Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

dziewczyny Jagoda mi napisała sms o 19: 30, że odeszły jej wody i jada do szpitala !!!!!!! tak że trzymajcie za nią kciuki i za Michała!!! topiku Michałek nadchodzi!!!! nie moglam wczesniej napisać bo kąpałam akurat Gabrysia a potem miał atak histerii zabkowej i musiałam go uspokoić przed jedzeniem dopiero mi zasnał 20 minut temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za Jagody, Michasia i Ani, żeby ten brzuchol się nie zmarnował. Ani, odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Michas terminowy :) Super. Jagody, trzymam kciuki !!!!Powodzenia...a moze juz tulisz malenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszczytnie przekazuję wam treśc smsa od Jagódki: 7 marca 2009 o 2:25 w iście exprresowym tempie i z donosnym krzykiem na świat przyszedł Michał ( 56 cm, 3650 g) o czym donoszą szczęśliwi rodzice. MOJE GRATULACJE KOCHANA!! MICHAŁKU WITAJ NA NASZYM TOPIKU :D pozwolę sobie również wkleić tabelkę z dopisaną Jagodą i Michałkiem: staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli_______________data @ Milka..................33..........................20... . ....................... Ani77..................31..........................13... . ....................... Martuniadiablica.....32.........................12...... . . ............08.03 A.N.N.A...............30.........................12..... ..................25.01 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Voltare..........31.............32.........(Ania)..... ..............05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22.1 0.2008 Ryba__lufa.... Olgierd.......................3250................28.01.2009 Jagody..........Michał.......................3650................07.03.2009 został nam tylko jeden dwupaczek do rozpakowania :D Voltarka i Ania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka - ze wzrostem Michał identycznie jak Gabryś , z wagą też mu dużo nie brakło :D - tak czułam że chce dogonić e-kuzyna :) i na dodatek po wczorajszej rozmowie na gg posłuchał Gabrysia i szybko zdecydował sie na wyjście :) dla reszty wyjasniam już: wczoraj rozmawiałam z Jagódka na gg i na chwilkę wzięłam Gabrysia do siebie, on napisał waidomość samodzielnie na gg do Michała z zapytaniem: Michaś wychodzisz czy nie? ( oczywiście we własnym jezyku ale ze znakiem zapytania na końcu) było to dokładnie o 19:02 natomiastst sms o odejściu wód dostaam od Jagódki o 19:32 :D zatem szbko sie michał zdecydował odpowiedizeć na wezwanie Gabrysia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jAGÓDKA__TO SUPER, ŻE JUŻ JESTEŚCIE PO WSZYSTKIM, SUPER!!! SERDECZNE GRATULACJE, NO A TERAZ CZEKAMY NA WAS AŻ WRÓCICIE SZCZĘŚLIWIE DO DOMKU I DACIE ZNAĆ CO U WAS :-) aNI__ :-( Przykro mi bardzo, mamy tylko nadzieję, że się nie poddasz, w końcu sie musi udać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, nie wiem, co napisać.Tak strasznie mi smutno, bo tak bardzo chciałam, żeby Ci się udało. Życzę dużo siły, żeby przetrwać te trudne chwile. Buziaki Jagody i Michale! Serdeczne gratulacje i uściski :). Gratulacje również dla szczęśliwego taty, choć jego wysiłek (szczególnie fizyczny ;) ) był zdecydowanie mniejszy. Oluś też mierzył 56 cm, a mój poród trwał tylko godzinkę krócej (od momentu odejścia wód do wynurzenia się bohatera). A wagę właśnie mój synek stara się nadrobić i je jak szalony :) Dużo zdrowia dla Michasia i siły dla rodziców. Na razie nic więcej nie mogę napisać, bo muszę zająć się domem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babole! No nie mogę!:D Grunt to dobry plan!:D:D:D A reszta widać idzie jak po maśle:D To i ja zabieram się powoli za opracowywanie jakiejś strategii na 5 maja:P Jagoda - GRATULUJĘ!!! 🌻 Ja też tak chcę - szybko rach ciach i po wszystkim:D Szczęściara! Buziaczek dla Michałka 😘 Fasolka - a no i jest tak jak piszesz - zostałam w 2 tabelce sama i czuję się tak jakoś nieswojo:P:D Zaczyna docierać do mnie, że już nie ma odwrotu i za moment i ja zacznę wsłuchiwać się w swój organizm czy to przypadkiem jeszcze nie teraz;) Ależ ja bym chciała być już po wszystkim! Betty - dużo zdrówka dla Was wszystkich! Kurujcie się szubko i wracajcie do sił:) Ani - brak słów:( - nie wiem czy jest coś co by Cię mogło pocieszyć - w tej chwili pewnie nie:( Dużo, dużo sił Ci życzę i wytrwałości - nie poddawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapomniałam napisać--ostatnio oskarżyłam wyrastającego zęba Kubusiowego o gorączke, Otóż poszłam drugi raz do lekarza i okazało sie , że to jednak nie od zęba. Kubuś dostał 3-dniowej gorączki (tak się nazywa ta choroba) najpierw miał gorączkę 3 dni, skończyła sie gorączka dotał wysypki, jest obsypany na buźce i brzuszku. czytałam o tym w internecie i pisało, że to niegroźna infekcja, właściwie nie wiadomo skąd sie bierze i jak szybko przychodzi tak szybko znika. Mam nadzieję, że wysypka mu przjdzie do jutra. I męczy się biedulek. trzecią noc mało co śpimy . I na dodatek w tym samym czasie te ząbolki-tak mi go szkoda. Sama nie wiem czy az tak bola go te dziąsła, czy swędzi go ta wypypka :-( Dziewczyny czy wasze dziecaki jak im sie wyżynały zęby też tak starsznie płaczą po nocach i dniach??? Daję już małemu czopki homeopatyczne takie na przeciwbólowe na bolesne ząbkowanie i kupiłam mu taki żel na dziąsła i szczerze powiem, że to chyba nic mu nie pomaga. Jak mam mu pomóc, tak sie biedulek męczy. Sama nie wiem czy jak mu będe masowac swoim paluchem dziąsła to czy mu ulży czy tylko mu je podrażnię i będzie gorzej??? Górne dziąsła ma tak napuchnięte że tylko patzreć kiedy wyskoczą zabki. Betty__a jak Natalka się czuje, przechodzi jej troszkę??? Malolepsza__to super, że Marcela idzie do przodu, nie martw się o nia, wzysko w swoim czasie. Mój Kubuś ma za dwa dni 7 miesiecy, urodził się o czasie i sam jeszcze nie siedzi, musze go podtrzymywac albo oprzeć o coś, bo inaczej sie chwieje. Za to obracanie z brzuszka na placki i na odwrót idzie mu juz bardzo sprawnie. Będzie oki Voltare__nie tak prędko kochana, do maja jeszcze 2 miesące, Jagoda wytrzymała do swojego terminu, ty niestety musisz poczekac na swoją królewnę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - terminowy chłopak i duży. Gratulacje. Ani - przykro mi, trzymaj się, w końcu bociany dopiero przylatują na wiosnę i ten jełop co się ociąga MUSI przylecieć do Cienie - nie ma innej opcji! Bo jak go dorwę (tego bociana jełopa) to mu pióra powyrywam! Fasolka - wspieram w zapuszczaniu włosów. Wiem jak to jest - niby zapuszczam a potem mnie szlag trafia i obcinam :( A u mnie? Zakończyłam malowanie! Wreszcie - po serii niewybrednych przekleństw, złości, płaczy, rzucania wałkami i awanturach. Niestety nasz pokój nie jest biały, jest waniliowy, a pokój młodego jest miodowy, nie niebieski. Nauka na przyszłość - żółtych ścian nie da się radykalnie zmienić :( Żółty zawsze wyjdzie na swoje. Teraz sprzątanie wiosenne. To i ja tabelkę zmienię :( Tak jak wcześniej mówiłam - matka natura dała prezent na Dzień Kobiet, a następny da na Prima Aprilis - dowcipna ta matka, nie ma co :/ staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli_______________data @ Milka..................33..........................20... . ....................... Ani77..................31..........................13... . ....................... Martuniadiablica.....32.........................13...... . . ..............01.04 A.N.N.A...............30.........................12..... ..................25.01 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Voltare..........31.............32.........(Ania)..... ..............05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22.1 0.2008 Ryba__lufa.... Olgierd.......................3250................28.01.2009 Jagody..........Michał.......................3650....... .........07.03.2009 Miłego weekendu życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie dalam rady i dzisiaj wchodze a tu takie nowiny :) Michalku 👄 Niedawno wam pisalam ze Bartus juz podnosi sie na kolanka w lozeczku :) no i wczoraj dzwoni mi Nelcia ze Bartus sam wstal! bardzo sie cieszylam ale zrobilo mi sie przykro ze mnie przy tym nie bylo :(:(:( dzisiaj M obnizy lozeczko bo malemu sie bardzo spodobalo stanie i probuje wszedzie dzisiaj jak sie obudzil to M go wzial do lozka i Bartus siedzial a M na boku lezal przodem do malego - a ten zlapal M za koszule i wstal :) M wczoraj nagral komorka jak Bartus wstaje i moze wreszcie M mi cos wrzuci na you toube :) powiem wam martwie sie ostatnio bo Bartus jak siedzi to czasem tak buja sie do przodu i do tylu jakby mial chorobe sieroca...nie wiem czemu... M ma szanse na pewna prace ale nic nie mowie zeby nie zapeszyc... Jagodko kochanie!! wszystkiego dobrego dla ciebie i maluszka !!Gratulacje dla szczesliwych rodzicow i caluski dla skarbeczka!!! Ani bardzo mi przykro :( ale nie poddawaj sie Malolepsza Marcelinka to dzielna dziewczynka i nie plakusiala :) Fasolka tez niedawno zapuszczalam wlosy i na szczescie juz tak odrosly ze jest oki ale szlag mnie trafial normalnie! wytrzymaj chocby nie wiem co !! Voltare jeszcze troszke :) a maj to piekny miesiac tez jestem z maja :D Mezatka mam nadzieje ze ta wysypka szybko zejdzie a co do zabkow to jest tak ze niektore dzieci to nawet nie wiedza ze im zeby ida a niektorych bardzo boli duzo przytulaj synusia mama jest dobra na wszystko:D Martunia zaraz lepiej sie siedzi w takim odnowionym mieszkanku tylko te sprzatanie po remoncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny🖐️ Takie nowosci ja nie mogę ,mam kolejnego e-wnusia:D:D:D Jagoda-------moje gratulacje🌼dla Michasia👄❤️ Ani----bardzo mi przykro :( nie trać nadzieji musi sie udać przeciaż nasz topik jest magiczny a mu cały czas trzymamy kciuki❤️ Betty-----szybko wracajcie do zdrowia🌼 Martunia----a moze byś tez u mnie pomalowała;)przydał by mi sie mały remoncik:P Fasolka----wytrwałości w zapuszczaniu włosów bo mnie jej brakuje co podrosną to obcinam.Dużego buziaka dla Gabrysia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Ja nie pisze bo mnie tez dopadlo chorobsko i probuje sie leczyc jak sie da. Jagody-GRATULACJEEEEEEEE!Dobrze ze wszystko szybko poszlo i najwazniejsze szczesliwie.Michalku-rosnij duzy i badz dobrym czlowiekiem❤️❤️🌼 Ani-przykro mi bardzo-myslalam ze jak ja nie zlapalam brzucha Jagody to moze tobie sie uda.Wiem ze Ci zle-trzymaj sie. Betty-mam nadzieje ze z dziewczynkami juz lepiej. Kochane nie pisze do kazdej bo zmykam do lozka,ale mysle o kazdej z Was. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Jagody i jej meza !!! Niech malutki Michas chowa sie dobi jest zdrowy !!!🌻 Gratuluje rowniez Bartusiowi osiagniecia :) Widzisz Aisza, mowilam, ze zaraz wstanie :) Fasolka, no to swietnie, ze Gabrys wygonil Michasia z brzuszka. W koncu sie Jagoda doczekala :) Buziaki dla wszystkich !!! I zdrowia dla chorowitkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z okzazji Dnia Kobiet chcialbym zyczyc wszystkim moim e-ciocia , e-babcia i e-kuzynka spelnienia wszystkich marzen zdrowka i zadowolonia z zycia. Przesylam moc buziaczkow i usciskow oraz drobny prezencik: http://www.twojekwiaty.pl/photo/s_461.jpg BARTUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było Gabryś równiez wszystkim ciociom, kuzyneczkom i babciom, z okazji Dnia Kobiet składa życzenia wszelkiej pomyśloności i kwiatka przesyła: http://0803.pl/k,R2FicmllbHwx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie też cały dzień sie zastanawiam gdzie wszystkich wcięło :( Aisza - zdjęcai na NK - są boskie :D Bartuś taki cudny śmieszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Fasolka :) No dziewczyne where are you??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki🖐️ Ja tylko jestem ciekawa gdzie sie podziewa Omega:( Fasolka---Gabryś z tym kwiatkiem wygląda przeuroczo:D Aisza---nic nie mówiłaś ze dałaś fotki na NK nieładnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×