Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

hahaha tuturutu niezla jestes no i super podejscie gratuluje...tak trzymac,zdrowy rozsadek obok cierpliwosci to kolejna bardzo przydatna cecha nas staraczek....tzrebabybylo utworzyc jakis dekalog staraczki....dwa przykazania juz mamy:zdrowy rozsadek,cierpliwosc na dzis jeszcze dodalabym konsekwencje.... wiecie tak mysle,jesli czegos naprawde sie pragnie to mozna to osiagnac....wystarzczy tylko po malu i konsekwetnie realizowac starania a cel bedzie osiagniety.... dopinguje was dziewczeta bardzo mocno....i coraz bardziej podoba mi sie ten topik..... justyna dziewcze nasze....pokaz sie nam....myslimy o tobie i sie zastanawiamy co tam u ciebie? 🌼🌼🌼]🌼kwiatek]]kwiatek]]]kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah tam szkoda gadac, kobitki u mnie nic ciekawego, doszukuje sie objawow:P dzis np siedze i tak sobie mysle, kurna wypilam rano inke maly kubek i pozniej cappucinko maly kubek nic wiecej przez caly dzien a 4 razy bylam siku oho to chyba duzo?, ale to nic, siedze i dalej mysle..o kolorze sutkow:P:P sa ciut ciemniejsze czy nie, no i wychodzi mi raz tak raz tak, pozniej o temp, wczoraj rano bylo 37, 2 a dzis rano 36,9 no...i tak sobie wariacji dostaje:P a i jeszcze tak myslalam ze chyba za malo sie przytulalismy i nie wiem czy mi owu nie uciekla:O:O:O wracalam metrem z roboty (wrrr...) i smierdzialo mi wszystko! ale nic dziwnego stala za mna gromadka dziewczyn, jak uslyszalam po kilku butlach winka!:D:D jesli jeszcze cos wymysle to wam napisze, choc wydaje mi sie ze dosc juz tych glupot! boli tzn nie boli mam od czasu do czasu tak dziwnie w podbrzuszu ale... ale to juz bylo i dwa razy zakonczylo sie@:(:(:(:( pobolewa mnie glowa (nie tam z tylu na szczescie) tak ogolnie, moj maz stwierdzil ze zachowuje sie jak rozwydzone dziecko wiec na 100% jestem w ciazy...hahaha nawet w pracy mi mowia ze jestem jak glowny bohater z mapet show wiec nie widze w tym nic dziwnego, zreszta jestem stuknieta! no to by bylo na tyle, teraz prosze bardzo pan kolej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha....no tak to czytam i to juz 10 dni od przytulanka....szukanie objawow norma,obie to wiemy,ale jeszcze troche cierpliwosci.....w pl lec na ta bete jak najszybciej....wiesz justynka ja wie,ze kota mozna dostac jak sie szuka objawowo i raz sie je widzi,a raz ni groma!!!!!!!!! u mnie spokojniutko,caly czas czuje jek mnie ciagnie po tym badaniu,troche mam problem jak se dlugo dzis postalam w pracy,ale ogolnie to luuuzik:)))) dzis moj mezulek ma nocke,wiec moge sobie w neciku do woli posiedziec,niestety nie mam wolnego weekendu,a moje kolejne wolne dopiero na swieta beda,takze sie zastanawiam jka tu z porzadkami i w ogole z pzrygotowaniami zdazyc....wykrece sie sianem i do tesciowej w pierwszy a do rodzicow w drugi dzien swiat sie zjawie i tyle.....cos tam przygotuje oczywiscie...moja specjalnosc to ryba po chinsku...mniamniam....poezja,chociaz kupa roboty...no i oczywiscie bigos....cala rodzina za nim szaleje....uwielbiam gotowac,ale obecnie kompletnie nie mam na to czasu, nad czym najwiecej moj malzonek ubolewa....ech gdzie te czasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie justyna czy to jakas zbrodnia,ze zalozylas topik i tak szczerze mowiac ze mnia i tuturutu na nim pisujesz....szczerze mowiac troche mi sie przykro zrobilo, podczytuje dziewczeta na innych topikach,zauwazylam,ze zawiazaly sie tam silne wiezy,dyskusja jest wlasciwie na jeden teamat i tak naprawde my kobiety powinnysmy sie tzrymac razem w takich sytuacjach....nawet chcialam sie tam odezwac ale brak mi bylo odwagi...zeby sie wcinac w tak dlugi watek.... bez sensu....jakas baba wrzucila tam link z tego topiku bo chyba namiecszac chciala....pozdrow wszystkie babki na rownoleglym topiku i zycz im powodzenia ode mnie...:))))))) pisze o tym,zeby nie bylo zadnego niesmaku,bo po co....wszyskie jestesmy staraczki,niezaleznie od tego gzdie i zkim na ten temat piszemy... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza ja to olalam, olej i ty;) komus sie nie podoba niech nie czyta niech ze mna nie gada i niech nie wlazi na topik. tyle. mam to w glebokim powazaniu! wlasnie sie objadlam jak prosiak:D fish burger:D:D:D:D wlasnej roboty, maz to jeszcze z frytkami ale ja juz je sobie podarowalam;) zaraz jedziemy do b&q cos tam dla niego do pracy kupic. szkoda ze musisz pracowac w weekend:( bysmy se pogadaly od rana:D ja tez uwielbiam gotowac (pracowalam tu tez na kuchni i wlasnie kucharzem bylam:P) a na swieta jak wiesz rodzince sie zwalamy, o porzadkach zapomnij! no moze na wielkanoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he to ja się dołaczam do grona tych co to lubia gotować:p. Bo ja też uwielbiam:D! I macie rację z tymi objawanmi to jet tak, że jak bola piersi, macica itp to jest ok, ale jak tylko przestaje, to w głowie rodzi się uczucie paniki \"boże nic nie czuję, to straszne:(\"! Yhm...to co? Betka przed świetami na rozwianie wątpliwosci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiecie, najgorsza jest ta niepewnśc i to, że mimowolnie zyje sie nadzieją...A ja juz chcę wiedzieć, czy tak, czy nie i tyle!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tuturutu🖐️ ja nie dam rady betki walnac przed swietami, najszybciej 27.12.06 ale 22 (a pewnie juz 20) zrobie tescior. zaraz zjezdzam do sklepu..ale mi sie chce:O:O:O:O:O tez tak mam cholipka zero objawow i glupkowate myslenie... buu do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pa:) Ja dzisiaj iałam w pracy tylko zawrót głowy, ze dwa ukłucia w jajnikach i tez cisza:( Ale wszystko przede mna:) Bedę trzymać ciuki za wynik Twojego testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18-19dc (okres dostałam wieczorem, wiec zalezy jak kto liczy 1dc;) ). Czyli wczesnie jeszcze, prawda:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest Staraczka
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? moze SRACZKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest Staraczka
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? moze SRACZKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek (licząc, że owu była w zeszłą niedzielę) byłoby 8-9 po owu...Gdyby poczekać do czwartku to byłoby 11-12 dni po...Yhm...myslisz, że beta nic by nie wskazała nawwet wtedy? Bo ja to widze tak, że jeśli beta bedzie 0, to znaczy, ze w ogóle moge sobie dac spokój;). Ale jeśli będzie tam jakas wartość, to jest cień szansy...i wtedy trzeba by powtórzyć 27 żeby sprawdzic, czy jest przyost bety.... Kurde to jest niejasno napisane, bo beta podobno wykrywa juz 7 dniowa ciąże, ale teraz czy od ZAPŁODNIENIA czy ZAGNIEŻDŻENIA!:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej od zaplodnienia.....no ale trzeba sie jeszcze wstrzymac....najbardziej wiarygodnie to by bylo 2 tyg od spodziewanej miesiaczki,no ale kto tak dlugo wytrzyma.....jeszce troszke....tez jestem bardzo ciekawa i 3mam kciuki za ciebie moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zebys sie dowiedziala jeszcze w tym roku....wiem jak to koszmarnie czas sie dluzy i jak szybko to juz sie chce sprawdzic....widze jak zmieniasz zdanie raz chcesz zrobic test, a raz nie....ale ja cie doskonale rozumiem tuturutu.....sama to przerabialam...juz niedlugo bedziemsz wiedziala....obie z justyna macie szanse w tym cyklu....i to jest najwazniejsze....samo czekanie moze nie az tak fajne....ale co tam damy rade:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz chce wiedziec! chce wiedziec ze taaaaakkk!!! bylismy w sklepie mnostwo dekoracji swiatecznych za 1/2 ceny no i tak pokupowalam:O reniferka ktory spiewa i kreci noskiem i uszkami, dwie maniunie skarpetulki na prezenty jedna rozowa dla dziewczynki i jedna bialunia dla chlopaczka i tak sie nimi cieszylam i przytulalam i myslalam o...az tu nagle obok mnie stanela pani z wieeelkim brzuchem chyba z 7-9 miesiac! mam nadzieje ze to jakis dobry znak❤️ .....wiem, wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć babki:)! Dzisiaj objawów zupełnie brak:p:( Siedze na necie i czytam kiedy beta wykrywa ciążę...niby po 7 dniach...czyli, że w poniedz. mogłabym iść...ale w takim czasie wynik jest jeszcze watpliwy i trzeba by go powtórzyc, żeby sprawdzić czy jest przyrost hcg...wiec po co sie dwa razy kłuć...Bo wiem, że ten pierwszy wynik i tak mi nic nie da... Dlatego podjęłam decyzje, że pójdę po prostu w czwartek (wychodzi 10-11 dni od zapłodnienia), żeby wyniki na piatek były. Na tym etapie, jesli byłby wynik pozytywny, powinien już przekroczyć 5, czyli to stężenie, które równie dobrze świadczyć może o ciąży jak i o jkej braku;). A jeśli bedzioe ponizej 5, tzn, że na bank nie jestem;) I tym sposobem będę wiedziała, juz na święta;). Dobrze myśle? No dobra, biorę się za sprzątanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, zmierzyłam se temperaturę rano po przebudzeniu:37 st:p. Kurde mogłam nie mierzyc, bo się zaś nakreciłam:p. A tym sposobem będe też zmuszona zmierzyć i jutro i pojutrze itd:p. Żeby sprawdzić, czy sie utrzymuje na tym poziomie. Wiem, jestem nienormalna...Niby nie chcę sie nakręcac, ale to robię, przez to właśnie, że nie wiem:(. Dlatego chcę wiedziec w przyszłym tygodniu bo zaczynam siebie powaznie wkurzać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczeta:)))))) no ladnie jestescie nakrecone,co mnie oczywiscie absolutnie nie dziwi....jedno wam powiem,tez tak bym robila.... tuturutu...tempka ladniutka i rzezcywiscie jak juz zaczelas mierzyc to badz w tym konsekwentna ,bo pozniej bedziez sobie plula,ze nie zmierzylas....no mysle,ze na swieta bedzie juz wiadomo:)))))3mam kciuki justynka.....teraz sa sliczniutkie wzszystkie rzeczy dla bobasow...juz pisalam,ze jak kupowalam prezencik dla male chrzesnicy to oczy mi wychodzily na wierzch jakie to cudenka i te wszystkie gadzety..... kobitki kochane nie zadreczajcie sie.poczekajcie jeszcze tylko kilka dni i bedziecie wiedzialy....jestem z wami mnie dzis strasznie jajnik dokucza 14dc,mam owulacje i wsciekla jestem bo nie moge z tego skorzystac przez to rtg...a pecherze byly takie ladniutkie....ech....to drugi miesiac kiedy z prawego jajnika...mam nadzieje,ze w przyszlym cyklu bedzie tez owulacja i wtedy sie uda wlasnie wrocilam z pracy,musze sie troche pokrzatac,zajrze tu pozniej...3majcie sie ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki, nasprzatalam sie jak kto glupi:( jestem zmeczona.......objawow raczej brak, spadam sie kompac i idziemy na jakies zakupy swiateczne, nie chce mi sie:O:O:O:O:O:O odezwe sie pozniej, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×