Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukiwacz erotyki

szukam chetnej pani na...

Polecane posty

Gość poszukiwacz erotyki

Jestem mezczyzna 30 letnim, nie mam problemow finansowych. Tak sie zlozylo ze od pewnego czasu jestem sam. Wymyslilem sobie ze chcialbym znalesc Pania, ktora zajelaby sie prowadzeniem mi domu. Oczywiscie odplatnie:) I w sumie nie byloby w tym nic specjalnego, ale stwierdzilem ze to zbyt proste:) Chcialbym zeby Pani ta chodzila w trakcie wykonywania swoich prac u mnie w domu tylko w seksownej bieliznie, kusych strojach itd. oczywiscie wszystko odplatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja
to wymyśliłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz erotyki
kwestia negocjacji, oczywiscie w granicach rozsadku, biznes to biznes:) ja sadze ze 2000tys netto za miesiac nie jest zla propozycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm.
a ile razy w tygodniu i gdzie mieszkasz? i czy na pewno ograniczysz się do patrzenia:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kilka pytań: płacisz od wykonywanej czynności czy od godziny? I widze, ze trzeba byłoby wykonywac te czynności wtedy, kiedy Ty mozesz popatrzeć, znaczy dobry by nie starczyło...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz erotyki
hmm ograniczam sie do patrzenia:) oczywiscie nie chcialbym zeby to byly takie relacje czysto "biznesowe". chcialbym sie z taka pania zaprzyjaznic, pogadac itd. moje zycie ogranicza sie w duzej mierze do pracy, wiec nie mam zbyt duzo znajomych. kiedys mialem, ale drogi sie porozchodzily a ja nie mam czasu na nowe znajomosci. sluzbowych raczej nie nawiazuje, bo staram sie nie mieszac pracy z relacjami towarzyskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz erotyki
nie no spokojnie:) jesli chodzi o te "czynnosci" to glownie jakies tam posprzatanie i to tez bez przesady:) bardziej mi chodzi o mile towarzystwo i ten element przyjemnosci estetyczno-erotycznej, a nie o wypucowana umywalke :) nie chce placic za godzine, bo to mnie jakos zniesmacza, wolalbym miesiecznie, ale to jest do dogadania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm.
musisz się na coś zdecydować :) chcesz zebym sprzątała czy zebym Cię zabawiała rozmową itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ale tak: - nie nosze tipsów - do tego pushapa i majteczke to jeszcze trzeba by założyć rękawiczki, a jak to będzie wyglądac? - no i pewnie chciałabyś, żeby ta panna nosiła też obcasy - w mundurku to ja i tak na codzień chodzę, więc czy garsonka czy bielizna to na jedno wychodzi, ale te obcasy... a zrobiśz potem masaz pleckow, bo wiesz, ja to na codzień do kosiumu to nosze adidaski jak Brytyjka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz erotyki
nie trzeba zadnych rekawiczek:) juz pisalem, nie chodzi mi tutaj o wypastowanie podlogi, tylko jakies tam starcie kurzy, uporzadkowanie mieszkania, takie tam bardzij pokazowe czynnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm.
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz erotyki
eheheheeh okey, a jest jakas chetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena 49
Biere te prace od zaraz, dawaj adres stooleyarzu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvva
a skąd jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkakicia
poszukiwaczu---> a co z wieszaniem firanek? Tez wchodziłoby w zakres obowiązków? I czy w grę wchodza godziny nocne, bo hobbystycznie to bym u Ciebie popracowala dla samego wpisu w CV, ale nie chcę rezygnowac z kariery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz erotyki
co do cv, to mozemy zalatwic fikcyjne zatrudnienie i bedzie tez ladny wpisik w cv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkakicia
mam też pytanie w kwestii formalnej: czy mundurek i buciki mam sobie wliczyć w koszt tych 2tys. czy jak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz erotyki
chyba brak chetnych:) zwijam zagle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkakicia
A remont jakiś przewidujesz? Innymi slowy - czy mam się spodziewać machania pędzelkiem czy nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
jakie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkakicia
dziewczyny no, nie róbcie mi tego :o Walicie w ciemno? :( To jest nieuczciwa konkurencja 😠 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka25
A mnie sie tak pomyslalo, że był to jedyny ciekawy topik na tym forum od dłuższego czasu. Wygrywają anale, kupy i inne śmieci:) Gratulujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkakicia
u nie ma Cię juz;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmył się
:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz erotyki
nie zmylem sie, ale tez nie widze sensu kontynuowac tematu:) nie chce mi sie czytac przesmiewczych komentarzy:) strata czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz erotyki
faktycznie "znalezc":) chwala Ci o bezbledan, licze na to, ze kiedys nas zycie przypadkiem zetknie i Cie tez rownie ostro zweryfikuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×