Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

tak briggs taka teoria wczoraj powstala o tancu i takich tam;) chcialysmy wrocic do tematu topicu;) tzn tak chwilowo jak nam Ciebie brakowalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wróciłem to zobaczyłem 5stronowy stenogram z rozmowy z tomkiem i spać poszedłem jak zobaczyłem że mickiewicza wkleił...:O:O teoria nezgodna z prawdą-nie wyrywałem...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie 🌻 😘 no nie wyrywałem i tyle :D:D:D:D ja myslę że warunkiem dalszej rozmowy z Tomim jest zakazanie mu pisania nastepujących kwestii:\"dziewczyny lecą tylko na przystojniaków\", \"jestem takim brzydalem\", \"w maju się wyjaśni, teraz nie ma co\", \"każdy ma swójlos który nim kieruje\", \"nie mam szans na dziewczynę\" i paru innych wtedy coś może ruszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
briggs ja stracilam nadzieje, ze on cokolwiek zrozumie on wszystko traktuje jako zle i odrazu atakuje...no moze jakis facet mu przegada do rozumu bo dziewczyna napewno nie...on kobiet, dziewczyn nie lubi poprostu no i tyle jakis uraz ma nie wiem ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałem wszytskiego, dopierdolenie tez nic nie dało...w maju zobaczymy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze probowales :)szkoda, ze Tomek tego nie widzi... tak w maju zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czasem wydaje mi sie że to jest aż niemożliwe zeby ktoś ył tak uparty w mówieinu o sobie chujowo...może tomek to gigantyczna prowokacja?! a my tu się staramy wielce...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez przeszla mi mysl czy to nie jest jakas prowokacja.... ale mnie do takich mysli sklonil fakt, ze zauwazylam, ze jak sie czyta jego wypowiedzi to naprawde jest cala masa sprzecznosci w nich i to takich naprawde istotnych...i wlasnie dlatego ciezko mi wierzyc, ze jest to wszystko takie szczere bo kurcze jak jeden czlowiek moze byc zlepkiem az takich sprzecznosci...??:O hmm o sobie zle mysli o kobietach zle mysli, on chyba tylko o facetach zle nie mysla, a przynajmniej nie doszukalam sie tego nigdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt...ale akurat tych co wklejal ostatnio to ja go prosilam...chcialam, zeby mi pokazal jak wg niego wyglada facet przystojny, ktory nie ma problemu z kobietami i tym samym chcialam mu pokazac, ze to co jedna osoba uwaza, za przystojnego i pieknego w facecie nie musi sie podobac innej...no ale on wie lepiej wiec to tez do niego nic nie przemowilo...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale miał te zdjęcia na zawołanie...obrotny chłop w te klocki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, ze zaskoczylo mnie wczoraj to, ze napisal, ze jego mama tez uwaza tak jak my tu, ze powinien sam cos zrobic, zeby poznac jakas dziewczyne, ze powinien gdzies ja zaprosic itd a on nawet jej nie slucha....dziwne to jego przeswiadczenie cale...no ale prowokacja to jest i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mial fakt:) on twierdzi, ze ma TV w kompie i zrobil zdjecia jak leci no i w sumie nie ma podstaw, zeby mu nie wierzyc....co nie zmienia faktu, ze ukladajac to wszystko w calosc to jednak dziwne to:D zwlaszcza, ze on zauwaz nie szuka milosci tylko dziewczyny...zapytalam go wczoraj kilka razy dlaczego tak dziwnie to widzi ale oczywiscie nie odpowiedzial;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to ja jestem Tomkiem :O a moja frustracja i wynikające stąd projekty typu TMT wynikają z tego że jestem mniejszy od stańczyka , mam krótszego fiutka od briggsa i mniej zębów od łachudry:D przepraszam Cię mamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
no i wymyslily glowy ;) ale myslicie,ze chcialoby sie komus tyle miesiecy ciagnac jedna taka mizerna historyjke? ja watpie. zreszta,wali mnie ten "tomek",jak zeszloroczny snieg. na dzien dzisiejszy mam napisane dwie strony ( z 30-40), i nic mi sie nie chce. za cholere sie nie wyrobie do 22. spicie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Tomek tak juz namieszla nam w glowach, ze czlowiek nawet takie teorie wysnuwa:P dosc silnym argumentem przeciwko temu, ze to prowokacja jest fakt, ze pokazal zdjecia swoje:) no ale pewnie i tak sie nie dowiemy co tak naprawde chodzi Tomkowi po glowie, wiec nie ma co sobie na sile tym glowe zawracac:) skoro on nie chce normalnie rozmawiac wiec;) milutkiej niedzieli zycze wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek znowu nie zrozumial o czym pisalam, ale nie bede juz tego mu tlumaczyc bo znowu powie, ze podstepnie go w cos chce wmanipulowac czy cos w tym stylu:P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:D no ale za to Tomek pierwszy raz wspomnial cos o milosci, a nie tylko a samym fakcie posiadania dziewczyny....jakis postep albo przypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja naiwnie mialam nadzieje, ze moze jednak to nie przejezyczenie... zobaczymy czy Tomek jeszcze przemowi i co przemowi;) no chyba, ze a) znudzilo mu sie juz to, b)obrazil sie, c) ma lepsze zajecia niz czytanie Kafe :D P.S. ale dzis senna pogoda u mnie, no oczy mi sie zamykaja same bleeeh taki rozlazly dzien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj tu spokoj panuje...:( a jutro znowu poniedzialek bleeeh... trzeba wracac do rzeczywistosci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×