Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Hej Ja też jestem , ale za chwilę mam randke ;) więc mówię wam dobrej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka_____uszy do gory, bedzie dobrze.powiem ci w tajemnicy,m ze ja to bym chciala tyle wazyc...marzenie scietej glowy.....zawsze do uslug.....ale tak jak wszystkie trabia w kolo.najwazniejszy luz......tylko wez sie i wyluzuj.bez szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szczerz powiem, że ja sie kiedyś tuczyłam, ale zrezygnowałam-bo to było bez sensu-trzeba sie zaakceptować taką jaka sie jest ;-) jeszcze jakiś rok temu wazyłam jeszcze mniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza to wiadomo że mój przystojny M. ;) Mezatko a ja tez słyszałam że u szczupłych dziewczyn bywają trudności z zajściem, ja ostatnio troche schudłam i nie wiem czy to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akceptacja jak najbardziej......:Dzgadzam sie w zupelnosci, kobieta ktora sie akceptuje to szczesliwa kobieta.pomarzyc mozna a w zyciu i tak nie mozna miec wszystkiego.kiedys tez wazylam 48,50 ale jestem nieco nizsza..mam jeszcze stroje z tej epoki....kompletnie inna era...jakis mezozoik:D:D:D:D:D:D ale stroje trzymam.....kto wie moze corka kiedys wlozy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka: no szczerze powiem, że juz od nie jednej osoby słysze, że waga ma dużo wspólnego z trudnościami z zajściem w ciążę :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka_____no jasne Mezatka___jak nie ma zaburzen cyklu,jest owu,nie ma zaburzen@, wszystko w normie, dla mnie waga wtedy bez wplywu na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka____nie wkrecaj sobie.....a najlepiej zapytaj gina... a tak w ogole robilas jakies badania w kierunku plodnosci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno będzie dobrze :-) :-) ja jestem optymistką Gorzej jest jak mam zły dzień to jest kiepsko-deprecha na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że u mnie wszystko gra, a na swoją wage i tak nie mam wpływu, odżywiam się normalnie i nigdy nie byłam na żadnej diecie. A teraz spadam Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robiłam jeszcze zadnych badań, ale zacznę od poczatku... dokładnie rok temu brałam tabletki anty (głupota) brałam je 3 miesiące po czy je odstawiłam i zaczęliśmy starac sie o dzidzi, mija już 9 miesiąc i nic :-( a lekarz stwierdził, że jesli nic nie zmieni sie po roku to wtedy będziemy działać (stwierdził, że nawet do 1roku po tabsach kobieta może nie zajść w ciążę) Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka_____zrob monitoring owulacji, idz do gina i nie czekaj, staraj sie oczywiscie ale sprawdz jakosc owulacji, jak to bedzie ok, to super jak nie to dalej hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie czekala....mowie ci....tabsy bralas krotko, roznie organizm pozniej wraca do normy.....ale jakosc owu.warto zrobic....to cie uspokoi, bo na pewno jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka____luz, to sie tylko wydaje na poczatku takie straszne, jakies badania, jakies cuda, ale mowie ci warto, dla wlasnego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki,że się wcinam w rozmowe,ja staraczką nie jestem ale chcialam coś napisać. Otoż jak zawsze widze ten temat na głownej stronie to czytam: jest tu jakaś sraczka o tej porze hehe :) Zamiast staraczka,eh le ze mna juy chyba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mnie te badania przerażają-masakra dla mnie ale jak będzie trzeba to trudno, poświęcę sie wiesz, ja nie moge sie pogodzić z myslą, że ja moge mieć jakieś problemy związane z płodnościa (nie pale, nie piję, zdrowo sie odżywiam itd. itp.) chcę dziecko a tu sie nie da! A inne bez problemu zachodzą w ciążę po czym zabijają albo porzucają takie maleństwa- mnie sie to w głowie nie może pomieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EE.no to dobrze,że żadnych sraczejk nie ma. ;) Życze więc powodzenia w staraniach o dzieciątka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka_____no to pewnie kazda z ans mysli to samo....a kto powiedzial,ze zycie jest sprawiedliwe..fakt....my sie nie damy i beda z nas mamy....na sto procent, sluchaj mnie bo ja jestem czarownica:P bedzie w porzadku.....musimy troche wyluzowac i bedzie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne-pełen luz ;-) Dzidzi pewnie pojawi sie w najmniej oczekiwanym momencie !!! I dobrze, niech pomiesza troche w moich planach na przyszłość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, idę spać bo zaczynam gadać od rzeczy odezwe sie jeszcze napewno :-) Pozdrawiam was gorąco, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka _______smigam spac, moj M zaraz w drodze bedzie, jedzie M i cala masa gotowych terminatorow:D:D:D:D:D:D buzka dziewuszki, milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×