Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

no to masz super...ja wpadam w panike,bo jak juz wiem,ze napewno nie zdaze to na gwalt szukam jakies zastepstwo na chwile chociaz,bo ci moi pacjenci to narwani starsznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje:) ale wiesz mi to sie tak szybko zmienia....juz pisalam i nie tak piekne tempki mialam... zreszta, sorki zapomnialam, no przeciez ja jestem w ciazy:) jutro to potwierdze;) dobra spadam bo mi sie w glowie przewraca:P kolorowych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest pani wladzo! a dodoam ze nonstop widze wszedzie te babki z brzuchami, juz myslalam ze sobie wkrecam ale gdzie tam, plus dzis do sklepu przypaletal sie fajny tatus z malunia, sliczniutka dziewczynka, w luziowych lekawickach i czapeczce❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbija mi, chce juz wiedziec! wypije z tata zoladkowa czy tez nie;) wole nieeeeee:):):):):):) serio juz odkladam klawiature. buziole poraz wtory i n-ty😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to wlasnie wyglada....az sie usmiech na twarzy cisnie od ucha do ucha jka sie takiego malego szkraba widzi....cudowny obrazek....poczekaj jak sie bedziesz gapic na wozki...ciuszki,zabaweczki i wszystkie dziecinne gadzety:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, specjalnie wstalam zrobic ten tescior, robilam pre-test, no i, no i tak juz mialam miesiac temu, jedna wyrazna, jedna blada. ide dalej spac! jak sie wygrzebie z wyrka to pojde gdzies kupic jakis inny tescior. milego dnia. ah, mialy byc dwie grube!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzalam,aby sprawdzic wiesci....a tu cisza.....jutro pewnie wyjezdzacie,wiec.... Życzę Ci... gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł na Twojej drodze do pracy albo sklepu, najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia, ponieważ jesteś kimś specjalnym. Życzę Ci dnia Pokoju, Szczęśliwości i radości. i upragnionej ciazy i radosci z macierzynstwa....wesolych swiat:)))))) a wszystkim wam dziewczeta jeszcze zdaze zlozyc zyczonka....i tak zajrze tu w wigilie.....:))))))🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Justynka, to jest jednak szansa:D! Jak w ciązy jestes niecałe dwa tygodnie to przeciez betę masz mała jeszcze jak na czułośc testu i moze dlatego bledziutka ta kreske widzi:D! Kurcze trzymam kciuki za dobrą nowinę jak do nas wrócisz:). ja też mam jutro wolne wiec zamierzam się wyspać...juz nie pamietam kiedy ostatnio sobie pospałam, poza dniem wczorajszym, kiedy zaspałam do pracy:P:P:P:P:P Małolepsza ciesze się, że odzyskałaś humorek:D! Miło Cie taką znów widziec:) Umówiłam sie dzisiaj do dentysty, bo przeciez poprzdnia wizytę musiałam odwołać ze względu na \"dobro dziecka\":P. To mój ostatni ząbek do leczenia, mała dziurka, ale znieczulenie daje taki komfort psychiczny:). Czy Wy dziewczęta macie szczęke podleczona na wypadek ciąży?;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie panie, zaczne od tego ze obudzilam sie dzis o 4:00 a moze ciut wczesniej bo pobolewal mnie brzuszek, chcialo mi sie siku b.mocno! od razu pomyslalam o tescie (przeciez z porannych najlepszy wynik) i tak nie moge zasnac do tej pory, wypilam herbatke, zjadlam tosta i mysle bardzo intensywnie! jak wiecie termin prawdopodobnej @ to ok 28.12 czyli ok 34-35 dc dzis moj 29 dc i dzis na kolejnym, innym tescie sa dwie krechy! wyrazniejsze niz wczoraj! Cieszyc mi sie bardzo chce ale to tak wczesnie ze az sie boje! trzymam test w lapce i usmiecham sie do niego:) jak polozylam sie do wyrka i probowalam zasnac to nie moglam sie powstrzymac i co chwila wlaczalam telefon i patrzalam na te kreski, i tak mam do tej pory tyle ze z klawiatura w lozku i lamka:) mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, podroz itd i w 27 w srode rano pojde na bete a 28 do gina. postaram sie odezwac do was od razu po tych badaniach z gdanska, 3majcie kciuki i pomodlcie sie za nas mam nadzieje❤️❤️❤️ malolepsza serdecznie dziekuje za piekne zyczenia sa urocze i aby sie spelnialy szybciutko jedno po drugim, moje panie, z okazji nadchodzacych Swiat Bozego Narodzenia pragne zlozyc Wam najserdeczniejsze zyczenia, zdrowka szczescia, pomyslnosci i wiele, wiele radosci.Niech Wam Dzieciatko Jezus blogoslawi i nadchodzacy Nowy Roczek cudownym sprawi, Aby wszystkie marzenia sie spelnily i wszystkie dni radosnymi sprawily❤️. Przede wszystkim zycze spelnienia tego jednego Naszego \"wspolnego\" marzenia ❤️❤️❤️ pozdrawiam Was serdecznie i obiecuje jeszcze zajrzec, a teraz napisze jeszcze kilka linijek do kolezanek z innych topikow i postaram sie zasnac. 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiatek🌼🌼🌼HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![kwiatek🌼🌼🌼 Justynka!!!!!!!!!!!!!!!!O rany, jak strasznie się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem pewna, że jesteś w ciąży, skoro drugi test pokazał ciemniejszą kreskę, to jak wszystkie wiemy znaczy, że beta po prostu rosnie:D:D:D i że test jest na nią coraz czulszy, bo ma coraz większe stężenie:D!!!!!!!!!!!!!! Ty szczęsciaroaro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jaki piekny prezent masz na swięta:D:D:D:D:D!!!! O rany, o rany, ale fajnie, kurcze będę miała juz cudowny humor do końca dnia:D!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny, spadam bo juz tylko 3h zostaly a jeszcze jestem w proszku:O:O:O:O odezwe sie z gdanska, 3majcie sie kochane, jeszcze raz wszystkiego naj, naj, naj!!! 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tylko takiego newsa sie spodziewalam....nawet brakuje mi slow aby wyrazic swoja radosc i szczescie,ze sie udalo kochana justynko....to najcudowniejsza wiadomosc....ogromnie sie ciesze..CUUUUUUUUUUUUUUDNIE,CUDNIEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ musisz teraz dbac o was kochana,nie folguj sobie w swieta,podjedz sobie.....to cudowny czas i jeszcze sie spotkasz z rodzinka i takie wiedomosci.......super!!!!! malynka24 moja droga masz racje z ta szczeka,trzeba sobie generalny przeglad uzebienia zrobic....ja tez juz kilka razy sie wybieralam do dentystki i za kazdym razem odmawialam...ech!!!!!!! hm.....ja dzis po duphastonie nie najlepiej sie czuje fizycznie,ale humorek dopisuje i nic mi nie wydrze mojego optymizmu swatecznego....choineczka juz stoi,posprzatane,bigosik ugotowany....ach tylko swietowac.... jutro do pracy,w wigilie tez pracuje....ale co tam,szybko sie uwine z robotka i wtedy wkrece sie w nastroj swiateczny....... duza buzka dziewuszki..... malynka teraz nasza kolej:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze cudownej bety....chociaz mysle ze bedzie ona tylko potwierdzeniem tej radosci....3mam kciuki....czekamy na znak od ciebie justynka:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:49 malolepsza hejka justyna!! jejku ale byloby cudownie gdyby ten mikolaj co sie do ciebie nocka zakradl taki prezencik ci zgotowal....jesli tak to juz bedziesz to wiedziala przy choince....wyobazasz sobie jaki to bylby piekny moment na takie sympatyczne wiesci....zycze ci tego moja droga,bardzo ci tego zycze... troche historii,hahaha....ten poscik jest z 7 grudnia, tak ci wtedy pisalam i nadal ci tego zycze justynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):) No rzeczywiscie Małolepsza proroczy się okazał ten Twój wpis:D! W kolejnosci, zwazywszy na ilość starań, teraz kolej na Ciebie:)! Ja zamierzam podejść do tematu spokojnie i niekoniecznie wstrzeliwac się w owu:). Co ma być to bedzie:). Może nawet zdrowiej będzie jeśli poczekam trochę aż sie organizm po tabsach całkowicie wyczyści;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malynka.....z okazji swiat tylko cieplych chwil,niesamowitych uniesien,spokoju,wytrwalosci,cierpliwosci i pogody ducha, niech usmiech nigdy nie znika z twojej twarzy,a problemy nie trapia,samych radosci moja droga i spelnienia najskrytszych marzen,tych najbardziej ukrytych.....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam babeczki?:) Ciekawa jestem jak się Justyna czuje:) Ja dzisiaj dostałam okres...a to oznacza, że od jutra robię pomiary tempki:). Jestem objedzona i chyba juz chcę iść do pracy, bo czuję się strasznie ociężała:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,hejka:))))) ale swieta,dzis wizyta u tesciowej byla i u moich rodzicow...dopiero i nareszczie w domu....uffffffff dzis 22 dzien cyklu a ja mam objawy jak na okres, oj nie dobrze,bo za wczesnie,w zeszlym mscu tez sie przyspieszyl trzy dni...ech,musze pogadac o tym z ginem po swietach.... ale pysznosci jadlam,ale smakolyki...mniam,mniam....do pracy w srode...ale w ogole mi nie spieszno....tez malynka jestem ciekawa co tam u justyny.....??????????swietuje pewnie,kupa wrazen:))))) trzymaj sie cieplo.... Justynka czekamy na wiesci🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×