Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

z tym ogladaniem to pewnie sie tak skonczy,ze bedziemy nadawaly i jej maz nas wygna do kuchni....hahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam raz to usg dopochwowe we wrzesniu w 12dc mialam 2 pecherzyki 15 i 22mm chyba z prawego jajnika, a pozniej wyjechalismy, wiec nie wiem czy pekly, wtedy nic nam ze staranek nie wyszlo, choc to raczej nie byly takie szczegolne staranka, teraz jak bede w pl bede u gina 28.12 zobaczymy mam nadzieje ze zrobi mi usg zeby cos pokazac:D:D dobra juz nie fisiuje. serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie i u mnie w rodzince sie blizniaki trafialy, moja najblizsza siostra cioteczna ma 2 dziewczynki, jej babcia miala takze kto wie! moj naturalnie synusia by chcial a ja bym sie cieszyla i z synka i z coreczki oby cale i zdrowe, tak sie zastanawiam moze pomoglo cos to ze meza zaczelam faszerowac tabletkami....faszerowac przesadzilam ale kilka zjadl przed i w czasie staranek....zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mialas piekne dorodne pecherze:)))))....to usg dopochwowe to istne wariactwo....teraz to dla mnie norma...co miesiac dwa razy 12,13 dzien cyklu,a potem kolo 16,17 dnia,zeby sprawdzic czy doszlo do pekniecia....no coz tak trzeba w moim przypadku....dlatego moge sobie odpuscic wykresy...bo i tak musze miec usg:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz juz gosci? jak tak to ja zmykam sie kompac i do wyra, wstyd sie przyznac ale serio dzis z szlafroka nie wylazlam:O:O:O oj, jestem jak ta kluska....leniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj z kolei wariuje na punkcie dziewczynek....a mnie wszystko jedno, byle w ogole bylo....moje dziewuchy juz w drugich ciazach chodza....zawsze ja sie pierwsza dowiaduje o tych ciazach,bo podobno szcescie im przynosze...oczywiscie bardzo sie ciesze z ich szczescia,ale cholernie zazdroszcze,oj cholernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio byl pecherzyk 23mm, sliczniutki, dostalam pregnyl i pekl...dlatego mialam nadzieje, ze sie udalo....teraz zobaczymy w srode....bralam znowu duphaston....chce zrobic te droznosc jajowodow....wtedy mi ulzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja mialam byc okazje bocianem:D za 3 tyg minie dokladnie rok! a teraz jest taki swietny bobas, nie planowany ale tak kochany i jest najwiekszym szczesciem! i ja tez bym tak chciala, dziwny ten swiat, dziwny... ale co tam, malolepsza i nam sie uda! i bedziemy mamuskami i bedziemy sobie opowiadac o naszych pociechach! najpierw o ciazy itd a pozniej o niunkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne....tez tak mysle,bedziemy,nieprzespane noce,ryki,nerwy,bieganina,pieluchy....juz sie nie moge doczekac....serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 23mm i pekl to super! nie wiem czemu ale jakos mi ten duphaston sie zle kojarzy, nie jestem lekarzem itd ale tak z tego co dziweczyny pisza... podobno pozniej po zaplodnieniu tak ale wczesniej niee bo owu blokuje czy cos, nie znam sie:O:O a gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poki co to dbaj o siebie...caluje cie mocno,bo juz jada goscie....fajnie,ze nam sie udalo zlapac..milutkiego wieczorku moja droga...pomysl o tym gg...3maj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza wy to mozecie sobie prawdziwie swiateczno-noworoczne staranka urzadzic prawda? ktory to twoj dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duphaston tylko po owu biore i do okresu, bo rzeczywiscie jesli przed to blokuje owulacje....mialam niski progesteron dlatego biore...ale pod kontrola...jest ok,dzieki temu w ogole te pecherze urosly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj 7 dc...mam regularne cykle,chociaz tym razem mi sie troche przyspieszyl...takze jeszcze przed swietami te starania mozna wykonac...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, wiesz lepiej i lekarze tez ja tylko tak jakos... nie wiem, slyszalam lepiej o luteinie ale czym sie roznia itd ciezko mi powiedziec. Zreszta najwazniejsze ze pod kontrola! wszystko bedzie ok i tego sie 3majmy! tymczasem prosze sie relaksowac! smacznego wieczorku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam wiem lepiej...jak dziecko we mgle....ale najwazniejsze ufac ginowi...jeszcze ich nie ma a wino juz popijam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu to super u ciebie 7 u mnie 17! siodemka to sczesliwa liczba, ja mam ostatnio dosc dlugie cykle takze moze razem bedziemy sie cieszyc! moze ten topik jakis magiczy jest:):):):):) i wlasnie gadaja dwie przyszle (bardzo, bardzo) mamusie❤️ buziole juz cie nie zatrzymuje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny jaki ten moj net wolny,bleeee....zanim cos wrzuci to czekam i czekam....no ok justi....do napisania,uszy do gory....obie pary,hahah....milego wieczoru:))))) beda z nas matki jak trzeba...buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo, bardzo tzn szybko przyszle oczywiscie:) a jakie winko? ja lubie kazde a ostatnio czerwone polwytrawne, nie wspominajac o wermutach=uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)))))) masz racje,trzeba tu wprowadzic troche magii....cyfromania musi zadzialac....uda sie,musi sie udac....zrobisz test? hm....wczesnie jescze,jeszce sie nie zagniezdzilo....to co gdzies za jakies 2 tyg juz bedziemy wiedzialy jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Justyna, ja tak jak Ty nie chcę się nakrecac, bo jak sie na to czeka, to obawiam sie, że zauważam wszystkie objawy:p A tak serio, to mam lekko nabrzmiałe piersi, jestem senna, dzisiaj spałam dom 13.00 (!!) a dodam, że wstaję najpóźniej o 9.00:D! Poza tym, jest coś, co zauwazyłam bardzo wyraźnie. To smak i węch...Jak cos jem, bardzo, bardzo intensywnie odcuwam tego smak, a nigdy tak nie miałam! Dziewczyny, ja mogłabym byc kiperem herbacianym teraz, bo każdą herbatę rozróżniam w smaku!:)! To Justynka kiedy tescik robisz???:) Ja nie wiem, czy się powstrzymam za 7 dni...ten z bobaskiem...yhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn teraz to wykluczone, za wczesnie duuuzo za wczesnie! mam nadzieje ze doszlo do zapl i jestem w trakcie zagniezdzania:) ale tak na prawde nigdy nic nie wiadomo, jesli skusze sie na tescior to za ok 12 dni tzn 22.12 rano przed wyjazdem do pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze, że jesteśmy na tym samym etapie ewentualnej ciąży:D! Ja też zagnieżdżanie u siebie dopiero podejrzewam:D! Kurcze no waham się z tym testem, bo słyszałam, że ten Quick coś tam, z bobaskiem wykrywa juz po 6 dniach...a chciałabym to wiedzieć w sumie po to, żebym świadomie unikała już pewnych szkodliwych rzeczy np. słodzika, który jest moją zmora;). Ale od 13dc nie używam:p. Nawet kawy boję się wypic:D! Bo sobie mysle,że niech przy zagnieżdżaniu i podziale chociaz kofeiny nie bedzie:D!Tez tak masz???:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj, zaraz Ci powiem... O kurcze pomyliło mi sie wszystko! Teraz dopiero (czyli dzisiaj) jest 14... Czyli seksik był od 12 do 14dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jedna kawke wypijam-rano, pozniej juz niee ale rano tak i smieje sie jak jestem glodna ze dzidzius glodny:D no testy wykrywaja po 6 dniach bo to juz jest bo zagniezdzeniu i poziom beta hcg wyzszy, jak chcesz tak szybko wiedziec to idz na badanie krwi za kilka dni tam bedzie najpewniej! powyzej 4 ciaza!:D i daj oczywiscie szybko znac! no mam nadzieje ze jestesmy w ciazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×