Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Czesc. Fasolka, alezes wymyslila :D No niestety na 6 dziewczynek z problemem z bioderkami jest 1 chlopczyk. Wedlug mnie wiaze sie to z roznica budowy kostnej dziewczynki i chloca ( dziewczynka ma szersze biodra). Po za tym w czasie koncowki ciazy i podczas porodu mama wydziela hormon ktory powoduje rozluznienie kosci miednicy i na dziewczynki silniej to dziala i podobno wtedy dochodzi do uszkodzen stawow biodrowych ( nawet podczas porodu). Betty, bedziesz sprawdzac Natalke? Nina byla sprawdzana od urodzenia - dawniej sprawdzano tylko na podstawie zmarszczek na nozkach i pupie. I jak dotad zawsze byly rowniutkie. Teraz jadna zmarszczka na nozce jest jakby glebsza i dluzsza - chociaz w tym samym miejscu co na drugiej nozce. A pisalam wam ze juz moj baczek sam siedzi? :) Nie umie jeszcze sama usiasc, ale jak ja posadze umie sie podeprzec :) i sie nie przewraca od razu. Nie pozwalam jej jednak dlugo siedziec, bo mam pewne obawy co do jej postawy. Poczekam do wizyty u specjalisty i zobaczymy co w trawie piszczy. Voltare, juz polowka a ty nadal nie przyslalas zdjecia brzuchalka? Mezatka, wszystkiego naj dla Kubusia :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Szkoda ze tak malo osob sie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki! Fasolka-no cos ty!!!Mnie na pewno nie urazilas tematem o antykoncepcji,ani nie sprawilas przykrosci-gdybym chciala tak myslec to chyba zamiast na oddzial polozniczy w koncu trafilabym na psychiatrie.Ja ciesze sie z Waszych babli ale po prostu jestem na innym etapie w zyciu. Surfitka-dzieki za propozycje ale wiesz jakie to koszty,bede probowac gdzie tu lokalniem-moze to prawo stanowe cos da. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka-w piatek jade z dziewczynami pociagiem potem w autobus bo m pracuje i spotykamy sie u mojej mamy i bedziemy tam do soboty. m dzis byl ogladac akwarium i ja nie wyrazilam na to zgody tzn powiedzialam ze nas w tym momencie na to niestac i pogadal z moja mama i mu pozyczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - ja niestety pracuję, nie mam siły na nic, ale jeszcze kilka dni i będę wolniejsza, to się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, i ja :) Ale cos ruchu nie ma za wielkiego :( Telesforka, myslalam, ze juz masz ubezpieczenie :( I dlatego tak zaproponowalam. W kazdym razie powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuu widzę, że ruch tu jak w Rzymie, tylko spokojnie bo nie nadążam czytac :P Hehehehe-odezwała się ta co najczęściej sie odzywa :P Piszcie dziewczynki... Ja dzisiaj dałam Kubusiowi zupke marchewkową z ryżem ze słoiczka. Odgrzałam mu tak 3 łyżki stołowe i wtrąbił wszystko, aż byłam zdziwiona bo ja ja to spróbowałam....feeee, smakowało jak cement, fuj. No ale jak małemu smakowało to już jakiś sukces :-) Nie ma nikogo to ja tez znikam, do jutra, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od gina, wszystko ok. Dzisiaj oczywiście już mnie praktycznie nie bolało, zobaczymy jak minie noc. Najważniejsze, że to nie nerka. Bo jak powiedziałam ginowi z czym przychodzę to stwierdził, że to może być zastój moczu w nerce a ten ból to kolka. Cale szczęście nerki czyste. Wygląda na to, ze mały tak się ułożył, że naciskał na jakiś nerw i stąd ten ból. Mam nadzieję, że to był pierwszy i ostatni taki wybryk z jego strony. Michaś na dzień dzisiejszy waży 1700 g, aż się gin zapytał czy M jest duży facet ;) Bo wagowo wyprzedza swój rozwój o 2 tyg. czyli tak jak bym teraz była w 30 tyg. Szyjka się trzyma, leki mam brać w dalszym ciągu i oczywiście uważać na siebie. Nie wiem skąd to się bierze ale mam 11 kg na plusie :O Mężatka - Tobie nie musi smakować grunt, że mały wcina z apetytem :D Na zdjęciach to już spory z niego chłopczyk i główkę pięknie trzyma. Omega - za kilka dni jedne obowiązki zamienisz na drugie ;) przecież czas na porządki świąteczne. Zadzwoniłam dzisiaj do mamy żeby przyjechała na kawę a oni mi, że nie może bo okna myje :P Betty - ja bym się wkurzyła na twoją mamę, za Twoimi plecami trzymam z M :O Telesforka - my narzekamy na naszą służbę zdrowia a w porównaniu z tym co musisz wywojować żeby coś załatwić to mamy luksus :( Mam jednak nadzieję, ze jakoś wszystko poukładacie i w końcu zobaczysz te upragnione dwie kreseczki. Ryba__lufa - mam nadzieję, że Tobie na kanapie czas płynie bez dodatkowych atrakcji jak u mnie. Surfitka - masz rację u mnie ciągle coś ale przynajmniej będzie co wspominać ;) Oby nie było gorzej. Dobrze, ze szybko udało się ustalić wizytę i mam nadzieję,z ę to jest tylko fałszywy alarm i z bioderkami będzie wszystko ok. Fasolka - to Ty powinnaś ta szczepionką zacząć handlować, przy obecnej liczbie małych dzieci mógłby być z tego niezły biznes :D A swoja drogą skandal, że są takie różnice w cenach tych samych produktów. Wiadomo rodzice i tak dziecku kupią wiec można windować ceny :O Martunia - jak Ci idą poszukiwania pracy? Milla - jak twoja Trójeczka? Malolepsza - nie mam pojęcia o co chodzi ale najgorzej jest układać czarne scenariusze :( Mam nadzieję, ze się wszystko ułoży po Twojej myśli. Justyna - jak Adrianek, ząbki mocno mu dokuczają? Zmykam bo za chwilę mamy gości anie chciałam żebyście pomyślały, że całkiem o Was zapomniałam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, no to kawal chlopa z Michasia. :D Ciesze sie , ze ladnie rosnie. A ty razem z nim ;) Nic sie nie marw, po porodzie zrzucisz. Jak ktos nie ma tendencji do tycia to szybko pozbecie sie zbednych kilosow. Mezatka, taka zupka to musi byc pychotka ;) Ja mojej gotuje, bo przynajmniej pachnie, a te kupne to jakies dziwne. Ale to moje zdanie. A tak wogole to jak kazda bedzie wpadac i pisac, ze nie ma ruchu, a nic ciekawego sama nie napisze to topik umrze smiercia wymuszona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, zle sie czuje chyba sie rozchoruje:( oby maly mi nie podlapal:( telesforka🌻 mezatka nie dziw sie a ciesz! :) moj do tej pory nie chce jesc z lyzki-no raz od wielkiego dzwonu sie zdarzy (wczoraj pomidorowa) :) mozesz byc dumna! jagoda kochana a co to za okazja? dzieki 🌻adrianek nawet tfu tfu ok, obudzil sie 2x ale do 7:30 spal u siebie:D surfi bedzie ok! tzn jest:) nie mam sily, buziole ide wypic fervex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem! JustynaM - a ja mam nadzieję, że nasze dzieci o ile się kiedyś spotkają, to nie nie na takim topiku;) No chyba że jego charakter i tematyka zmieni się całkowicie;) Chociaż z drugiej strony - nie mówię, miały by te dzieciaki niezły ubaw przechodząc przez niektóre z naszych zaległych stronek:P Jagoda - to już wiesz skąd te Twoje kilogramy;) blisko 2 kg na samego Michasia wypada, a reszta to pewnie wody;) Już się nie mogę doczekać jak tam będzie u nas - na przedostatniej wizycie wg usg nasz maluch był większy o 3 dni od terminu kalendarzykowego, a podczas ostatniej wizyty o 2 dni mniejszy - ale to wszystko pewnie wynika z niedokładności pomiarowych - w końcu przecież nie ma jednej przekątnej, wzdłuż której gin zabiera się za mierzenie;) To u nas, bo brzdąc był mały, ale u Ciebie pewnie nie ma mowy o pomyłce;) Mężatka - mój K. ostatnio też się połakomił na zupkę warzywną gerbera u siostrzenicy:P Nie ma się co dziwić niektórym dzieciom, że plują - on zrobił podobnie:P Uciekam na mój film! Buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, ja nie należe do osób, które dostają świra na punkcie sprzątania, bo świeta idą. U mnie sprząta sie zawsze wtedy, kiedy zachodzi konieczność, czyli średnio do 2 dni. Więc jak nigdy nie miałam problemów ze Świętami. A tak w ogóle to ja strasznie przekorna jestem... i denerwują mnie teksty: muszę sprzątnąc, bo świeta... zawsze powtarzam, że niektórzy jakby swiąt nie było, to brudem by chyba zarosli (mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam), ale chyba rozumiecie, co chce powiedzieć. Tak więc bardziej świeta odczuje w kuchni, bo lubię pichcić... ale narazie póki co, to u mnie w wydawnictwie niektórzy autorzy się obudzili i płodzą te swoje wypociny na potęgę, chcą zdązyć chyba z kasą na święta, więc ja nawet nie wiem na dzien dzisiejszy jak się nazywam. A teraz w ramach rozrywki:P leże z laptopem na kolanach i czytam:P co u Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, zdziwiwlabys sie moze, ale czym pozniejsze usg tym wieksze rozbieznosci w wieku ciazy ;) Najpewniejsze jest to pierwsze, kiedy dzidzia jest malenka. Dlatego ja sie nie dziwie ze Michas wiekszy, bo to normalne dla chlopcow :) Ninka tez byla wieksza, ale tak gdzies o tydzien wzgledem terminu a i tak ja okreslali jako sredniaczka :) No i taka sie urodzila w samo, samo :D Omega, zycze bys szybko sie odkopala, a jak juz zrobisz te pysznosci na swieta to podeslij !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Chyba radość była przedwczesna bo znowu trochę boli, cóż trzeba się przyzwyczaić to jeszcze tylko 12 tyg. Justyna - spotkanie bez specjalnej okazji, po prostu dawno się nie widzieliśmy. Mam nadzieję, ze Cię ten ferwex szybko postawi na nogi, a przede wszystkim nie urządzisz chłopakom szpitala w domu :( Surfitka - ale fajny suwaczek z tymi ząbkami :D Wypluj te słowa, że topik umrze, kto mi będzie porad udzielał po porodzie???? Wiadomo, że nie ma jak bezcenne rady młodych mam. Voltare - tak jak napisała Surfi te pomiary to tylko orientacyjnie, najważniejsze, ze mały nie jest dużo mniejszy niż wynika to z jego wieku płodowego bo wtedy źle to mogłoby wróżyć. Ja tam się już nie mogę doczekać kto tam Cię podkopuje ;) Kiedy macie teraz wizytę? Omega - no tak jak zwykle wszyscy, wszystko na ostatnią chwilę :( Jak nie kijem to pałką :O http://fakty.interia.pl/polska/news/zaplodnienie-in-vitro-tylko-dla-malzenstw,1226326 niech już może w ogóle nie ruszają tego inv bo jak przeczytałam co planują to mi ręce opadły. Do tej pory największą przeszkodą były finanse a jeżeli ten projekt przejdzie to dopiero się zacznie. Czasami mam wrażenie, ze celowo chcą wprowadzić szarą strefę do klinik leczenia niepłodności. Nie rozumie dlaczego ktoś ma decydować o tym czy chce przekazać swoją komórkę jajową innej kobiecie. To tylko moja sprawa i jej dylemat czy będzie ten fakt zaakceptować :( Nie wszystkie kobiety są w stanie sobie z tym poradzić. Smutne to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody-m mi o tym mowil :)fajnie ze nic powaznego Wam niedolega a te kg na plusie to kolejny plus dla Was:) Justyna-zdrowiej nam i oby maluszek niezalapal wirusow surfitka-narazie bym powiedziala ze jest w chwilowej spiaczce --ALE CZASAMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltarka, jagoda, betty🌻 rozlozylam sie:( bol w plecach okropny, gardlo, glowa, trzese sie i maly pokasluje:( oby tylko na tym sie skonczylo.. zrobilam zakupy online i kurde dopiero jutro rano beda! wrrr...musze czekac na masci rozgrzewajace, na szczescie na dzis starczy nam co mamy w apteczce, co za paskudztwo!!! ide po kolejne leki, trzymajcie sie i pijcie herbatke z miodem i cytryna tak wrazie co😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wpadam dzisiaj tylko podpisać listę obecności. Jagoda - no i podk... się tym artykułem! To jest nienormalne! Pomijając inne aspekty, a których tutaj nie wspomniano - na jednym z forów czytałam właśnie wypowiedzi dziewczyny, dla której komórka dawczyni jest jedynym rozwiązaniem. Oboje z mężem są na to zdecydowani, ale niestety czas oczekiwania jest przeraźliwie długi! To się dziewczyna ucieszy:O Na pewno jej takie mądre wymysły dodadzą otuchy!:O Ech - szkoda gadać. Cieszę się, że zdążyłam przed wprowadzeniem tak mądrych przepisów. Z każdym takim artykułem staję się coraz bardziej apolityczna!:O Udanego wieczoru!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze co za glupota.".. i to pod warunkiem, że nie są one obciążone chorobami lub upośledzeniem genetycznym..." Mam pco i to choroba genetyczna , dlatego nie moglam zajsc w ciaze. I jakbym chciala ivf to co? Nie bede mogla tego zrobic? Tak to jest jak ustawy pisza ludzie nie majacy pojecia o sprawie :o Z reguly ivf wykonuja ludzie na cos chorzy, skoro nie moga miec dzieci. Odsetek niewyjasnionej nieplodnosci siega ok 10%. Ech.. :( Juz nie wspominajac o bankach nasienia i jajeczek, ze niby czemu nie wolno? Nie sadze by ta ustawa przeszla, bo skonczy sie na tym, ze wiekszosc bedzie robila ivf za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Surfitka - masz 100% racji, po co zdrowym ludziom klinika oni nie mają problemu, głupota, głupota i jeszcze raz głupota. Tylko niestety w tym kraju najgłupsze pomysły przechodzą :( A tak w ogóle to 100 lat 👄 Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin. http://www.roze.pl/gfx/W079.jpg Justyna - zdrówka dużo Wam życzę i kurujcie się bidule Voltare - Ty się nie denerwuj bo to nie wskazane w ciąży. staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli_______________data @ Milka..................33..........................20... . ....................... Ani77..................31..........................13... . ....................... Martuniadiablica.....32..........................9...... . . ..............28.12 A.N.N.A...............30.........................11..... ..................05.12 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Ryba_lufa........33............31............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............29...........(Michał)... ............09.03.09 Voltare..........31...............19.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22.1 0.2008 coś strasznie pusto ostatnio u nas :( czyżby wszyscy tacy zagonieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tylko witam i jade na usg st.biodr Natalki,biore ze soba Asie i nocujemy u mojej mamy bo w sobote przyjedzie do niej moj kuzyn i bedziemy go prosic na chrzestnego bo jego poprzednik okazal sie nieodpowiedzialny.wlasnie powinnismy wychodzic ae juz sie nie wyrobilam i musze dac Natalce jesc i naszykowac mleko w podroz i o.... wielkie buziole dla Was wszystkich i ktos tu dzis obchodzi urodzinki>???? ten ktos juz pewnie wie ze o nim mowa....:) tak WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO I POMYSLNOSCI.....I SPELNIENIA MARZEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - no i narobiłaś mi smaku na ciacho :D chyba trzeba M po coś słodkiego wysłać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - wszystkiego co najlepsze, moc pomyślności, no i oczywiście synka:D a to dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - melduje sie melduje :) najpierw napiszę żeby nie było - że też pamiętałam o Surfitce - dostała niespodziewajke na maila :) ale i ttak jeszcze raz wszystkiego naj kochana 👄 Omega---Zgadzam sie z toba w 100% u mmnnie też sprzatanie jest co tydzien porzadne i ja nie mma problemu z tym przed swietami, tyle okna też juz dawno pomyłam i u mnie swieta od 1 grudnia w miesszaniu widać, lampki choinka stroiki ozdóbi juz wisza od dawna :P uwielbiam swieta...a nic nie gotuje i nie szykuje bo jadziemy na tydzień do mojej mamy wiec tam jej pomozemy gotowac i szykować na wigilie ... tak mnie też osłabia nasz rząd i te jego chore ustawy i jak słyszłam dzis sie kosciól wmieszał w ta ustawe o in vitro porażka - w ogóle moze niedługo jeszcze zabronia srzedaży i zazywania tabl. anty, i stosowania innych form antykoncepcji...nie rozumiem czego oni chca od tego in vitro? zamist udoskonalić słuzbe zdrowia by naprwde ludziom pomogła to oni takie mecyje urzadzaja 😭 oby ich wszystkich sraczka dopadła!!! i na koniec sie pochwale :D dziś bylismy na szczepieniu - ufff dobrze, że kupiłam tą skojarzoną szczepionkę :) Gabryś płakał jak mu wbiła igłe w nózke bidulek mój mały....ale ja byłam dzielna wiec on sie w miare szybko uspokoił ;)zbadała go też - jest zdrwiutki, bioderka też ma ładne, no i przy okazji zwazyła go i zmierzyła, wazy 5700 i mierzy 63 cm - mam c kochać i tulić ;p przytył kilogram w 3 tygodnie ;] i znów urosło mu sie 1 cm na tydzień.... co do ceny szczepionki - myslałm myslałąm i wymisliłam - ja ją zamówiłam u mnie w przychodni i to przychodnia ja zamawiała a ja płaciłąm dzis po szczepieniu - moze stad taka niska cena! moze jak sie samemu kupuje w aptece to jest drożej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ surfi wszystkiego co naj!!! zdrowka i spelnienia wszelkich marzen!!! 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 jagodka popadalismy jak muchy, maly dostal antybiotyk:( uwazajcie na siebie, milego weekendu! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka-w Dniu urodzin zycze Ci spelnienia niemal wszystkich marzen(\"niemal \"bo czym byloby zycie bez marzen),aby Ninka rosla zdrowo i szczesliwie,rodzenstwa dla Twojej coreczki i oby maz wciaz staral sie o Twoja milosc i podziw.🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×