Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość fakty sa takie tomku
ze jestes glupi i juz nikt na kafeterii nie ma ochoty sluchac twojego pierdolenia o boksie. czyzby boks i bog to byly jedyne dziedziny, w ktorych jestes mocny ? na swoj sposob oczywiscie ;) tom - zacznij interesowac sie chocby moda,technologia,kreatywnoscia duchowa bo kurwa stary,SMUTNY jestes i nudny jak flaki w oleju.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa tomek z byrdem to był ochyba ze dwa lata temu... z peterem to ja nie wiem jak wygrał skoro 3 razy glebę tulił...a brocka sensownie jebnął przynajmniej... czy by pokonał walka-mozliwe ale nic pewnego i tyle o władku... a z brewsterkiem nie pamiętasz jak go znosili? no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk no niestety-nie wszyscy tylko pierdola o tym że hamulców nie dosięgają bo im bozia za mało dała w ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że wszędzie...tylko kilogramów mi ostatnio podpierdoliła...al nie jest zle-juz zaczynaja wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja-nawet w kwietniu...z czymś pomyliłem :O:O no z byrdem miał nizłe chwile to fuckt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po alkoholu nie może:P więc jak coś to nie rozpijaj za bardzo:P:P:P tak, z umiarem.. wtedy może baaaaardzo długo:P to jest taka mocna przylepa:) ale jeszcze go nie testowałam, więc co ja moge wiedzieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda szkapa? niee...miałem prawie idealną wagę ale w szpitalu byłem, potem chujowa dieta i zjechało trochę...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:O:O nie zmieniały mi pampersów...jetem w Twoim wieku więc sam umiem nauczyłem się nimi manipulowac zeby dostawać przeciwbólowe a one myslły że ja na powaznie...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez pisałem że nie na ręcznym...kazałem sobie parę żeber usunąć żeby móc samemu go...chłonąć...:classic_cool: kto tomkowi pojechał tak chujowo? tomaj wracaj... stańczyk o bo sie popacze...nikt nawet nie skomentował twego odejścia...thug life nigga :O:o :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka śmieszna jesteś
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój przylepa na ręcznym często jedzie ze tak Ci to w głowie siedzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak często, ani czy w ogóle, nie pytam go:) ale jak mi się nie chce i mówię, żeby sam sobie zrobił, to mi marudzi, że nie po to ma dziewczynę, żeby rękę trenować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie do Ciebie...myślę że to jedna z moich wielbicielek:D:D:D:D 🖐️ piąteczka ja prawdę znam ale nie powiem-żaden hasrdkor ale anonimowośc trzeba pielęgnowac... to stańczyk się wyżywa bo nikt mu nie powiedział że wygląda jak ciasteczko:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedza tylko że i tak nie wiem KTÓRA z nich to była...:D:D:D:D:D moze się dowiem...w drugiej kolejnosci obstawiam urażonego na dumie stańczyka...czasem odnosze śmierdzące wrażenie że deaa sobie tego stańczyka wymysliła...:O:O:O zniknął a ona za nim...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×