Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość ELLEE
Taniec to muzka więc się w nią wsłuchaj i działaj rytmicznie moża ona pójdzie za twoim rytmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COS SMIESZNEGO
moj znajomy tanczy z laska i po chwili (nie wie jak zagadac) mowi: fajna masz kurtke ona: No! tata sprzedol byka i mi kupil.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze ciezko poderwac w tancu bo hmmm duzo osob moze potraktowac taki podryw jednoznacznie... szczerze to tylko jednego faceta, ktory podrywal mnie na imprezie ( nie w tancu akurat )potraktowalam powaznie i milo go wspominam (nic z tego nie wyszlo, nasza znajomosci zakonczyla sie wraz z wyjsciem z lokalu bo ja wtedy bylam z kims innnym) moze to bald nie twierdze ze robie dobrze ale ja teksty typu moze sie czegos napijemy zlewam tzn grzecznie odmawiam i juz ucinajac tym spsobem dalesze wypociny potencjalnego podrywacza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez wyglądu ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo faceci to chyba oceniaja patrzac przez pryzmat swoich ocen czyli sami szukaja tylko ladnych dziewczyn i wydaje sie im ze w odwrotna strone to tez dziala ale dziewczyny maja troszke inne kryteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek-jak nie w knajpach to musisz u siebie na studiach... no ale tam z nimi nie rozmawiasz w ogóle tak w ogóle to chcesz jakąś mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacceT
"ale dziewczyny maja troszke inne kryteria " o tak, dziewczyny patrza glownie na cwaniakow. Innymi nie sa zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje ze kolega mial takie przykre doswiadczenia z kobietami :) ja sie z tym nie zgadzam no ale jak ktos jest zraniony to takie glupoty plecie :) wiec wybaczam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 LATKI I DWUDZIESTOPAROLATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacceT
16latki to patrza TYLKO na wyglad, a dla kobiet liczy sie to, zeby facet byl cwaniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, że niektóre laski patrza tylko na cwaniaków, ale to po nich od razu widać;) Jak nie jestes cwaniakiem to znajdź sobie inny obiekt;) Naprawde nie wsyztskie kobiety leca na cwaniaków;) ja osobiście nie znoszę takich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacceT
"niektóre laski patrza tylko na cwaniaków, ale to po nich od razu widać" No wlasnie rzecz w tym, ze nie widac :/ albo ja nie potrafie tego dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czyli grunt że już cel określony-pierwszy krok to zacząć rozmawiać..nawet o pierdach, nie wiem co studiujesz ale chyba ktoś tam jest normalny... :P najgorzej z tym na ASP i ekonomicznej-choc z drugie strony tam chyba sa najłatwiejsze ale to nie o to Ci chodzi... cwaniaków lubią-bo wiadomo że z takim nie będzie nudno, że taki sobie poradzi i nie będzie truł dupy; bardziej skłonił bym się jednak do tezy ze wolą chujów :) ale to fakt że niektóre nie lubia chujów-pewnie dlatego że nie wiedzą że lubią...:P zresztą zazwyczaj cwaniak jest jednocześnie chujem lub na odwrót ale też nie zawsze; ważne żeby nie był pizdorem-czyli nie spełniał warunków o jakich pisałem gdzieś tam wyżej-co nie znaczy że koniecznie musi być wielkim cwaniakiem lub skończonym chujem ale dobrze jak babka wie że nie będzie kapciem wygląd mówi o osobowosci- dla samego wyglądu nikt nikogo nie wyrywa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli nie na studiach to musisz wybrać wariant imprezowy albo uliczny albo zajęcia dodatkowe bo innej opcji nie umiem wymyślic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli nie są skłonne to musisz skłonić( najpierw siebie-to juz 90%)-chyba ze masz same kafle albo fanki metalu gotyckiego :O a jakie Ci sie podobają(tzn które chciałbyś umieć wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz se chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się zmieni po nowym roku? zrób sobie lepiej prezent gwiazdkowy; nie masz swojego typu ani czegoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazil_stud
witam, O, amoze podacie dziewczyny takie przyklady jak " kalinkaa". JEsli czyta ten topic ktos taki to niech napisze jak to bylo w jego przypadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadaj-widac przeca że Cię gniecie - inaczej byś nie pisał i oddał sie karierze naukowej albo chlaniu; może terapia jakaś? nie chodzi zeby powielać ale żeby powiedzieć jakieś więcej bo może inaczej problem ujmiesz; a po co to chyba wiesz skoro chciałbyś; jeżeli to Ty na tych zdjęciach to jestem zdziwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy autor tematu zrozumie że nie ma kurwa mac jakiejś złotej gadki-jeżeli z głupim wyrazem ryj podejdziesz to możesz wyjebać jak mickiewicz wkrętkę i będzie chuj-a mozesz miec ryj przystępny a pierdolić od rzeczy i będzie dobrze-podstawa to postawa, pisałem już o tym wyżej człowieku zrozum, przetestuj zobaczysz że tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz kurwa powiedzieć \"umów się ze mną\" i wypali a możesz pierdolic jak redford i może nie wyjśc... życie jest ciężkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a o studiach?chociaż coś zagadać wstępnie o zajęciach, zapisać się do innej grupy gdzie gorzej znają i próbowac...a kumople jakichs znajomych nie mają żeby na bronka iść razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty w ogóle chcesz się za siebie wziąć w tej kwestii czy zatrzymałeś sie na fazie frustracyjno-rezygnacyjnej i nie zamierzasz iśc dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak żadnych nie masz to wez na czacie może - tutaj są raczej gawędy ale na takim sexczacie wp czy innych(nie wiem czy są takie w ogóle) ludzie się tak umawiają i coś z tego pewnie raz po raz wychodzi...myslisz ze nie ma lasek co mają analogiczną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×