Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

ja tez bralam duphaston...a potem pregnyl...teraz sprawdzam w 12 dniu cyklu jak to wyglada i przytulanko...musi sie w koncu udac kobitki...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwa
a ma ktoras z was juz dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwa
a ile lat jestescie po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.M
Ja od niedawno, krótki staż małżeński, ale bardzo długi narzeczeński i teraz żałuję, że sie wcześniej ne zabraliśmy za starania. Zawszesię zabezpieczaliśmy, bo myślałam, że to tak łatwo zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekala
dziewczyny fajne forum znalazlam jak chcecie to tam zajzyjcie www.staraczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej MM coz za pesymizm...usmiechnij sie kobietko...to jest tak, ze jak sie chce to nie jest tak latwo...nie rob sobie blokady, bo psychiczna blokada gorsza niz problemy fizyczne...zobaczysz juz niedlugo bedzie cie cieszylo cudowne dzieciatko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to jest mozliwe jak sie duzo o ty mysli to niewychodzi ale jak tu o tym niemyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.M
Malolepsza, ale pomyśl jaką będziesz świetną mmusią, skoro Twój dzidziuś jest tak wyczekiwany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliczka
zaraz zobacze sobie to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wlasnie mysle...dzieci to cud...a o cud to nie tak latwo, ale jak sie juz taki cudek pojawi, to dopiero bedzie szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety kochane...najlepiej to by bylo sobie do cieplych krajow wyjechac, odpoczac, przytulac sie, nie myslec...no a przy okazji wrocic o jedna osobe wiecej...ech marzenia...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno sie staraja teraz a rano nas bedzie wiecej fajnie by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno wyjazd to najlepszy sposob...nie wiem kurde, nie mam czasu wyjechac...za duzo roboty...:((((ale to a propos tej blokady...podobno puszcza i tak juz wiele parek wrocilo uszczesliwionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.M
Zajrzałam na to forum, ale nie mam już dzisiaj siły, żeby sobie dokładniej przejrzeć. Wydaje się fajne. Strasznie już jestem śpiąca. Jutro zajrzę. Mam nadzieję, że będzieci, bo fajnie się z Wami gada. Dobrej nocki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jiz prawie 1 czeba isc spac jak czas szybko leci do jutra jaby co pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla staraczka
Czesc dziewczynki! Z tym wyjazdem to fakt- ja ponad rok nie moglam zajsc w ciaze a kiedy wyjechalismy, odstresowalam sie i udalo sie. Teraz moj synek ma prawie 5 lat i niedlugo zaczynamy kolejne starania. Aha! Nie bez znaczenia jest czestotliwosc przytulania, jak to zgrabnie nazwalyscie ;) Lekarz poradzil mi zeby troche przystopowac, poniewaz od czestych stosunkow plemniki slabna. wytrzymalismy 5 dni ;) ale podzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pieknie...witaj...mam nadzieje,ze bedziemy sie wymieniac sugestiami...masz juz malucha to teraz dziewczynki do parki zycze...:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla staraczka
Dzieki malolepsza. Moj synek to by sobie raczej braciszka zyczyl ;) Co tu tak pusto dziewczyny? Nie ma zadnych staraczek wiecej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez sie zastanawiam...pusto troche:(((( dzisiaj bylam u gina...jestem dobrej mysli doszlo do owulacji,jest cialko zolte...teraz trzeba czekac....mam nadzieje....no coa jak nie wypali to dalej starania w przyszlym cyklu...no to synka w takim razue \"przyszla staraczko\":)))) pusto pewnie bo staraczki poczynaja starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×