Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Tomek daj spokoj temu Sylwkowi no bo az sie nie teges robi i jeszcze sie mi przysni w nocy taki horror z nim w roli glownej i nie zasne:P dea no ale skoro odpuszczasz co po co sie bic ;) hehehe ja sie o facetow nie bije tak wogole bo nie sa tego warci:P zamiast sie o nich bic mozna lepiej isc na lampke wina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dlatego nic tu nie pisze:) tak ja czuje, ze te teksty o podrywaniu sprawdza;):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co, ze to aktorka? bo nie widze zwiazku:) ja w nasteonym wcieleniu bede tak wygladac hahahahahahaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty tez??:) juz pozno i ja nie stykam chyba :O a to sorry nie wiedzialam, ze to sie tego tyczy:) no to dobrze, ze tak nie chcesz wygladac;) chociaz czy ja wiem czy dobrze....sa dziewczyny co sie takich kochaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhymm ja tam sie w takim miesniotlukach nie kocham;) ani emocjonalnie ani w inny sposob:D Tomek jutro masz zajecia?na uczelni w sensie ze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie na te studia jezdzisz?? bo pisales, ze 2 godziny masz drogi? w 3city przeciez sa niezle uczelnie... no Tomus na studia to sie idzie po te, zeby sie pouczyc hehehe:) a lic masz z czego i gdzie konczyles??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslisz, ze zdziweczyna to tak milo??::P wiesz jakie my kobiety wredne jestesmy?? mamy humory przynajmniej raz w miesiacu:)i takie tam roznosci inne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dea :) ...bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie sie czy dobrze jest czy moze jest juz zle....:P w sumie to tak jak z facetami:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Iławy hmm a lic gdzie robiles? no Tomek ale ty nawet do nauki masz takie nastawienie, ze i tak sie nie dasz rady nauczyc no ale sprobujesz no chlopie ile Ty masz lat!!jakie kobieta bezdie miala w Tobie oparcie jak Ty masz takie podejscie do zycia...eh dea zgadzam sie calkowicie:) i wlasnie dobre pytania zadalas Tomkowi ciekawe czy raczy odpowiedziec:);):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Goloty nie kocham:P siedzisz sam ehh i po co czemu nie usiadziesz nie zagadasz no whyyy??:) a na lic studiach jak bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea hehehe to odganianie ludzi przez Tomka odrazu sobie to wyobrazialm i sie ubawilam hehehe niezle to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek ile Ty masz lat do *****!!! napewno sprobuje sie nauczyc bo witki mi normalnie opadly do ziemi!! a nie probuj chlopie komu Ty laske robisz no sporbuje sie nauczyc to trzeba sie nauczyc i koniec i zdac i isc dalej a nie ....eh brak slow rozwaliles mnie tym stwierdzeniem .... dea hehe no moze masz racje z tym matkowaniem Tomkowi:) chociaz sa takie kobiety co tego wlasnie w zwiazku pragna wiec oby taka spotkal:) ja to musze miec takiego silnego psychicznie faceta co mnie od czasu do czasu na ziemie sprowadzi bo ja to cholera jestem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie zaczyna wmawianie Tomek czy ktos tu powiedzial, ze Twoja mam to zla osoba?? no ja napewno tak nie powiedzial nie napisalam!! nie mam prawa tak sadzic bo jej nie znam, wyluzuj!! a z ciekawosci powiedz gdzie i z czego masz licencjat, ze tak malutko osob bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiesic nie przesadzaj jak sie nie uda zdac to trzeba dojsc do wnisoku, ze za malo sie uczylam cos nie poszla tak jak nalezy ale nastepnym razem pojdzie i juz :) wlasnie co mama na to, ze taki samotny jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
czesc ludziska :) widze,temat walkujecie caly czas ;) jak w telenoweli :D dea - podziwiam za cierpliwosc,podziwiam. zaczynam pisac prace,ale marnie mi to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea no jakbys mnie opisala:) nic dodac nic ujac:) ja tam mam nadzieje, ze moj sie juz urodzil bo nie lubie za bardzo mlodszych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo jezeli Twoja mama tak Ci mowi to masz racje, ja juz ja lubie:) madra z niej kobieta:) czyli ona widzi, ze Ty takie nie bardzo do kobiet jestes i tez tego nie pochwala tak jak my ehhh to moze niech Ci lanie da hehehe;) zaaartuje:P zeby nie bylo, ze jakas przemoc wprowadzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×