Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

nie każda ładna lubi napompowanych wodą misiów, tu przesadziłeś tomku ze swoimi przeczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żartuje-jestem młodzieniaszek że ho ho :classic_cool: po czym wniosłaś że młody jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no stańczyk ładnie! pierwsza panna i może niedługo ją zobaczysz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi Ci o lewatywe czy o twoją panią? czy stokrotka ma na imie Marcelina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy krok stańczyka to może dla nas mały kroczek ale dla niego-siedmiomilowy skok! moje wypowiedzi są bardzo dojrzałe niekiedy-wystarczy ten topic cały przekukać; to że mam milutki dowcip nie jest niczym negatywnym 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłem... ;P to pewnie przez ta szczupłosc-ale jak wyglądasz tak jak stokrotka to jest oka; ponawiam-czy stokrotka ma tak na imię??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek iluminacja!!!!!! to prawda-przez internet nie zdziałasz za dużo :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im starsze jesteście tym bardziej nas lubicie, nas-młodych tygrysków i lamparcików :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk sobie taką znalazł żeby mógł potem się wytłumaczyc że za daleko :classic_cool: czyli jednak chcesztą lewatywę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mówisz że jeste ś zadżumiona i łysa i sie za facetami oglądasz? kręcisz tu coś i się śmiejesz ze mnie no patrzcie-pierwszy temat w którym srednia wieku nie wynosi 40lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaj racja-trzeba na żywo bo wtedy wiadomo wszystko gdzie trzeba to znaczy gdzie masz tego ciałka więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam laptopa
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja-stańczyk jak będziesz już bisko to nauczymy Cię jak gume nakładać :O ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra lecę
na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam gdzie Ty masz więcej... no jak takie wkręty sadzisz to nie możesz mieć 24 lat... ja szczerze mówię ze mam prawie22 a ty tu kręcisz że lysa i pryszczata... :( smutny briggsiu... 😡 i wkurwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak trzeba było-tylko kurwasz skąd mam wiedzieć czy teraz nie wkręcasz a tak naprawdę jesteś łysa jak wacław, masz dżumsko i na imię Łukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1984
i am back . co sie tu dzieje to moje foto tutaj... nie jest ono z zadnbego bloga aniz z zadnej strony. to ja na tej fotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topic fajny tylko do licha dlaczego jest na Erotycznym ok no nic. Jesli o mnie chodzi to jestem zupelny analfabeta w stosunku do kobiet. Pracuje w sklepie codziennie przychodza piekne i bardzo sympatyczne dziewczyny i czasami cholera mnie bierze po prostu nie moge sie odwazyc,zeby przynajmniej gebe otworzyc. Faktem jest tez to,ze pracuje z kobietami moja szefowa to kobieta i czasami widzi,ze sie patrze o razu dostaje przsztyczka w nos i mowi nie gap sie tylko za........j do roboty. a tak BTW, jesli to pani zdjecie pani Stokrotko to naprawde jestem pod wrazeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×