Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

nie przestawiaj kotka ogonem:classic_cool: przykre obowiązki zawsze na mnie spadają ale ty wiesz ,że musisz coś zrobić więc odsyłam moje słowa do twojego zdrowego rozsądku:D co w danej sytuacji raczej ma marne szanse dotrzeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea, ja czasem siedzę ze 3 czy 4 godziny na kafe i mam potem takie wyrzuty sumienia i poczucie zmarnowanego czasu, że zapieprzam jak głupia;) ale widzę, że ktoś tu jest bardziej leniwy ode mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea takie praktyki to Ty mi zostaw:classic_cool: jestem mistrzem ukrywania okienek:P niedobra kobieta z Ciebie a najgorsze ,że dla samej siebie..... zobaczysz jeszcze kiedyś zapłaczesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co się zmieniać
złam nogę tuz przed nią. :P Na pewno zadzwoni po karetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co się zmieniać
złam nogę tuz przed nią. :P Na pewno zadzwoni po karetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego byłem pewny od samego początku:P teraz robię tylko dobrą minę i staram się ciebie nakłonić do odrobiny rozsądku:D czekam z utęsknieniem na wyładunek:D przyjme dzielnie i po mnie spłynie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musisz być-bo dla kogo jak nikt inny nie chce...ja naprawdę musze już spadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazil_stud
Ludzie....Wriccie do tematu, po to jest ten post. Postarajcie sie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam tak naprawdę nie jestem najprzystojniejszy ale brzydki też nie, taki normalny – hehe. Mimo tego jak idę do mojego ulubionego klubu na balet to nie mam problemów z zatańczeniem z interesującą mnie dziewczyną... Przede wszystkim nie piję za dużo, wiele dziewczyn nie lubi jak czuć od faceta woń alkoholu, po drugie nie narzucam się nie dziewczynie – nie podbijam do niej pierwszy... W sumie wygląd też jest ważny więc staram się ubrać w miarę dobrze... No i najważniejsze, zawsze uśmiecham się do dziewczyny – to wywołuje naprawdę pozytywne reakcje, taki prawdziwy szczery uśmiech. Wiele dziewczyn nabiera zaufania do takiego chłopaka i sama chce z nim tańczyć, a wtedy nie musisz się nawet starać. Najlepiej aby tak zrobić żeby to dziewczynie zależało na tym aby z tobą potańczyć ponieważ wtedy możesz sobie pozwolić na wiele więcej w tańcu niżeli to ty byś do niej podbijał... Nie wiem jak u innych ale u mnie tan uśmiech działa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie lu8bią mnie :O po miesiącu odkryli że się podszywam-muszą być błyskotliwi bo podszywankę tu uprawiam w większym stopniu niż pisanie pod briggsem..no ale trudno ;) kiedyś skasowali przedni topic o skinach 😡 co do taktyki polegającym na olaniu za to że same nie domyśliły się że chcesz je poderwać to...to naprawdę może nie wypalić :O ukojenie też da raczej krótkoterminowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazuje się że skasowali niemal wszystkie topiki w których maczałem palce...ktoś tu nosi spodnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazil_stud
Dzieki za wzelkie wskazowki ludziska. Jutro moze zaprocentuja :D Jesli jest jeszcze cos waznego to z checia poslucham :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średnio mam motywacje do pisania skoro żadnych nowych wypowiedzi nie ma ... jeżeli nadal jednak oczekujecie złotej gadki która Ci każdą pannę do łóżka wciągnie to raczej odpuść-przygotowane i wyrecytowane teksty brzmią zjebanie trzeba czuć wkrętkę, tak żeby to wszystko "sie samo mówiło"-jak główkujesz nad tekstem albo tematem rozmowy to jest kapliczka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde powiem
Naprawde trudno jest poderwac zupelnie obca dziewczyne w klubie. Ona Cie wogole nie zna, wiec musisz byc naprawde wyjatkowy zeby ci wtym momencie "zaufala". Te wszystkie rady z usmiechaniem sie do niej, gadka ze jestea zmeczony i moze byscie sie czegos razem napili jest jak najbardziej prawidlowa. Tylko pamietaj ze to nie dziala w 100% a np. w 30% i tez zalezy np od tego jak ty sie prezentujesz, osobowosci dziewczyny i oczywisice ilosci wypitego alkoholu. MOge ci tylko doradzic ze jesli sprobujesz tych "chwytow" n aparkiecie i jedna dziewczyna cie "oleje" za nic w swiecie sie wowczas nie poddawaj, sproboj z inna mapewno z jakas wyjdzie a przeciez prob mozesz miec nawet wiecej niz 2. popporstu nie poddawaj sie, badz odwazny i smialy, olej ze jedna czy dwie ci "uciekly" w koncu sie uda i nabierzesz duzej wprawy, ktora zaowocuje w przyszlosci :D:D Polecam! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaa
Czesc! Ja jestem wlasnie przykladem takiej dziewczyny poderwanej na parkiecie :-) Nigdy nie sadzilam, ze poznam swoja milosc wlasnie tak :-) Jestesmy juz razem 2 lata :-) Najpierw byly usmiechy i wiedzialam, ze wpadlam w oko-on na pewno tez to poczul. W koncu po jakies pol godzinie( naprawde bylam juz przerazona wizja, ze nie zacznie rozmowy i sie nie poznamy, bo naprawde mi sie spodobal :-) ) spytal "czemu sie tak malo usmiechasz?" i od tego zaczela sie rozmowa, potem wymiana telefonow i pierwsza randka i potem wielka milosc :-) I pomyslec, ze mogl nie pokonac niesmialosci( mowil potem, ze tez nie wiedzial jak mnie zagadnac) i nie bylibysmy dzis razem! Tak wiec POWODZENIA! Nie marnuj szans na szczescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no teraz to mocno pocisnąłeś...czyżbyś kiedyś wystartował do zajętej i jakieś pizganie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie kaali-tekst możesz jebnąć nawet o zachodnioeuropejskich dojarkach dla kóz-byle zainteresowanie było widać i jakiś polot w dolocie... :O komunikaty niewerbalne są ważniejsze niż gadka-tego się do końca nie wycwiczy; ale racja że w końcu coś wleci-przecież wystarczy byc trochę ładniejszym od diabła, ustawić sie na jakimś skrzyzowaniu i zapytać 100 panien-może od 5 dostaniesz leszcza ale ktos na pewno się zgodzi; jak masz opory to jedz na drugi koniec miasta i tak poluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes jakimś fajterem? :) masz 24 lata i nigdy żadnej nie próbowałeś zagadać? nie wierzę-napierdalasz się chyba :O najgorzej jak wpadniesz na złotą mysl że już Ci nie trzeba-to znaczy żeś przegrał życie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofffi
briggs, Tomek cześć ;) znowu temat "brak dziewczyny" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przseca nie mówię że nie masz; po pierwsze-spójrz w lustro i odpowiedz na pytania 1)czy jestes ładniejszy niz Kaczyński? (którykolwiek) 2)czy masz brodę jak Platon i wyglądasz jak fan gotyckiego metalu? 3)czy patrząc w swoje oczy widzisz kolesia z którym byś nie chciał się bić? 4)czy masz pejsy? mówimy o takich mega-nie o depeszowskich 5)czy masz wyraz twarzy jakbyś odbył stosunek ze słoniem? odpowiedz na pytania a ja zaraz wrócę bo idę sprawdzić czy INTER wygrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofffi
tam gdzie tomek, tam i takie tematy briggs :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie widziałem skróty-zaraz wrócę to sie ustosunkuje; toffi-to pierwszy na którym go spotykam-ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wiem czemu takie powątpiewanie-przecież nie wyglądasz zle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×