Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Justynko, ja to bym chciala miec dzidzia drugiego w miare szybko, ale moj maz nie chce :( Wiec raczej ciezko bedzie ci czekac na mnie. A jeszcze te klopoty, kto wie jak to bedzie z zachodzeniem. Jagody, zazdroszcze ze wszystko gotowe. Ja w pieleszach jeszcze :( Dzis bede placka piekla wieczorem, mam nadzieje ze Ninka na to pozwoli ;) Mezatka - zdrowka !!!! Martunia, bedzie dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem!:) Ja już właściwie dzisiaj zaczęłam świętowanie - objadłam się uszek z grzybami - mniam!:P Nie mogłam się opanować :P Dobrze, że jeszcze mogę sobie na nie pozwolić i nie muszę jak Jagoda tylko na nie patrzeć:P •.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)•.¸ •.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)•.¸ ♥$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ._$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$ .___$$$$$$$$$$$$$$$________$$ ____$$$$$$$$$$$$________$$ ______$$$$$$$$__________$$ ______$$$$$$__#♥#♥____$$ ______$$$$$$__##♥#__$$ ________$$________$$ ________$$____$$$$ ________$$$$$$ Zaczarowana magią Świąt, stanę samotnie pod rozgwieżdżonym niebem i patrząc na spadające płatki śniegu, pomyślę o ludziach, których noszę w sercu, życząc im spokojnych Świąt, wszędzie tam, gdziekolwiek są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Niestety nie zdazylam poszukac zadnego pieknego zyczenia dla Was-zycze Wam po prostu z calego serca oby te swieta byly wyjatkowe pod kazdym wzgledem,oby otaczali Was ludzie, ktorzy Was kochaja,oby milosci,radosci i szczescia nigdy Wam nie brakowalo,dzieci rosly a dla tycch ktore wciaz czekaja spelnily sie sny. Dziekuje Wam ze jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
´´´´´´´´´´¶¶*..**..* ´´´´´´´´´¶¶¶ .*.*.*. ¶¶¶´´´´´¶¶¶¶*..**.*. ´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.**..**. ´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.*.*.*. ´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.**. ´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶.**.**.*. ´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.*.**. ´´¶¶¶¶¶´´¶¶¶¶*.**.*.*.* ´¶¶´´´´´´´´¶¶¶*..**.*.** ´´´´´´´´´´´´¶¶*.*.**.* ´´´, •♥♪♥♪♥♪♥♪♥♪♥♥♪♥♪♥♥♪♥ ´´´¢ /Λ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\♥♪♥♥♪♥♥♥♪♥ ´´¢ /.....\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\♥♪♥♪♥♥♥♪♥♪♥ ´¢ / ๑۩ ๑_\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\♥♪♥♪♥♥♪♥ ¢/¨๑۩۞۩๑_\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\´♪♥♪♥♥♪♥ ¨▓¨.♪♥♥♪.▓♥♪♥♪♥♪♥♪♥•||||||||||||||| ¨▓¨.♪♥♥♪.▓¨||| ||||||| ¨▓¨.♪♥♥♪.▓¨||| ||||||| ¨▓¨.♪♥♥♪.▓••••••••••••••••••••• ¨♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią. Marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w wigilijny poranek z każdą z was mam zaszczyt http://podzielsieoplatkiem.pl/asia,367934/ Słyszysz jak wiatr życzenia niesie? Hula po polach i szumi w lesie, Jak stuka w okna, wchodzi w kominy I obserwuje dziecięce miny? Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy, Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy. Poczuj makowca zapach wspaniały. Zobacz za oknem, świat cały biały. Już karp się smaży, kompot gotuje, Mróz znów na szybach kwiaty maluje, A Ty radosny z iskierką w oku, Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku. Teraz, choć wiosen trochę przybyło, To wiatr ten sam, szumi nam miło. Ja razem z wiatrem śle życzenia, Niech Ci się spełnią wszelkie marzenia, A pierwsza gwiazda świecąc o zmroku Niesie Ci radość.... .............. ~ ★ ~ ........... ~ ★ ~ ............. , .... ´ i `.. ,- ^ -, ....´.i.` ..........._,|,_ ... |\'\'\'|../ , -\'\' - , \\ .. |\"\'| ............ \'|`.... ,|_|, |.( - `. ).|., |_|, ............/.\\. ___)_\'(_|__`-´__|__)_(___ .........../`,\\)______________________] .... ....../__\\ ........./ . o \\ ......../_ , *_\\_]…………………………… ......../ `, .* \\_]……………………………[\'__ ] ......./ … `~ . \\] ……… ; ( …( ;………. ....../_ . * ., _.\\ ……( (. )( ; ( . ; ……. ....../ … o .. ~ \' \\ … / \\. / \\ ./ \\ / \\…… ...../ . * .... . o.\\… | |_| |_| |_| |…… ..../_ ,,~~ \'. * \' _\\_\'| |_| |_| |_| |___ ..../`~,, .. o.......\\:::::::::::::::::::::::::\\ .../ .* ...`\' * … ,\',..\\ ::::::::: __ :::::::::::\\ ../_.....o ..~~,, , _\\=====\\_/======] ./ .. * ......... ,, ~ \' \\........._|_.,-_--, /* .... o ..._~`\'*...o \\........... (.(_)..) `-,,~\'`\' ...* ... _ ,-´.............. `----´ ........\":-------:\" .........\\_____/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zawsze spacja sie wcieła - ale mimo to łamie sie z wami opłatkiem serca w moich myslach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Surfitka - nie ma co zazdrościć ja w tym roku mam \"zakaz\" wszelkich prac i stąd ta moja gotowość do świętowania. Normalnie byłabym w wirze przygotowań podobnie jak wszystkie topikowe koleżanki i mamusie :D Dziewczynki jeszcze raz życzę wszystkim spokojnych i zdrowych świat Bożego Narodzenia, przez te kilka dni cieszmy się obecnością najbliższych i duuuużo leniuchujmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$§§§§ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§ _____$*$$*******___*$$$$$$$$§ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$ Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam ...nadziei, ...własnego skrawka nieba, ...zadumy nad płomieniem świecy, ...filiżanki dobrej, pachnącej kawy, ...piękna, poezji, muzyki, ...pogodnych świat zimowych, ...odpoczynku, zwolnienia, oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół , ...chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Juz po swietach a was nie ma :( A tak na serio martwie sie o Malolepsza !!! Nie bylo jej przed swietami, a to bardzo dziwne jak ja znam, ze nawet na zyczenia nie wpadla. Odezwij sie !!!!! U nas juz po swietach, dzis wzielam sobie urlop, by pobyc troszke wiecej z Ninka, bo normalnie juz ludzie dzis pracuja. Bylo jako tako, chociaz nie moge powiedziec by byly to najlepsze swieta w moim zyciu, chociaz rok pewnie byl ;) Troszke zawiodlam sie moimi rodzicami, bo nie dosc ze nic nie pomogli przy wigilii to nawet nas nie zaprosili na swieta 😭 I tak sobie sami w domku siedzimy, Ninka wstanie to pojdziemy na spacerek i tyle... Buziaczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowych, wesolych raz jeszcze!!!!:):):) no wlasnie malolepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ????????????????? buziolki!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babolinki ja z racji ze do jutra jestem jeszcze u rodziców to mam przedłużone święta :D wcale nie chce mi sie stad wyjeżdzać.. tak że tylko taki skromny meldunecek że u nas w porządalu...i zmykam cieszyć sie rodzoinka do jutra... Malolepsza odezwij sie!!! albo przegapiłam albo też Milla się nie odzywa....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po świętach. No właśnie - Małolepsza gdzie jesteś? U Milli wszystko ok - widziałyśmy się 25.12, trochę zaganiana świętami. Życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Składam poświąteczny melduneczek:) Od dzisiaj zaczynam normalne jedzenie, żeby mi to świąteczne nie wyszło bokiem na badaniach - zaraz po świętach muszę lecieć do laboratorium... Od Malolepszej dostałam smsa wieczorem w pierwszy dzień świąt i nic nie wspominała o czymkolwiek, co mogło by ją odwieść od odwiedzin na kafe:P Miejmy nadzieję, że to tylko poświąteczne lenistwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poświąteczne porządki;) staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli_______________data @ Milka..................33..........................20... . ....................... Ani77..................31..........................13... . ....................... Martuniadiablica.....32.........................10...... . . ..............17.01 A.N.N.A...............30.........................12..... ..................25.01 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Ryba_lufa........33............32............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33............30...........(Michał)... ............09.03.09 Voltare..........31.............22.........(Ania)..... ..............05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22.1 0.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja sie odzywam by mnie nikt nie wywolywal zyje ale obżarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja sie odzywam by mnie nikt nie wywolywal zyje ale obżarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babolki!! juz po swietach!! ale to szybciutko przelecialo!! bylismy dzisiaj z M na zakupach dla Bartusia bo z kombinezonu juz wyrosl i i udalo nam sie kupic w Smyku w przecenie z 70 na 35 :) ten porzedni tez mialam ze Smyka i bardzo dobrej jakosci wiec mam nadzieje ze zniesie szrpanie mojego Bartulka!! bo on wszystkjo szarpie i tylko czekam az sie z niego taka psujka zrobi :P:P no a oprocz tego kupilismy nowe smoczki do butelki co sa od 6 miesiaca i mleczko i obiadki od 6 miesiaca i nowy kubeczek do picia bo ten co mialam to ma twardy ustni i njak jego teraz te dziaselka tak bola to sie nie sprawdza wiec ma nowy z miekkim ustnikiem z Nuka :) no i smoczusia tez ma nowego i tak bym mogla wymieniac i wymieniac i polecialo prawie 300zl no ale coz na dziecku sie nie oszczedza :P:P a tak poza tym to musze isc z malym do lekarza bo jak go dzisiaj kapalam i sciagalam skorke to zauwazylam troche ropki i wole z nim isc ze jeszcze do cewki moczowej przypadkiem nie doszlo wiec mam nadzieje ze lekarka cos przepisze i bedzie po sprawie... moj paluch jednak coraz gorzej wiec chyba bez chirurga sie nie obejdzie :(:(:(:( wizyte mam 5 stycznia i juz jestem skichana ze strachu .... hmm co jeszcze.... na topiku zdrowie i uroda jakos tak rzucil mi sie w oczy temat \"depilacja intymna\" i teraz sobie troszke tam podczytuje a czasami to mam taki ubaw ze szok :P:P ach glupia baba ze mnie :P:P Surfi rozumiem co czujesz ja tez mam taki niedosyt ze w ogole mlo jetsem z Bartulkiem ...kurcze bo to powinno byc tak zeby facet mogl tyle zarobic zeby zone z dzieckiem utrzymac a jak dziecko by podroslo to dopiero bysmy poszly do pracy!!paranoja... i wiesz cos mi sie wydaje ze pyatalas mnie kiedys cos o jedzenie jak daje Bartkowi czy cos...nie umiem tego znalezc na topiku ale cos mi tak swita...jakby co napisz jeszcze raz :) MALOLEPSZA melduj sie kobieto!!!!!!!!!!!!! buziolki dla wszystkich :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i mamy po świętach :O Dopadł mnie straszny leń a na domiar złego meczy mnie zgaga, jednym słowem jest super ;) Dobrze, ze już do marca nie daleko. staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli_______________data @ Milka..................33..........................20... . ....................... Ani77..................31..........................13... . ....................... Martuniadiablica.....32.........................10...... . . ..............17.01 A.N.N.A...............30.........................12..... ..................25.01 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Ryba_lufa........33............33............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33............31...........(Michał)... ............09.03.09 Voltare..........31.............22.........(Ania)..... ..............05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22.1 0.2008 Betty, Voltare szcześciary ja zdecydowanej większości przysmaków Wigilijnych nawet nie spróbowałam. Aisza - strach ma zawsze wielkie oczy, nie ma sensu się dalej męczyć, chirurgowi zajmie to chwilkę a potem jak już się wszystko wygoi będzie super :D Surfitka - może Twoi rodzice się nie popisali ale przynajmniej nie denerwowali Cię w takim stopniu jak moja T. Nawet M w końcu nie wytrzymał i zwrócił jej uwagę. Chyba postanowiła sobie ze w trakcie wizyty przekona mnie ze Michał to jednak brzydkie imię i jej wnuk zdecydowanie powinien nazywać się Mikołaj. Najpierw udawałam, że nie słyszę, potem dobitnie powiedziałam, że NASZ syna na pewno będzie miał na imię Michał a ona dalej swoje. W końcu M nie wytrzymał i postawił ja do pionu więc się obraziła. Ciekawe tylko na jak długo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze, że nie jestem osamotniona w starciach z T jak tesciowa. Moja też dzisiaj dała czadu, a ja po 9 latach grzecznej Joli zmieniłam się w synową z piekła rodem, bo już nie wytrzymałam...!!!!!!!!! ja, chodzący spokój!!!, szczególnie w stosunku do niej - mieszkamy od 9 lat razem. Zawsze brałam poprawkę na jej wiek, ale dzisiaj już przegięła, i powiedziałam co o tym myslę! Skończyło się babci lato! Over. przejedzona nie jestem, ale za to wypoczeta! A Malolepsza tez sie do mnie w świeta odezwała z życzeniami, ale w sumie to na forum mogłaby zajrzeć:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! I juz po swietach:(Ja wczoraj niestety pracowalam ale tylko kilka godzin wiec nie bylo zle a ze moj M ma wolne to nadrabiamy zaleglosci bycia ze soba.Swieta przebiegly bardzo milo i spokojnie,w Wigilie i 1-wszy (jedyny:)) dzien swiat bylismy u mojego brata,zajrzala tam tez moja kuzynka z corka i mezem.Nie narobilam sie w swieta bo jakos z bratowa na spolke zorganizowalysmy wszystko razem. Dzis pojechalismy wypozyczyc narty dla mojego M na sezon,bo ja swoje mam tylko gdzies gleboko wsadzilam rekawice i te musimy jeszcze kupic-no i musze sprawic cos sobie na impreze sylwestrowa ,wiec pewnie jutro skoczymy na jakies zakupy. Surfitka-dziwne to z Twoimi rodzicami. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem!:) Omega, Jagoda - oj to dwie oazy spokoju pokazały pazurki:P No może jakbym miała bliskie codzienne kontakty z jednymi bądź drugimi rodzicami to też by do starć dochodziło, ale póki co dotychczasowe odwiedziny raz na jakiś czas tylko sprzyjają podtrzymywaniu rodzinnych kontaktów z jedną i drugą stroną;) Jagoda - Podpytywania i sugestie a temat imienia dla małej skwitowałam tylko raz - nawet gdyby miała się nazywać Adelajda albo Klementyna - to to będzie nasz wybór i tak zostanie jak sami zadecydujemy! Mamy swoje typy - wiadomo dziecka imieniem nie skrzywdzimy;) ale ostateczna wersja jest jeszcze do przemyślenia i akurat w tym zakresie doradców nie potrzebujemy:) Czym wojujesz ze zgagą? Bo ja migdałów nienawidzę - mdli mnie po nich bardziej niż po wszystkim innym, a na mleko już patrzeć nie mogę. A smali mnie niemiłosiernie - aż do bólu! :( Nawet w nocy wstaję i lecę do kuchni szukać za tym nieszczęsnym mlekiem, ale ile można! Omega - Tobie też mam nadzieję nerwy z czasem puszczą;) bo tak trochę głupio żyć pod jednym dachem z "wrogiem";) Chociaż czasem pewnie jest to nie do uniknięcia... aisza - może potem po interwencji chirurga ten ból będzie mniejszy w porównaniu z tym piekłem i nerwami, które przechodzisz teraz... chyba to jednak będzie mniejszym złem (o ile w takiej sytuacji o czymś takim w ogóle można mówić)... telesforka - hmmm narty, sylwester... a ja w tym roku nawet się pewnie szampana nie napiję... Zresztą u nas i tak śniegu nie ma (za to mróz dzisiaj popisowy - całe -10°C), więc siłą rzeczy z zimowych atrakcji - nawet tych dopuszczalnych - nici. Surfitka - co do rodziców i świąt - moi już kiedyś powiedzieli, że dopóki będą żyć nie ma czegoś takiego, że "każdy sobie", bo to tradycja i w ogóle... I nawet jak poprzednio na Wielkanoc zaplanowaliśmy sobie jechać najpierw do teściów a do moich w drugi dzień, to i tak zwinęli nas przynajmniej na chwilę - chociażby na 1 jajko:P Ale na przykład szwagierka woli spędzać święta oddzielnie - tylko ze swoją rodziną, a do swoich rodziców dzwoni tylko z życzeniami a i to nie zawsze, chociaż ma do nich raptem parę kilometrów. No cóż - każdy jest inny... Pozdrowionka dla wszystkich! 🖐️ i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Voltare - najczęściej pomaga mleko albo woda niegazowana. Ja migdałów też nie lubię. Jednak najlepszy sposób w moim przypadku to po prostu unikać przejedzenia, nie jeść pikantnych potraw i nie spać na płasko. Ja swoją teściową widują bardzo rzadko a i tak prawie za każdym razem jest jakieś spięcie :O Też mówiliśmy że nasze dziecko i nasz wybór podziałało na zasadzie że możemy sobie mówić ona i tak wie lepiej. Kiedyś M machnąłby na to ręką ale odkąd jestem w ciąży T już parę razy się oberwało. W końcu mi się nie można denerwować ;) Telesforka - ech Sylwester, narty :D chwilowo pozostają w w strefie marzeń ale to nic przyjdzie pora to my będziemy balować a Ty z M grzecznie w domku siedzieć :D Omega - oczywiście, ze przykro ale czasami zwyczajnie nie da się pewnych spraw przemilczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda - ale mnie zgaga pali bez względu na to czy jestem najedzona czy głodna... Kolację zjem dajmy na to jakąś lekką o 18:00-19:00, a o 3:00 w nocy się budzę się i kierunek kuchnia:P Albo leżę w łóżku - nic. Wstaję z łóżka - momentalnie już jest i się jeszcze nasila:P A w ciągu dnia to już prawie po wszystkim - po kwaśnym (pomidorów nie, ogórków nie, soków owocowych za wyjątkiem kubusia - nie itp.), po słonym, jedynie na słodkie nie ma żadnych reakcji:P. W sumie jest to do przeżycia, ale upierdliwe okropnie:P A od kilku dni nie śpię na płaskim, bo mój mąż stwierdził, że zaczynam chrapać:P Nie wiem czy to sobie wymyślił, czy co ale sama doszłam do wniosku, że przestało mi być wygodnie na 1 poduszce - teraz mam 2 i jeszcze dodatkowo jaśka - i dopiero teraz jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - to ja mam chyba więcej szczęścia bo moja zgaga to zwykle efekt zjedzenia czegoś :O Któregoś razu pomogła mi słaba zielona herbata - może spróbuj? Nie chcę krakać ale Malolepsza chyba postanowiła nie pokazywać się na topiku do czasu aż nie zejdzie do rozmiaru 36:P Malolepsza - wracaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×