Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

dobra łachuderka-ja muszem mykać... mile to głaskanie ale obowiązek wzywa 😡 🖐️ i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że da radę:) 50 stron to z reguły nie tak duzo, jeszcze zależy czego:) nie musisz pewnie umiec słowo w słowo, więc zdązysz:) fajnie masz, że umiesz się uczyc całą noc:) ja to o 23 padam i woły mnie nie podniosą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
co jest brysiu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
dea ,podziwiam sie za te mozliwosci studenckie. ja mam niestety egzaminy z zajec z calego semsetru, na dodatek w jezyku obcym i juz miesiac przed egzaminem sram zarem tak,ze miesiac spac nie moge i mam "zmazy nocne" ;) ale jak narazie do 20 stycznia musze napisac 3 prace,jedna min 60stron,dwie ok 20 stron. dopiero w marcu egzamin. od maja praca dyplomowa,lipiec-ostatni ehzamin i jak sie uda bez poprawek we wrzesniu obrona i.............koniec tego szalenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
wlasnie sprzatam pokoj z papierow,ktorych juz niepotrzebuje,miedzy innymi pozostalosci po trzeciej poprawce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
nikogo juz nie ma? spiecie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mam za tydzień egzamin ale uznałam, że jak się teraz czegoś nauczę, to na bank zapomnę:D więc sobie jade do domu na weekend się zrelaksować:P i gdzies koło wtorku pewnie zacznę:P z motorem w dupie i nożem na gardle:P cześć wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to wszystko jest taaaaaaaakie interesujace że to !@#$... :O :P czytam czytam i nagle sie budzę po 10 minutach transu i myślenia o dupi maryni...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam nóż na gardle powinien wystarczyć...choc bywa ze nie wystarcza :O jak mi się nie chce!!!!!! już bym wolał gój odwalać parobkowi niż siedzieć na tym k!@#$%^em gdzie mieszkasz??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkasz w Poznaniu i na weekend jedziesz do Poznania... :O:O:O nie pytam o adres tylko o mieścinę z której sie wywodzisz...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ja to bym chciał duuużo więcej wiedzieć ... to tylko taka niewinna informacja...strzelam-Toruń albo Gorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×