Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość ale pierdzielicie
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak ma zły dzień to jest właśnie potwierdzenie tezy!!! w środku zjebanie to i nieuśmiechnięta!!! :classic_cool: wyślij fotkę bo jeszcze Cię nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
briggs a Ty do kogo mówisz? ja już dostałam :) dziękuję a zaraz wyślę swoją tylko dalsze rozsyłanie, wklejanie, przekazywanie, kopiowanie jest zabronione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj nie odpowiedziałaś na mój argument... po fotce? mówię tylko że nie widziałem fotki...a co do tego czy umiem ocenić-umiem powiedzieć jaki ktoś był w trakcie robienia fotki i każdy to umie...trzeba temu zaufać-to żadna magia tylko po prostu nawyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska ale
ty elaboraty piszesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co niby z nią zroię? oznaczę??!! :O:O:O a moje chciałaś oszustko...:O:D cholera...jak pół życia się uśmiechasz to inaczej masz konkretne mięśnie wyćwiczone...tworzą inny układ...ktoś kto był więcej smutasem ma np opuszczone kąciki ust i policzki...rozumisz?juz marwek aureliusz pierdolił że człowiek sam za twarz swoją jest odpowiedzialny-i to właśnie miał na mysli... na ryju jest wszystko-mimika i mikroskurcze twarzy mówią o każdym najdrobniejszym afekciku czaiszzzzz? kobieto-wężu??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezus...badać?to widać...odbierasz to-nie umiesz poznać po twarzy jaki kto ma nastrój? pierdzielę? a może Ty pierdzielisz? a o co? myślisz ze do ckm wyślę jako moje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na ulicy nie wiesz do kogo jak bys zagadała to by Ci odwarknął a kto by miło odpowiedział zanim podejdziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak się w tej kwestii nie poczaimy... to o co chodzi?nie jestem godny zaufania? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzałem póki nie przeczytalem niemiłego tekstu na mój temat...[obrażony strasznie} :D zresztą wysłałbym a i tak Ty byś nie wysłała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest jak się zazdrosnemu stanczykowiu wierzy...NIGDZIE Cię nie obgadałem...tylko wspomniałem ze mi się niemiło zrobiło jak przeczytałem nieprzyjazną wypowiedz po parunastu/dziesięciu przyjaznych...tyle...nie wiem po co mam się z innymi wymieniać...to by było niskie :O masz mnie za cwela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o-i juz się odezwał czujny stróż...hahahaaaaaaaaa! stańczyk musisz złożyć wniosek o bana dla mnie! wiem że jesteś do tego zdolny...hehehe jestem pewien ze stańczyk nie spuszcza tego topicu z oczu-w najdogodniejszym momencie wkracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślałem żeś fałszywa...:O wiem i stańczyku musisz się lepiej postarać...już pisdzesz do moderatorki?hahahaaaaaaaaa działaj dziiałaj-ktoś Cię już na pewno gdzieś obraził...heheheeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak-ale kazdą pomarańczkę co Ci już nie pasuje musisz od razu zgłaszać, cieniasku za mało spałeś w dzieciństwie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deuś deuś
sreuś pizdeuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie stańczyk
mi sie przykro zrobilo, zes sie mnie wyparl :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśałem-ale już ból minął...:O to było meganiemiłe-i jeszcze te okrutne powykrzywiane emotikonki...\"w wieku briggsa i szpanujesz że nauczyłaś się kilku przecinków...gównażeria się na kafe rozsiada...:O:O\" czy coś podobnego... chujowe zagranie...niemiłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deuś deuś
kiedy to takie hujowe ze az chce sie czytac bo czlowiekowi chociaz krew drgnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierzyłbym...ale skąd ten ktoś mnie znal-cały topic czytał że wiedział ile mam lat??? tak-ale nie jak o Tobie piszę...:O:O oka-juz mi nie jest przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyk - nic nie stoi na przeszkodzie by się poznać :) Tomek - głupia i wredna małpa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deuś-jeszcze jedno-prejrzyj sobie jak pisze do tomka albo inne posty-czy nie można zupełnie mi zaufać? no-pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×