Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

chodzi mi o to ze nawet cie nie bylo widac ze jestes aktywna:P i ze ogladalas moj profil :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem Betty ;) Ale po co co wszyscy mają oglądać? Ważne że wiesz Ty i ja, nie. Powtarzam - maleństwo jest oszałamiajaco słodkie, a mama jaka urocza - no no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i racja:) co do dzieci to zgadzam sie ale z mamuska to nie ! Ty tez masz fajniutkie zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda matka robi co uwaza za sluszne i dobre dla swojego smyka, ale betty ta twoja kolezanka jest delikatnie mowiac niepowazna. martunia____ja tez chce miec cie na nk, podaj mi prosze namiary na maila, albo zerkne do znajomych betty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza - mail to malmar3@op.pl, a znajoma u Betty to pewnie ta ostatnia ;) Taka blondyna ściśnięta :P PS - ja Cię też chce mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko ale mnie zapraszacie :) Kochane! Tylko ta miłą panią z rudymi włoskami prosze o potwierdzenie nicku - nie do końca jestem pewna kogo mam na mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nel1958cia
Tak Martunia ta ruda pani to ja Nelcia e-babcia:P TERAZ WPRAWDZIE NIE JESTEM JUZ TAKA RUDA ale cos rudosci pozostało(to zdjecie było robione na ślubie Aiszy)ale myśmy sie na ciebie rzuciły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martunia - zaproszenie ode mnie tez już ci wysłałam - razem z wiadomosciom ze to ja - zebys nie miała zadnych watpliwości :D głowne zdjęcie jest slubne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Martunia - ja Cię tylko namierzyłam, bo mi wyświetliło w moich powiadomieniach, że nagle część moich znajomych z kafe zaczęło hurtem nawiązywać znajomość z jedną panią M.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszenie wyslane , niezle to wyglada ost dodani znajomi to same kafe:D jutro jade do bydgoszczy, jak ja ciezko zachorowalam na kregoslup od ponidzialku to nie macie pojecia:Pjade szukac pomocy, a do pracy to figa wroce:Pod pazdziernika mnie zobacza ale juz w innym zaladzie chyba, jest mi przykro i nie zpomne sposou w jaki zostalam potraktowana, ale podobno to norma, ja jestem poprostu pewnie nierobem ktoremu sie nie chce pracowac i sie od tej pracy wymiguje:P sory za bledy ale marcela mi skutecznie pomaga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Malolepsza, powodzenia :) I masz absoluna racje co do podawania pokarmow. Koleznka betty robi corce ogromna krzywde. Wiecie, moze to nie chodzi o to czy tydzien wczesniej czy poznej dziecko cos zacznie jesc, ale jego uklad naprawde nie jest dojrzaly. Ja ninie podalam marchewke jak miala 4,5 mies i w kupce normalnie widzialam niestrawione kawalki tej marchwi..czyli tak jak pisala malolepsza, brak enzymow. Wole podac cos pozniej niz wczesniej. I tez wogole nie daje dan ze sloiczkow, co drugi dzien gotuje jej potrawke, kupuje organiczne warzywa i miesko. Czasem dodaje jej ryz, kaszke manna, warzywka tez zmieniam, dodaje marchw, ziemniaczka, pietruszke, brokuly, slodkiego ziemniaka. No i czasem dostaje pol zoltka. Szykuje sie teraz na podanie kaszki owsianej. Na sniadanie ma kaszke ryzowa z jablkiem i bananem, na kolacje z brazowego ryzu z malinami. Jedyne gotowce to owoce. Fasolka, nie pochwale cie z ta czekolada. Widzisz, moj dermatolog kazal mi odstawic produkty kakaopochodne ( w tym czekolade) poniewaz jest to jeden z najwiekszych alergenow. Tak jak cytrusy. A poza tym lepiej nie dawac slodyczy tak malemu dziecku, mimo ze to tylko odrobina ..no ja nie daje w kazdym razie. Gabrys to sliczny chlopak :) martunia, ja tez wyslalm ci zaproszenie. Jagody, dobrze ze dajesz znak zycia :) Milla, jak na piersi to Macius urosl na duzego chlopa :D Zaraz Ninke przegoni w rozmiarze ;) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łohoho ale ja popularna :) Cieszę się bardzo :) Voltare aleś Ty sprytna - lecę was pooglądać i wasze rodzinki. Cmok. PS - Fasolko - co do Ciebie nie miałabym wątpliwości - podpatruję Twój fotoblog i zdjęcia ślubne też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko :) nono ależ laseczka z Ciebie, a Ninka... Taka jak elfik. Małolepsza -właśnie tak sobie Ciebie wyobrażałam, fajna babeczka, uśmiechnięta i z charakterem. Marcelinka oczywiście przesłodki łobuzerki ognik w oczkach ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - ja:) Olo jest cudowny :) :* Fryzura faktycznie niezła. A Ty - jaka szczuplutka i z brzuszkiem:) I nic a nic nie wyglądasz na 33 lata, raczej 23 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, już nie jestem szczuplutka :( Ważę po tej ciąży 58 kg. Żeby wrócić do normy to z 6 muszę zrzucić. Pocieszam się, że za 2 kilo więcej to same moje piersi ważą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubert1
58 kg po ciąży? Dziewczyno toż to przecież waga marzenie nie jednej z dziewczyn! Ja po ciąży ważyłam 60, pomimo 7 miu które zrzuciłam podcas porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz - i co mi się tu wpisało - to byłam ja Martunia, chyba coś wkleiłam niechcący. Ale to z szoku po tym jak was wszystkie wreszcie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia - laseczka ?? Ha, ha dobre :D:D:D Ale dziekuje :) Ty slicznotka jestes :) I Ryba ty tu juz nie wyjezdzaj, ze spaslak jestes bo normlanie brrr..5 z przodu to ja mialam w podstawowce po raz ostatni chyba w moim zyciu ;) A waga dopiero ci bedzie spadala, mi spadala do 6 tyg. po porodzie, a potem zatrzymala sie i zaczela rosnac :( Swietnienie wygladasz, szczuplak jakich malo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - a nie jesteś? Urocza buzia, sliczny uśmiech i córcia do mamy podobna a ta to mała miss :) Heheh ja ślicznotka? Może nie ostatnia ale ślicznotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×