Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nellaa

Kozaki a rurki- mały problem

Polecane posty

Gość Nellaa

Kupiłam ostatnio botki, takie do kostki, wciągane, z dosyć szeroką cholewką. I nie wiem jak je noscić do jeansowych rurek. Wkładać spodnie do butów, czy jednak lepiej jakoś upchnąć pod nogawką? Z dluższymi kozakami nie byloby problemu, bo fajnie wygladaja zalozone na rurki. Co myslicie o botkach w takiej kombinacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powinąć spodnie nad botki? Generalnie jak się kupuje buty, to warto przemyśleć, do czego. :) Ja kupiłam takie 3/4 (po długich a ciężkich poszukiwaniach, bo takich akurat jest najmniej) właśnie dlatego, że wyglądają fajnie do podwiniętych spodni. Upychanie spodni do takich wysokich to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellaa
No tak, ale te botki sa własnie do kostki i sa dosyc szerokie. jesli podwine rurki, beda wystawaly mi rajtki :) nad kostka. A to niespecjalnie bedzie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to obawiam się, że musisz zmienić buty albo spodnie. Nie wszystko da się do wszystkiego nosić, niestety. Mądrość, której nabywa się z wiekiem po wielu, wielu nieudanych zakupach.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellaa
Aaa no właśnie :) ja mam skłonnosci do kupowania rzeczy ladnych, ale kompletnie do siebie nie pasujacych. Trzeba robic bardziej przemyslane zakupy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariama
jesli wlozysz waskie spodnie to mozesz je wpuscic do butow, nawet krotkich, ale musisz sama ocenic przed lustrem jak to wyglada na tobie, na pewno to jest teraz bardzo modne:) http://ftp2.dns-systems.net/~sams/LSF/new_map.html łapanka w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×