Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

wbf...dla mnie taka organizacja się nie liczy specjalnie...w hw mistrzem wbf jest kurwa albert sosnowski...:D:D:D kogos pokonał specjalnego ? nie widziałem za bardzo...dla mnie-niewiele znaczy...obijał leszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje ze zdania sesji!-czytałem Twoje posty(od jakichś 2 tygodni znowu jestem na kafe:O;) ) u mnie różnie;) ale ogólnie do przodu chyba;) co u Ciebie o Deo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że nie (część zdana, część już oblana, część do zdania;) ) poznikali bądź zmienili nicki;) to ja już nie wiem o co chodzi, ale albo notorycznie dostrzegasz jakieś absurdalne braki w\" moich przesyłkach\" do Ciebie, albo ....hmmm albo ci faceci w Twoich okolicach są jacyć dziwni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie niczego nie wiem niestety:O chociaż bym się nie zdziwił gdyby Sygryda się okazała jakimś mistrzem podszywu;) amor leży od jakiegoś czasu pijany w pokoju obok i bełkoce ilekroć chcę zagadać, że \"jja jjja niee lallatałem po pijjaaku ppppaniiie właaadzoo\" czy coś w tym stylu spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lachuderka
czemu pokasowali deę???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom86/
a ty moze byles w grawitacji chlopczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy macie rentgen w oczach
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hop hop :P Ł. co u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zaraz umrę :O miałam przerwę kilka dni i teraz muszę ponadrabiać zaległości w pmgr :O (czyli na kafe :P) łachudra zamienię się z Tobą chcę znowu mieć stres przed sesją :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześć :) u mnie wszystko do przodu ;) nawety bardzo jak staż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dlaczego ? cos się stało ? przeciż mieliście się spotkać ? widocznie nie była dla Ciebie, ale teraz wychodzisz do ludzi, otworzysz się na nowe znajomości i wszystko się ułoży :) zobaczysz, masz potencjał do tego ;) w wakacje będziesz mi tu pisał, że masz kolejną adoratorkę :) jakieś ciekawe dziewczyny tam są? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no proszę... ;) jakaś stażystka też? rozmawiacie ze sobą ? a jak ludzie tam, jacyś przyjaźnie nastawieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
stańczyk co się dzieje znowu? pisz na @ powód jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Łachudra :) jak się czujesz? już wiesz? :) u mnie ok, ah, i obiekt na wiosnę się pojawił.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bywam na kafe, bo muszę nadgonić z pracą ;) ale przez kilka dni to było...ech..chyba mnie coś trafiło :P fajny jest, dla mnie bardzo :D ale to na razie taka tylko luźna znajomość ;) a jak apetyt? wrócił? ciężko w tym semestrze będziesz mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę Ci zadzroszczę tych emocji związanych z poznawaniem kogoś nowego:P ten semestr - sporo przedmiotów, będzie dużo zaliczeń, ale może jakoś pójdzie - jestem dobrej myśli;) apetyt wrócił:D ale kg narazie tak bardzo na szczęście nie przybywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D bo TY taka bardziej wierniejsza jesteś ;) ale ja już też się do tego przestawiam, cholera, bo lata lecą :P ale to już ostatni rok? wybierasz teraz temat? ale zdolniacha z Ciebie to dasz radę :) kilogramy to dopiero potem będą przybywać, jeszcze parę miesięcy Cię czeka przyjemności :D ale widać coś ? mówią Ci że się zmieniłaś, czy na razie nie? i jak tatuś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ostatnio byłam u koleżanki - ma 9miesięczną córeczkę za wszystkie czasy się nacmokałam nad Nią :D słodka jest, i pomyśl że będziesz takiego bobaska niedługo mieć uwielbiam ten zapach małych dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę wybrać temat właśnie.. ale nie mam pojęcia jeszcze o czym chcę pisać:O twierdzą, że za bardzo po mnei nie widać, jak jestem na wdechu to w ogóle brzucha nie widać:P tatuś codziennie prosi brzuch o kopniaka - ale nie słucha:P no i przymierza się do lepszej pracy:) dea--> bo Ty poszłaś na gotowe - nakarmione, wykąpane, najedzone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
w sumie masz rację :D Ona mi to samo powiedziała, że godzinka przy dziecku to cmokasz że słodkie, ale żebym tak cały dzień i noc była z nimi :D ale to wszystko jest do przeżycia ;) za parę lat to dopiero zobaczysz, wywiadówki, wagary, dziecko Ci będzie dojrzewać być dobra i pozwalaj mu na wszystko :P a przeprowadzacie się w przyszłym roku czy zostaniecie na starych śmieciach? wiesz, ja zawsze miałam mylne myślenie, że 3-4 miesiąc to brzuch już widać. moja ciotka to była w 7 miesiącu a miała lekko zaokrąglony brzuszek, więc i u Ciebie może być tak samo, że te ostatnie miesiące dopiero Ci dadzą ostro w kość. jeszcze jak tak mało jadłaś, to teraz ponadrabiaj ;) aaa! walcz o promotora dobrego ! u Nas ostatnio była akcja ostra, nawet w gazecie opisywali. młodsze roczniki po nockach stali, by dostać się do najlepszego psora ;) normalnie wojna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
muszę na 15 minut zniknąć ;) jeszcze wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×