jest fajnie,ale mojego optymizmu nic nie zabije...nie ma takiej szansy!!!!!!!! objawy @ moga sobie byc, a dwie krechy moga sie pojawic....a jesli nie to jak w poscie wyzej ruszamy do ataku w styczniu....byloby fajnie...jkby nie bylo zmiescimy sie w 2007...siodemka w dacie bedzie szczesliwa:))))) luzik,damy rade!!!!!!! jutro mam wolne,hura i chociaz mam kupe pracy w domu to chociaz odpoczne od roboty,kupimy choinke,reszte prezentow,ugotuje bigosik...obejrze sobie swiat w swietle dziennym...super dziewczeta,kobiety moje kochane,staraczki,haha pomyslcie sobie,ze moze juz na przyszle swieta uda sie zasiasc do stolu w wiekszym gronie...bedzie cudnie,trzeba byc tylko dobrej mysli....to juz tak jest na tym swiecie poukladane,ze wszystko ma swoja kolej i odpowiedni porzadek....i przyjdzie na nas czas,aby cieszyc sie tym macierzynstwem....jestem tego pewna....kolejny punkt do dekalogu staraczki:odzrzucic czarnowictwo i godzic sie z porzadkiem i czasem na radosc bycia matka:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro czwartek....zanim wyjedziesz,a wlasciwie tu przyjedziesz,mam nadzieje,ze jeszcze zlozymy sobie zyczonka swiateczne❤️..... a na duchu zawsze bede was wszystkie podtrzymywac macie jak w banku:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dopiero czwartek:D jasne ze jeszcze napisze:D boje sie tego testu..... ale wlasnie styczen 2007:D ja tez wolne! boli chyba na @ corazto bardziej odczuwam:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka.....smutasie,przywoluje cie do porzadku,@to paskuda,ale jeszcze go nie masz spokojnie,a jakby licho@ przyszlo to wiesz cycki do gory i do roboty w nastepnym cyklu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, jeszcze nie spimy? kurka nie panikuj, nie panikuj, wsciekne sie, bo to mialy byc te, te szczegolne i owocne staranka swiateczne:O:O:O:O:O:O no jeszcze jest szaansa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie mazac mi sie tu...dbac o siebie, duzo sie usmiechac,pozytywnie myslec i afirmowac szczesliwe wydarzenia🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie ze te objawy malpowe tak szybko, bo jak pisalam oststnie cykle po 34-35 dc a jutro dop 28....??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kochana.....wiem,nastawienie.....oczywiscie jest szansa, bo paskudy@ jeszcze nie ma...nie spie,nie spie....jutro sie wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest pani wladzo! jutro robie test, beda dwie grube krechy bo jestem w ciazy i juz! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taki plan, wyspac sie, hahahahaha tyle ze moj maz do roboty jeszcze idzie to na bank zwali mnie rano zebym mu kawe robila, bo zawsze jest na odwrot:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie moj rano obudzi w tym samym celu...ale ja ta kawe wypije i dalej w kimono....do 10 planuje...sen cudowna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrze tu rano napewno....to pogadamy! i pamietaj cokolwiek nie pokaze to uszy do gory....mam nadzieje, ze bedziemy pialy z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym moim spaniem to przegiecie...dzis znowu zaspalam do pracy,budzik dzwonil,a ja jeszcze 10 min chcialam dolezec...no i sie spoznilam na boga...lecialam z jezorem,a pacjent juz czekal,ale byl wyrozumialy jak moj strach w oczach zobaczyl...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×