Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

dzieki dziewczyny w imieniu Bartunka :) my teraz tez podajemy bebilon comfort 2 ale jutro kupie nan3 i zobaczymy jak mu dam raz jak zareaguje :) a jak bedzie oki to napfrzemian az comfort sie skonczy :) tak sobie mysle ze nie moge wagi porownywac do innych dzieci topikowych bo jak Bartus sie urodzil to w porownaniu do innych krasnali to byl kruszyneczka bo 2750g a niektore tutaj to ponad 4 kg albo prawie 4 wiec wiadomo ze waza wiecej niz Bartek i ich wieku :) na siatce centylowej sprawdzalam i jets oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, super niespodziankę Ci Bartuś zrobił :) Zuch chłopak :) Wagą się martw, przecież ludzie są więksi i mniejsi :) A Bartuś jest naprawdę fajnym chłopakiem :) Jagody, mam nadzieję, że u Was kłopoty z brzuszkiem się skończyły, bo u nas masakra. Bebilon Comfort dało tylko chwilową poprawę, a potem było tragicznie - cały dzień syrena. Oluś prężył się, wyginał, płakał i wył. Mieliśmy te niby cudowne kropelki Sab Simplex, ale było to samo - chwilowa poprawa i kolki wróciły ze zdwojoną siłą. W końcu postanowiłam skończyć z faszerowaniem dziecka lekami, lekarka przepisała mi bebilon pepti i jest jako tako. Ataki kolki mamy tylko przez godzinę wieczorem i to nie z taką siłą jak wcześniej. Nawet z kupami jakby się poprawiło i zdarzają się dni bez, ale ogólnie obywamy się bez czopków. Poza tym pogoda jest super, więc spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu (jeśli uda mi się takie w mieście znaleźć :) ) Mimi, późne, ale najserdeczniejsze życzenia ❤️ żeby było bardziej lepiej niż gorzej, bardziej łatwiej niż trudniej mimo wszystko. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza -- rany - dopiero teraz obejrzłam ten filmik z Bartulkiem :) o jej ...aż mi się łzy zakręciły z radości w oczach...jaki to spryciulek mądry :) i jaki dumny na koniec z siebi - no bomba po prostu :) gratuluje kolejnego wyczynu :) a wagi rzeczywiście nie mozesz porównywac z topokowymi kuzynami Bartula - bo po prawdzie przy urodzeniu wazył np. połowe mniej od mojego Gabrysia - wiec to normalne ze i ich waga w tym samym wieku jest rózna -- poza tym weż poprawkkę tez na to ze mój bąbel wciąż bardziej leżący tryb zycia prowadzi niż twój Bartuś...wiec i kalorii mniej niż Bartek spala... Bartuś jest super chłopak i świetnie się rozwija...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Aisza - widzisz trochę wiary we własne dziecko :) Brawo dla Bartusia. co do wagi to najważniejsze że rośnie a o ile przyrasta to już zależy od indywidualnych predyspozycji - może Bartuś udał się w mamę i będzie filigranowym chłopcem. Ryba__lufa - z brzuszkiem raz lepiej raz gorzej. Jak nic małemu nie dokucza to jest złote dziecko a jak brzusio boli to ręce mi opadają. Kopa jest w zasadzie codziennie, wczoraj nawet zrobił cichaczem i nie wiedzieliśmy że mamy prezent w pieluszce. W ogóle to Michał jest spryciarz nie lubi mieć brudnej pieluchy. Jak tylko jest mu zbyt mokro to od razu marudzi, na początku nie wiedzieliśmy co jest grane :P ale powoli do wszystkiego się dochodzi. Malolepsza - siostra mi przywiozła butelkę dr brauna - faktycznie mały się nie dławi :D nawet wczoraj próbowaliśmy pić z tej butelki herbatkę i też było ok. Teraz mam kolejny dylemat jakie mleko podać mu ostatecznie. Bo cały czas dostaje bebilon 1 + bebilon comfort. Kopy dalej zielone i to mnie tak trochę zniechęca do comfortu i zastanawiam się czy nie spróbować samego bebilonu. Ech matczyne dylematy ;) Voltare - jak samopoczucie, skurcze przepowiadające się pojawiają? No i mój aferzysta się obudził :) Mamy dzisiaj gości na odwiedzinach więc pewnie już nie uda mi się zajrzeć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! U nas wszystko w porząsiu;) Dzisiaj kończę pakować torbę do szpitala. Tzn. W zasadzie stoi już ona prawie spakowana, ale wymaga jeszcze pewnych \"dodatków\" - chodzi o to, że mamy jutro \"przegląd\" w klinice i żeby to badanie nie przyczyniło się przypadkiem do sprowokowania młodej do próby wydostania się na zewnątrz:P Badania powtórzyłam ostatnio - przypominam, że pierwsze znowu wykazało jakieś bakterie w moczu - okazało się, że już drugie badanko ich nie wykazało i wszystko jest książkowo - już drugi raz miałam taki numer z naszym laboratorium:O Jagoda - skurcze pojawiały się delikatne i sporadyczne przez 2 dni, a teraz już cisza. Mam wrażenie, że to nawet chyba nie były te przepowiadające, bo dziewczyny opisują je jako dosyć silne, a u mnie takie nie były. Pewnie dopiero wszystko przed nami. aisza - gratulacje dla Bartuśka! Jeszcze pewnie nie raz ani nie dwa zaskoczy Cię w podobny sposób;) Buziaki dla wszystkich mamuś i dzieciaczków i przyszłych mamuś i przyszłych dzieciaczków;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja sie obijam nie moge sie zebrac do sprzatania choc duzo nie zostalo wpadlam na pomysl by Natalce przebic uszy! z doswiadczenia wiem-Asia miala 7-8 miesiecy jak miala przebite uszy i nie żałuje ze tak wczesnie. a co Wy na to>?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty, no ja nie wiem. Jak dla mnie za wczesnie. Nina sie ciagnie za uszy bo ja zeby bola. Ja raczej sie wstrzymam chyba do przyszlego lata. Chociaz wciaz zastanawiam sie czy nie poczekac zeby sama zdecydowala czy chce kolczyki... Fasolka, bez urazy, ale jakby Gabrys wazyl dwa razy tyle co Bartus to musialby warzyc 5,5 kg. Wazyl zaledwie kilogram wiecej niz Bartus, a Bartus urodzony jednak 2 tyg. przed terminem - jakby sie urodzil w terminie wazylby ok. 3200. Faktem jest ze dzieci najwiecej przybieraja do 5-6 m.z. potem tempo maleje ( Nina od 6 do 9 m.z przybrala 1200 gr). Dochodza predyspozycje genetyczne, sposob zywienia i gotowe. Bartus wazy bardzo dobrze. Komorki tluszczowe nabyte w w wieku niemowlecym zostaja na cale zycie. Grubsze dzieci z reguly pozniej tez zaczynaja sie rozwijac ruchowo. Jagody, sliczny ten twoj aferzysta - nie widac po zdjeciu, ze taki rozrabiaka ;) Rybka, twoj Olo tez cudo. Z reszta spadek po slicznym brzuszku Adriankowo- Ninkowym :P Jak mialoby byc inaczej ? Voltare, mysle, ze macica cwiczy. Skurcze Braxtona sa odczuwalne a nie bolace i to pewnie je czujesz. Przepowiadajace sa chyba inne. Ja je zaczelam miec dopiero w ostatnim tygodniu przed porodem. z tym, ze mialam go wywolanego i nie wiadomo ile by to trwalo wszystko jeszcze. Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, żeby uprzyjemnic wam przygotowania do Świat, podsyłam trochę lektury:D:D:D:D:D POST NA FORUM: Czy bezpieczne jest pranie razem męskiej i damskiej bielizny? Otóż mam problem. Moim problemem jest obawa przed łącznym praniem (np. w jednej misce, czy tez pralce) bielizny męskiej i damskiej. Boję sie, że obecne na męskich slipkach plemniki mogłyby się połączyć w trakcie prania z jajeczkami obecnymi na majteczkach kobiety, która powiedzmy przechodzi owulację. Mógłby się wówczas zupełnie nieoczekiwanie wytworzyć zarodek, który przykleiłby się na majteczki kobiety i ona by je włożyła , po czym zarodek wchłonąłby się do jej wnętrza. Lub inna wersja wydarzeń: plemnik nieoczekiwanie przeniosłby się na majteczki kobiece i po wysuszeniu ożył wędrując potem do jej wnętrza. Co o tym sadzicie? Wg mnie ryzyko jest. FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE: ***ależ mozliwe, potem dziecko rozwija się w pralce a po 9 miesiacach wyjmujesz ***To teraz już wiem czemu w instrukcji mojej pralki pisze, żeby przed uruchomieniem sprawdzić czy w srodku nie ma dzieci ***proponuje założyć prezerwatywe na pralke i do zasobnika nasypać globulek... ***tylko uważaj gdzie potem to pranie wieszasz. jak będzie wisiało w przeciągu, to te odwirowane plemniki moga podczas porywu wiatru dostać się do twojego ucha, a potem do macicy i ciąża murowana ***przed włożeniem do pralki proponuje dobrze wytrzepać... bielizne i przegonićplemnictwo tam gdzie pieprz.....znaczy pieprzenie rosnie ***plemnictwo maskuje sie jak dobrze wyszkolony oddział ninja- wtapia sie w otoczenie... nie mamy szans ***najpierw domestos, potem wygotować wywirowaći na 3 zdrowaski do pieca Widzicie kochane, jakie to proste?:P:P:P:P:P to jest już lepsze od lodów i wszystko czerwone:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moja przepowiednia sie powoli sprawdzi: topik na dnie oceanu...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JA ZAGLADAM ALE TU TAKIE PUSTKI! SWIETA,LADNA POGODA -ROBI SWOJE MNIE NA SWIETA NIE BEDZIE JEDZIEMY DO MAMY NATALKA DAJE W KOSC W DOMU SAJGON TA PLACZE NIE CHCE SAMA SIEDZIEC NIE WIEM CHYBA ZEBY ALE ICH NIE WIDAC -PLACZE I PALUSZKI W BUZI ZMARUJE DAJE PRZECIW BOLOWE I NIC 2 DZIEN MNIE TAK BOLI GLOWA ZE JUZ NIE WIEM CO MAM ZROBIC ALBO OD NATALKI PLACZU I KRZYKU ALBO CISNIENIE MAM DUZE NIE MAM KIEDY ZMIERZYC BATERIE MI SIE ROZLADOWALY. A W CZORAJ M KUPIL MI LAPTOPA TAKIEGO MALEGO 8.9 CALA I MUSZE KUPIC COS TAM I NAWET NA DWORZU BEDE MIALA INTERNET :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki hejo hejo!! u mnie kilka rzeczy sie wydarzylo!! 1.dzwonili do M z tej pracy co tak sie o nia staral ze czekaja na niego we wtorek po swietach o 9 i wszystko ustala zakres pewnie kasiurke i tak dalej !! matko ale sie ciesze!! taki prezent na swieta!! mamy z M dzisiaj dobry humor :) 2.dalam Bartkowi wczoraj wieczorem na kolacje kaszke na NAN3 i bardzo mu smakowalo! noc przespal normalnie rano byly dwie normalne kuoki takze mleko mu chyba pasuje :) na sniadanko dostal kaszke na comforcie 2 bo daje mu na przemian - tak mi poradzila lekarka jak sie wprowadza nowe mleko - i teraz bomba ----> na drugie sniadanko Bartus wypil 200ml mleka tego NAN3(fajne slodkie jest)!!!!!! a on juz od kilku m iesiecy dostaje mleko w kaszce bo inaczej nie chcial!!!takze widze ze zmiana mleka wyjdzie na dobrze :D 3.wczoraj niestety znowu mialam zabieg chirurgiczny na moim paluchu :(:(:(:( znowu wycinanie , mnostwo bolu takze siedze z noga w gorze i mam nadzieje ze wreszcie sie to skonczy do tego robie oklady z gentomecyny...niech wreszcie ten gronkowiec odpusci... teraz Bartus na spacerze z szczesliwym tatusiem :) pozniej przyjezdzaja tescie :( jutro jedziemy do Nelci poswiecic na ndz do tesciow na obiad a w pon znou do Nelci!!matko nie umiem uwierzyc ze moj M bedzie znowu do pracy chodzil!!ciesze sie ogromnie , wiem ze na poczatku nie bedzie kokosow ale jak polaczymy to z moija wyplata to bedzie oki!! a wy dziewczynki pewnie na dworze siedzicie ze was tak nie ma ?? buziaki dla wszystkich i dzieki za wszystkie dobre slowa ktore od was dostalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JESTEM :) AISZA DZIS TYLKO CHYBA MY JESTESMY POWODZENIA Z PRACA M TY TO MASZ Z TYM PALCEM WASZ DZIDZIOLEK TO FAJNY :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza - super że M wreszcie do pracy idzie - :) a ja tak w przerwie miedzy pichceniem a pójściem ze święconkoą chcę wam złożyć życzonka.... ________________.__.\'…..…_) _______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Wam jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia. ________________ (▒█) ______█_█_█_█____ஜ(█▒) ____█_________█(▒█ஜ ___█___________█___ஜ(█▒) __█_____________(▒█ஜ _█_e$$$$e__♥♥♥♥_█__ஜ(█▒) █_$$$$$$$_♥♥♥♥♥♥█_ஜ █_$$$$$$$$♥♥♥♥♥♥♥█ஜ(█▒) █_$$$$$$$$$_♥♥♥ஜ █ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓_ _▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓___ ___▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓____ ____▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓_____ _____▓▓▓▓▓▓▓▓______ …..\\///……\\//..\/..\\//…..\\///… \\\\////....\\\////....\\\\\/////....\\\//// …..\\///……\\//..\/..\\//…..\\///… \\\\////....\\\////....\\\\\/////....\\\////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@--------------------@ **@-----------------------@¬ **@-(\\(\\-----------/)/)--@¬ **@-(=\':\')-------(\':\'=)----@ **@(..(\")(\")..(\")(\")..)----@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Wesołych Świąt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos nie chce isc dalej-to pozycze Wam bez obrazka milych zdrowych,radosnych i pelnych nadziei Swiat Zmartwychwstania Panskiego __________________ .._..,._ ________________.__.'…..…_) _______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Zajączek Wielkanocny Przyniesie Wam w prezencie to, czego każda z Was najbardziej pragnie. To \"coś\" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć:) *************************************************************************************** Przepraszam, że tak skrótowo - jesteśmy po wizycie, szyjka macicy nadal zamknięta, długa i sztywna. Córcia duuuża - wg pomiarów 3,3kg a gdzie tam jeszcze do końca! Na ten świat rzekomo jeszcze się nie wybiera, może niedługo trzeba ją będzie do tego zachęcić?;) Póki co zmieniamy tabelkę - trochę późno, bo w zasadzie we wtorek zaczynamy już 38 tydzień, no ale... staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli_______________data @ Milka..................33..........................20... . ....................... Martuniadiablica.....32.........................13...... . . .............01.04 A.N.N.A...............30.........................12..... ..................25.01 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Voltare..........31.............37.........(Ania)..... ..............05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22.1 0.2008 Ryba__lufa.... Olgierd.......................3250................28.01.2009 Jagody..........Michał.......................3650....... .........07.03.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czemu jestem u Voltarki w tabelce na zielono ??? reklama się mnie czepiła :) u mnie święta pełne jadła, co akurat nie bardzo ma się do mojej diety :/ ale poświętach ruszam ostro ... buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ poczytam pozniej, chciaialam wam tylko zlozyc spoznione ale szczere zyczenia swiateczne, chrzciny sie udaly, jadla, dobrego humoru, nie brakowalo,m Marcela plakala, ale generalnie pozniej juz sie prezywyczaila, caly chrzest w kosciele przespala,nawet polewanie woda jej nie ruszylo:P. fotki wkrotce, to narazie na tyle, buziaki kumochy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzekł baranek do króliczka: Wskakuj stary do koszyczka, choć niewiele tu kobitek, to zrobimy z jaj użytek I tak królik wraz z barankiem , zmajstrowali niespodziankę... Wszystkiego dobrego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ja tu 2 raz sie wpisuje a nadal pustki łe ee dziewczyny! WIELKA KLAPA CZEKA!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada. U nas w miare dobrze po swietach. Trzymajcie sie i duzo zdrowia zycze malenstwom i wam. Jak sie ozywi cos to bede pisac, poki co do poklikania moze jeszcze kiedys !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×