Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

chciałabyś żeby mówił do Ciebie \"mała\"? :classic_cool: to dobrze-jak laska lata za facetem to ma u mnie małego minusa...; ja mówię o tym że czasem fantazja się nie włącza...poza tym to gryzienie i ciągnięcie za włosy to nie wynika u mnie raczej z tego że to przemyślałem tylko, że to jakoś tak po prostu sie dzieje... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieświadomie stajczyku...:P niekoniecznie-chodzi nie o sam wzrost-bo z moich obserwacji wynika że większośc wysokich jest zazwyczaj placowata; chodzi o sposób opruszania, to cos co kryje się za spojrzeniem - to sprawia ze pani jest Twoja-że chce się za wszelką cenę dowiedzieć co to takiego a potem to mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mała" i "żabko" to dwie różne bajki-"mała" to takie troche dominatorowe-o takim \"mała\" mówię... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam żadnej foty w wersji cyfrowej; co to jest ta typowość? bez nieodgadnionego spojrzenia koleś jest tylko ziomkiem, chłopkiem...jak patrzy przenikliwie (i najlepiej nic więcej)-efekt piorunujący... no chyba że masz ryj jak JM PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk--> może ma 179 :P dea-->zależy jak to powiesz-można powiedzieć mała w ten sposób, nie mówię ze to jakieś ostre mega; a o jakich określeniach mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli stańczyk jest kurdupelek :P nie mi to oceniać bo ja swoje oczy widze 10 razy dziennie w lustrze więc przywykłem...zresztą na siebie tak nie patrzę; ale wiem że to spojrzenie przyciąga odpowiedni typ-nie działa uniwersalnie bo to niemożliwe; czy magiczne?to zależy od patrzącej/obserwowanej ale typowe raczej nie jest-niektóre np odrzuca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mopja typologia jest na tyle skomplikowana że nie umiem tego wyjaśnić...pomyslę to może coś się uda...a może to tylko moje zwidy ? :P hehe... a ty jakich faciów przyciągasz? tak-wiele dziewczyn nie mogłoby byc z nizszym i to nic dziwnego-szczególnie jak-tak jak dea- lubią klapsa dostac...od mniejszego to jakoś wrażenie iine :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdupelek i w dodatku jeszcze na szczeniaczków pluje...a powiem Ci że te szczeniaczki to właśnie mają te niedojrzałośc której chcą starsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty zas stańczyku jesteś dojrzałym ułożonym panem bez nałogów itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedzieć czy gustuję-taki jest fakt; wolisz młodsze bo masz pewnie troszkę więcej na karku niż ja-to naturalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea uciekła... jezeli to nie aż tak intymne pytanie to ile stańczyku masz wiosen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie-ale wyobrażasz sobie ze klapsa dostajesz odkolesia co ma 16o podczas gdy Ty masz 167? typowa?no typowe na kafe nie siedzą i nie wypisuja w postach że są łyse i mają trąd na plecach :O co znaczy dziwna uroda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz dobry wiek-jesteś też jeszcze trochę szczylem...a mnie tu wyśmiewasz że szczeniaczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ma każda-odpowiednie cienie i tusz i od razu jesteś femme fatale, łagodny mejkap-aniołek; bazujesz na męskiej ułomnosci polegającej na tym że dziela kobiety na te wlaśnie dwa obozy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście mozesz być w tym bardziej lub mniej iegła-taki kameleon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale te dwa to takie praobozy-wynikaja z relacji z matką ale nie będę zaczynał bo znów mnie zgnoisz... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk troche tym stwierdzeniem namieszał... :O dlaczego nie ma Twoich sukowatych zdjęć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk przyznaj że się nagrzałeś na te przeciwieństwa wewnętrzne i sprzecznosci pozorne...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam swojej foty...nie zalewam-jedyne ma ktoś inny na komie ale nie będę brał; zresztą to anonimowe forum a ja moge sobie wlać ile che...:P :P co mam opisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obraz-wizerunek,niekoniecznie chodzi mi o wygląd a mam tak, że widzę osobę i już wiem jaka jest, tak ma każdy tylko o tym nie wie bo wszystko jak na dłoni widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie widac to sobie dopowiesz i tak pokierujesz \"interakcja\" (sorry za słowo :P ) że i tak będzie sie tak zachowywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiowanie studiowaniem-zgadnij co to :P coś w tym jest-zresztą niekoniecznie świadomie kimś kierujesz i niekoniecznie z pożytkiem dla siebie mam długie palce, co do stroju to wielkiej nietypowości nie ma-klasyka raczej-koszula,levis\'y,krótsza kurtka-ale nie w takich burych kolorach jak są modne u facetów niektórych-typu brązowo-zielono-pomarańczowa, nie lubie klorów ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiuję ale chuj tam z tym :P :P :P co w jakich kolorach? czy T jakąś metalówą jesteś czy w te rejony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×